2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlar ya bugun ped taktim normalinden akintim bir garip die baktim ki turuncu gibi akinti gecmis idrarim desem degil beyaz baya koyu turuncu neden acaba ?
pembe yada kirmizi olsa tamam nisan diycem de turuncu olunca ikilemde kaldim

Kizlar ya bugun ped taktim normalinden akintim bir garip die baktim ki turuncu gibi akinti gecmis idrarim desem degil beyaz baya koyu turuncu neden acaba ?
pembe yada kirmizi olsa tamam nisan diycem de turuncu olunca ikilemde kaldim
Enfeksiyon olabilir idrarını yaparken yanma oluyormu?doktora gitsen iyi olur

normalde benim sürekli dinlenmem gerekiyor ama ev işleri yemek bende yapıyorum.sanırım evet senin bebiş tontiş ondan baskı yapıyordur belkide :) benimde çarşamba kontrolüm inşallah serviksde daha fazla kısalma yoktur bir kaç hafta daha geçse bu kadar sıkıntı yapmayacağım.doğsun isterse bebişim :)

ay hayırlı haberlerle yaz kuzum bize inşallah ne kadar durursa okadar kardır bizim için kız 2 hafta önde ya bizim ondan aşırı ağırlaştım belim agrıyor artık vajina agrısını geçtim.
bende 14unde gdicem doktora

turuncu evet canım M mucizem28 idrarda az bakteri görüldü yazıyordu ama ozaman turuncu akıntım yoktu o ayak şişmesi için albumime baktırdı bişi çıkmadı onlar temiz.
1 hafta sonra felan gidicem canım bel agrısı da kilosu fazla ya ondan diorum.
1 temmuzda 34+2 2700dü :)
ultrasonda 2 hafta önde 36+4 ti çünkü kızım

anladım canım inşallah hayırlısıyla sağlıcakla kucağımıza alırız kuzularımızı.sağlıklı olsunlarda ağrılar falan hepsi geçecek

Bebek buyuk olsun diye ozellikle yediginiz ictiginiz bisey varmi yoksa genetik mi

ben 34+2 dyim canım.ya evet yok bende bunu soracaktım nerden oluşturuyoruz takvim :) biraz acemiyim de bu sayfada fazla olmadı üye olalı

Canim kisisel bilgilerinden giriyorsun orada hamilelik takvimi var oraya muhtemelen dogacagi tarihi mesela benim sata gore 10 agustos 2015 ya.
10-08-2015 de oluo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…