2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba Ağustos anneleri nasılsınız bebisleriniz nasıl. Biz 2 gün sonra 2 yaşımıza giriyoruz şu an ateşi miz olduğu için 2 yas aşısı yaptırmadı doktorumuz. Bizde kilo boy baktırdık kilosu 11.300 boyu 85 cm çıktı doktor normal dedi. Sizin bebekleriniz nasıl boyu ve kilosu benim kız hiç birşey yemiyor arada sırada çorba yemek yer o kadar.

Merhaba tatlım benim kız 19 kilo 20 olursa diyete başlanıcak bence cok ideal
Sizin kilonuz + kızım 102cm babasına cekmiş 188 eşim cünkü bende 170

Merhaba tatlım benim kız 19 kilo 20 olursa diyete başlanıcak bence cok ideal
Sizin kilonuz + kızım 102cm babasına cekmiş 188 eşim cünkü bende 170
Maasallah kızına benim eşim 187 cm ben 157 galiba bizim ki bana çekmiş sağlıklı olsunlar da sıkıntı değil kızınızın kilosu baya varmış gerçekten sütünüz yedikleri baya yaramış olsun o da geliştikçe ideal kiloya gelir bence ki kilolu da gözükmez boyuna göre kilosu güzel bence

Görünüyor canım baya kilolu oldugumuz :) amin canım ögle saglıklı olsunda doktorlar cok kilo sevmiyor o yüzden canınızı sıkmayın derim ben

Görünüyor canım baya kilolu oldugumuz :) amin canım ögle saglıklı olsunda doktorlar cok kilo sevmiyor o yüzden canınızı sıkmayın derim ben
nim için problem değil doktor içinde senin kızını benim kv görse birdaha geri vermez tam.istediği gibi çünkü benim moralimi bozan kendisi :)

nim için problem değil doktor içinde senin kızını benim kv görse birdaha geri vermez tam.istediği gibi çünkü benim moralimi bozan kendisi :)
yapılacak bişi yok eşim 115 kilo ben 90 kızımda tabi kilolu olucak :) siz miyonsanız zayıfsanız anne baba olarak normal yani.
Kayınvalidelerde kusura bakmasınlar ama her istedikleri olmuycak maalesef :)

yapılacak bişi yok eşim 115 kilo ben 90 kızımda tabi kilolu olucak :) siz miyonsanız zayıfsanız anne baba olarak normal yani.
Kayınvalidelerde kusura bakmasınlar ama her istedikleri olmuycak maalesef :)
Maasallah canım size ☺ ben 51 kiloyum şu an eşim 94 kilo galiba benim kv kızımın boyu kilosu bana çekti diye şikayetçi

Maasallah canım size ☺ ben 51 kiloyum şu an eşim 94 kilo galiba benim kv kızımın boyu kilosu bana çekti diye şikayetçi
Çekemiyorlar anam bizi hahaha
Maşallah sizinkinede allah saglık versin böyle iyi size ceksin işte ilerde kilo problemi yaşamasın

Kilo verilir canım da sağlık bozulmasın gerisi her türlü olur zaten sizin ikinci bebiste hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza :) bende istiyorum ama eşim istemiyor 2. Çocuğu yani ben istiyorum diye ilerde bakarız diyor ama gerçek düşüncesi tek çocuk napalim nasip

Benimkininde ögle idi birde korunmuyordu bende ovulasyon testi aldım kulalndugım ay hamile kaldım bizimki şok oldu ama korunmadıgımıZı bildiginden :) simdide cıkar cabuk öpeyim diyor

Benimkininde ögle idi birde korunmuyordu bende ovulasyon testi aldım kulalndugım ay hamile kaldım bizimki şok oldu ama korunmadıgımıZı bildiginden :) simdide cıkar cabuk öpeyim diyor
Bak sen istemem yan cebime koy misali esin maalesef benim öyle bir imkanım yok korunuyor eşim korunması ovulasyon testi bende alıp yapardım çok mutlu oldum sizin adınıza belki bir gün benim eşim de yola gelir çocuk mevzusunda :)

Gelir tatlım gelir aynen ögle benimki kendi korumayı sevmiyor bende ilaç alamıyordum iyi oldu böylesi
Ovulasyon testini de gizli alıp yaptım haberi yoktu

Gelir tatlım gelir aynen ögle benimki kendi korumayı sevmiyor bende ilaç alamıyordum iyi oldu böylesi
Ovulasyon testini de gizli alıp yaptım haberi yoktu
Çok fenasın ah benim ki evlendigimizde kotunmamisti isteyerek 6 ayda hamile kaldım hamileliğimde dahil korundu hep birakmiyor bana şimdi spiral taktirmayi düşünüyorum ben istiyorum eşim istemiyor o isterse o zamanda ben istemeyeyim diye ilaç bende kullanamıyorum

yasım gençken ikisini bir arada cıkarı veriyim düşüncesi sarmıştı
Spiral denedim kaydı ve kimyasal gebelik oldu doktor yaramıyor sana dedi 15 gün kanama oldu cünkü kasık agrısından öldüm cıkardım da rahatladım sonra engeksiyon kaptım spiral yüzünden bir de kist belası girdi başa :/ spiralın kalıntısı kötü oldu bana
Sonra pko oldugumu ögrendim inofolic combi ile iyileştim ve gebe kaldım :)

Canım geçmiş olsun spiral den gözüm korktu bi an acaba taktırmasam mi

Canım geçmiş olsun spiral den gözüm korktu bi an acaba taktırmasam mi
Sagol cnm ben devlette taktırdım taktırırken bayılmışım kimse ilgilenmemiş reziilik yerde kalmışım
Kalktım regli iken takılıo saten üstüm kan olmuş verilen önlük degiştirdim sonra
Taktırmaya niyetin varsa özele taktır
Ben özelde cıkarttırdım anlamadım bile
Devlette nasıl taktılarsa zaten kaymıştı :/
Cok iyi düşünmelisin cnm benim basıma ne geldiyse onun yüzünden geldi bana yaramadı anlıycan

Aslında spiral taktırmak istemiyorum sadece eşim çocuk isterse diye önlem almak istedim ama gözüm korktu ne acayip ya nasıl olur biz yolda bayılan birini görsek koşa koşa yardımcı oluyoruz sen hastanede düştün bayıldım kimsenin umrunda olmamış pes vallahi küçük dilimi yuttum şaşkınlıktan unutursun inşaAllah o günleri bebisler inle mutlu mesut yaşarsınız ❤❤ 3. Düşünüyor musunuz peki

Spiral konusunda tövbeliyim bizim bırdaki devlet hastaneleri malesef ki ögle allahım düşürmesin özele gidiyorum hep ben.
Amin canım kötü deneyim oldu benim için insanlık ölmüş dedirtti.
3.cüyü düşünmüyorum manevi olarak çökerim diyorum
2 tane ideal diyorum kendi kendime aslında tüp baglatsam mi diye düşündüm sonra gerek yok dedim hala acaba baglatsam mi diyorum beynim benle dalga gecio :)

Aslında bende 2. Den sonra düşünüyorum ama dini boyuttan sıkıntı maalesef neyse iyi güvenilir bir yerde spiral taktirayım ben ne olur ne olmaz :) 3. Evet bu zamanda zor şimdi ki bebekler çılgınlar gibi yaramazlık yapıyorlar 18 lik çıtır bile olsam yine dayanamam heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…