2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Slm.bebekler ilk iki ay özellikle hızlı kilo alıyo.o nedenle çok kıyafet almak ii değil
Bi de yenidoğan almayın bence.0-3 ay yazan kıyafetleri tercih edin.benim kızım 4 agustos doğumlu.3.650 doğdu ve yenidoğan aldıgım seyler küçük geldi giydiremedim.0/-3 ay almak daha mantıklı

İyi akşamlar anneler. Havalar ısındi. Bebislerin kiyafetlerini kisa kolluya cevirdiniz mi? Ben İzmirdeyim, kendimiz kisa kolluyla durdugumuz için kafam karisti..

Selam herkese bayadir giremedim oglumdan bir firsat gelmedi. Sanirim cogu annede ayni durumdadir, malum bebisler büyüdü herseyi kesfetmeye basladilar üstüne birde hareketlenmeleri eklenince 2 dakika bile kendimize zaman ayiramiyoruz. Yok biz öyle degiliz bebegim cok uslu anca uyuyo demeyin valla kiskanirim benim sipa asiri ilgi bekliyo ona bakmassam cigliklar atip duruyo esimle sohbet bile edemiyoruz sayesinde, sesini yükselttikce yükseltiyo. Söyle bi sakin durdugu an yok sürekli eller kollar hareket halinde. Bizde böyle.

ah ah ayni biz surekli mikir mikir aglio debeleniyor ilgi beklio biraz uyudumu nefes aliyorum ogle uykusu yok gece sik kalkmalar allahim

Farklı sayılmayız canım bide işe giderken arkadan ağlamalarımız var ki hiç sorma içim gidiyo hatta bazen abartıp odadan baska odaya gıdıyorum dıye bıle bagırıyo napsın cocuk aksamdan aksama özluyo

İyi akşamlar anneler. Havalar ısındi. Bebislerin kiyafetlerini kisa kolluya cevirdiniz mi? Ben İzmirdeyim, kendimiz kisa kolluyla durdugumuz için kafam karisti..
Bizim buralar hala soğuk canim biz bile kazaklarla duruyoruz. Daha bizim kısa kollulara geçmemize 1.5 ay falan vardır. Biz kat kat giyinmeye devam :)

Ayni Durumdayz canım bizde artık 5 dk totomuzun üstüne oturamiyoruz. Kıpır kıpır bizim kız. Şimdi boyleyseler yürüdükleri zaman vay halimize

Merhaba kizlar nasilsiniz pek giremiyorum bizim dişimiz çıktı diş buğdayı partisi yapacam onun hazirliklariyla ugrasiyorum kizim icin diş buğdayı sekerleri yaptim 30 tane sipariş uzerine bi 25 tane daha yaptim resmini atayim size guzel mi

Daha cok guzel süslemelerde yapmayi düşünüyorum cok guzel olacak insallah. Dişi cok tatlı ya küçücük Allaha şükür cok hastalanmadik

Daha cok guzel süslemelerde yapmayi düşünüyorum cok guzel olacak insallah. Dişi cok tatlı ya küçücük Allaha şükür cok hastalanmadik
Hayirlusi olsun canim. Bende diş buğdayi ile 6 ay kinasi beraber yapmistim. Çok güzel bir hatira bence. Hedik var mi sizde bilmiyorum ama yapacaksan kuş üzümü coook yakisiyor aklinda olsun canim :)

Hayirlusi olsun canim. Bende diş buğdayi ile 6 ay kinasi beraber yapmistim. Çok güzel bir hatira bence. Hedik var mi sizde bilmiyorum ama yapacaksan kuş üzümü coook yakisiyor aklinda olsun canim :)
sagol canim var tabiki bizdede hedik var kuş üzümü deniyecem canim tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…