2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

günaydın kızlar bizde hala dişler çıkmadı salya olayımız azaldı ama eller ve bulduğu herşey devamlı ağzında,resmen bastırıyo damaklarına ama görüntüde bişey yok geç çıkaracak bizimki sanırım

Filesiz kuvetinin icine oturtarak yikiyoruz biz. Su yapisan vakumlu mu ne oturaklar var ya onlardan alicam sevi bebe de vardi sanirin 35 lira mi neydi.
Ben yurtdisindayim belki burda ikeada falan vardir.bende oyle yapiyorum ama kuveti kucuk geldigindenmi ne onceden cok seviuordu suyu simdi son iki banyosunda agliyor anlamadim.yada oncesinde su mu kacti acaba burnuna falan korkuyodur belki cozemedim

Kizlar bebisleri üstteki disleri cikartan varmi? Ne zormus onlar öyle, altlar cikarken pek bisey anlamadik ama cocugumun üst damaklari fena sismis elleyince su toplamis gibi geliyor ele. Gece uykumuz bozuldu iyice gece bile olsa uyaninca hic aglamayan oglum artik kendi yirta yirta agliyo :KK43: hicbir sekilde susturamiyoruz ancak gögsümü verirsem sakinlesiyo, gece 2 saatte bir böyleyiz. Acaba dis jelinin falan faydasi olurmu, kullanan varmi?
Canim gecmis olsun bizim henuz cikmadi ama soguk elma dilimleri falan verebilirsin yardimci olur belki.jelide doktoruna danismani tavsiye ederim.uygun bir jel yazar.

Ben yurtdisindayim belki burda ikeada falan vardir.bende oyle yapiyorum ama kuveti kucuk geldigindenmi ne onceden cok seviuordu suyu simdi son iki banyosunda agliyor anlamadim.yada oncesinde su mu kacti acaba burnuna falan korkuyodur belki cozemedim
Baby jem bebek banyo oturağı diye arattır internete canım yurtdışına satışı olan bi site bulursun belki.

Kizlar bebisleri üstteki disleri cikartan varmi? Ne zormus onlar öyle, altlar cikarken pek bisey anlamadik ama cocugumun üst damaklari fena sismis elleyince su toplamis gibi geliyor ele. Gece uykumuz bozuldu iyice gece bile olsa uyaninca hic aglamayan oglum artik kendi yirta yirta agliyo :KK43: hicbir sekilde susturamiyoruz ancak gögsümü verirsem sakinlesiyo, gece 2 saatte bir böyleyiz. Acaba dis jelinin falan faydasi olurmu, kullanan varmi?
Canim bizimde alt disler cok kokay cikti ama simdi cok zorluyo cok kotu ateslendi xuma gunu ve 4 gun surdu 2 gundurde atesi yok ama cok huzursuz yavrum bi cikaramadi .ben calgel aldm ama hic bir ise yaramiyo sanki anlik etki belki oda napcaz bilmyorum ben de niye bu kadar uzun surdu cikarmak .

Canim bizimde alt disler cok kokay cikti ama simdi cok zorluyo cok kotu ateslendi xuma gunu ve 4 gun surdu 2 gundurde atesi yok ama cok huzursuz yavrum bi cikaramadi .ben calgel aldm ama hic bir ise yaramiyo sanki anlik etki belki oda napcaz bilmyorum ben de niye bu kadar uzun surdu cikarmak .
Sizede gecmis olsun, bizde cok sükür ates yok ama cok halsiz huzursuz bunlar tabi uykusuzluktanda kaynaklaniyor, rengi falanda soluk. Mafoldu cocuk resmen. Insallah bir an önce cikarirlarda kurtulurlar.

Benim kizim alt dişlerini 6 aylık olmadan çıkardı.ama üst dişleri hala çıkartamadım nerdeyse bir aydır gece uykumuz yok.gündüz iyi allahtan ama gece habire uykusunda agliyor.çok bunaldim artık.bi cilartsada ikimizde rahatlasak

B nde diş tedavisine başlıcam cnm doktot anestezi den sonra 3-4 saat sonra emzirebilirsin dedi ama tedirginim yinede aynı durumdayız benimde kaplamam iltihap yaptı değişmesi gerekiyor yoksa ameliyata kadar gider dedi 8 saati kim dedi sana

İnternette okudum canım ama kendi doktorumuz bikaç saat içinde emzirebilirsin dedi bu hafta cektiricektim ama galiba erteliycem Yüzümdeki şişlik indi ağrım da yok biraz daha erteliycem suan durumum iyi

Maşallah cnm bebişine benim oğluşum tembel tavuk karnının üstünde dönüyo etrafında emeklemeye hiççç niyeti yok yerde debelenip duruyo.benim bebişte zayıftı önceden ek gıdaya geçeli baya semizledi :21:
ancak girebildim
Sagol canım. Benim bebegim hasta oldu burun akintisi ve öksürük vardı cok şükür ateşi filan olmadı ayakta geçirdi hala biraz var ama daha iyi dün 6 ay aşısı yaptık biraz ateşi cikti 38 oldu sonra düştü bu arada kizlar bebeginiz oksurdugunde öksürük surubu kullanmayin doktor bana yazdi ben almadim surup oksurugu kesip balgamin dışarı cikmasini engelledigi icin o balgam cigerlerde kaliyor ve bebeginiz daha sık hastalaniyormus ben ihlamur kaynatip verdim cok iyi geliyordu göğsü yumusuyordu simdi iyiyiz cok şükür daha dişimiz çıkmadı zaten emeklemeye gecmistik ek gidada kiyma ve ete geçtim gayet güzel sonra geceleri uykusu duzene girdi 10 da uyuyor gece 1 bazen 2 defa uyaniyor emziriyorum yatiyor ama sabah 6 bucukta uyanıyor besigin içinde sesler cikartiyor bizide uyandiriyor:21:yanina gitmedigimizde daha cok bağırıyor:KK48: aliyorum emziriyorum sonra biraz oynuyoruz sonra kahvalti yine 9da uyuyor uykusu cok olmuyor gunduzleri 1 saat sonra kalkiyor gun icinde 3 saatten fazla ayakta duramiyor yarim saatte olsa uyuyor arabasiyla gezmeyi cok seviyor hava sicak oldugu zaman arada gezdiriyorum alisverise gidiyoruz anne kiz iyi takiliyoruz diger gunlerde aksam 10a kadar şoyleyiz oyun, yemek uyku bende o ara temizlikti yemekti ugrasiyorum günümüz biyle bitiyor benden bu kadar :KK15:sizler neler yapıyorsunuz bakim:KK50:

İnternette okudum canım ama kendi doktorumuz bikaç saat içinde emzirebilirsin dedi bu hafta cektiricektim ama galiba erteliycem Yüzümdeki şişlik indi ağrım da yok biraz daha erteliycem suan durumum iyi

Bende dis tedavisinden 2 saat sonra sütümü sagip dokmustum, sonra emzirdim

Canım uzun zamandır giremiyordum yeni girebildim. Damdan düşer gibi olcak ama yazıyım. Bnde diş çektircektim son dakka vazgeçtim ama tekrar gitcem. Diş hekiminin bana söylediği 3-4 saat emziremezsin ilk sütünü de sağıp dökmen lazım dedi

ancak girebildim
Sagol canım. Benim bebegim hasta oldu burun akintisi ve öksürük vardı cok şükür ateşi filan olmadı ayakta geçirdi hala biraz var ama daha iyi dün 6 ay aşısı yaptık biraz ateşi cikti 38 oldu sonra düştü bu arada kizlar bebeginiz oksurdugunde öksürük surubu kullanmayin doktor bana yazdi ben almadim surup oksurugu kesip balgamin dışarı cikmasini engelledigi icin o balgam cigerlerde kaliyor ve bebeginiz daha sık hastalaniyormus ben ihlamur kaynatip verdim cok iyi geliyordu göğsü yumusuyordu simdi iyiyiz cok şükür daha dişimiz çıkmadı zaten emeklemeye gecmistik ek gidada kiyma ve ete geçtim gayet güzel sonra geceleri uykusu duzene girdi 10 da uyuyor gece 1 bazen 2 defa uyaniyor emziriyorum yatiyor ama sabah 6 bucukta uyanıyor besigin içinde sesler cikartiyor bizide uyandiriyor:21:yanina gitmedigimizde daha cok bağırıyor:KK48: aliyorum emziriyorum sonra biraz oynuyoruz sonra kahvalti yine 9da uyuyor uykusu cok olmuyor gunduzleri 1 saat sonra kalkiyor gun icinde 3 saatten fazla ayakta duramiyor yarim saatte olsa uyuyor arabasiyla gezmeyi cok seviyor hava sicak oldugu zaman arada gezdiriyorum alisverise gidiyoruz anne kiz iyi takiliyoruz diger gunlerde aksam 10a kadar şoyleyiz oyun, yemek uyku bende o ara temizlikti yemekti ugrasiyorum günümüz biyle bitiyor benden bu kadar :KK15:sizler neler yapıyorsunuz bakim:KK50:
Uyku saatlerimiz hemen hemen aynı cnm bizde 21:30 a 22:00 gibi uyuyoruz gece 1 kez kalkıp emiyor uyuyor sabah namazında ayaktayız sonra da 9-9:30 gibi uyuyor 1-1.5 saat öğleden sonra pek uyumuyor bazen 6 da ıyursa 8 gibi kalkıyor işte ek gıdaya geçtik ama çok hareketliyiz boya gidiyor sadece bu hafta 3 öğüne geçicez kısmetse arabada uyuyor kaldırıp emzirip yatırıyorum ona alıştı şimdi bir ara omuZda uyuyordu çok zordu böyle en azından iyi

Bizde de aynen canim cok hareketli benimkide hep boya gidiyor 72cm 6.800gr ne zaman doktora gotursem boyuna gore kilosu az diyor ne yapim artik yemegini yemese diyecem ondandir yada istahi yok ama guzel istahli yiyor boyu uzasinda kilo ilerde de alır ne yapalim bana çekmiş bende cok zayifmisim;-) bide kızımın rahatsizliklari var o yüzden benim icin sagligida yerinde olsa hep boyle devam etse keske böyle iyiyiz;-)

X