2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlar benim bebiş gece emerek uyuyo gündüzde illaki kucakta gezdirilerek uyuyacak .doğduğundan beri alıştıramadık kendi kendine uyumaya çokta hareketli zaten sizin nasıl uyutma yöntemleriniz

Son düzenleme:
Merhaba anneler Nasılsıniz size bisi danisicam doğum kontrol hapini bıraktım 2 ay oldu biraktigimiz ay prezervatif kullandık bazen çıkardı regl oldum bu ay hiç korunmadi eşim kaçak oldu sürekli.
Regl 2 gün var kasıgımda batma göğüslerim agrisi var şüphe ettim test yaptım birde aralık 28 de regl oldum ama sokulemedim kan pıhtılaşma gelmedi ocak 14 te benden 1 gun süren kahverengi leke geldi akıntıya beraber sonuç 15 dakikada çıktı ben mi görüyorum sizlerde goruyormusunuz kana giremiyorum eylül ufak ve dışarısi soğuk biliyorsunuz yanlızim bir test daha var elimde ama regl geçince yapıcam
Negatif canım bence

kızlar benim bebiş gece emerek uyuyo gündüzde illaki kucakta gezdirilerek uyuyacak .doğduğundan beri alıştıramadık kendi kendine uyumaya çokta hareketli zaten sizin nasıl uyutma yöntemleriniz
Bizimde aynı canım huy edindi sanki uykusu geliyor ama emmek istemiyor kucakta gezdiriypruz iyice mayışınca da emzirip uyutuyorum

Benim bebegim de aynı canım ya emerek yada kucagimda odada dolaşarak çok uykusu varsa ayaklarima alıyorum küçük küçük arada sallayarak elini tutuyorum hemen daliyo kucakta çok zorlanıyorum artık benim oğlum biraz ileride kilo ve boy olarak kolum sirtim kopuyo

Kizlar yoğurdu nekadarlik ve nasıl mayaliyosunuz ben tutturamiyorum makinede var ama kendim küçük yapım dedim ama olmadı katı olmuyo

Benim bebegim

tamda oyle oldu 4.aydan sonra bozuldu gece 2 saate bir uyaniyo ve 1 ay sonra dis cikarsi smdi hala duzene girmedi ne yapmam gerekiyo uyanmamasi icin 4 5 kez uyaniyo gece emerek uyuyo tekrar
Canim bizde suan oyleyiz bazen 2 saat bile uyumuyor uyaniyor ama dis cikarma oncesine bagliyorum oyledir insallah.onceden cok iyi uyurdu.ne yapabilecegin konusuna gelince sebenine bagli 4 ay sonrasi uyku gerilemesiyse malesef eski haline donmuyomus.uyku egitimi gerekiyormus ama ben bu uyku egitimlrtini konulan kurallari pek sevmiyorum.dogal sureci neyse o olsyn buyuyecekler sonucta canim bu gnlerde gececek ve ozleyecegiz.dis cikarma sureciyse sana ihtiyaci vardir bazen yaninda uyutmayi dene.insallah gecer bu durum.bol sans canim.

Aynen oyle canim gece emzirerek yada kucskta gezdirerek gunduz yatarak emziriyorum oyle uyuyor.

kizlar bnde Agustos annesiyim kizim cok zor bi cocuk.Dogdugundan beri emmiyo sagarak veriyorum.Ona alistim geceleri uyuyo onada alistim ama bi aydir ek gida denemesi yapiyorum yemiyo.Kasik sevmiyo.Biberonla iciyo .Napcam ben bi akil verin

Valla bi benim bebegim böyle saniyordum:) saolsun cevrem öyle cocuk uyutulmaz, koy yerine uyusun kendi kendine diye diye basimin etini yedi. Hele bigün misafirlikteydik oglum babasinin kucaginda uyudu, yatir ha yatir diye tutturdular, annesi babasiyiz sonucta cocugumuzu biliyoruz, dedikki o kucakta uyur suan, yatirirsak kalkar, yok olurmu öyle sey deyip zorla yatirtirdilar, yatmasiyla aglamasi bir oldu sakinlestiremedik cocugu, uykusu bölününce baya bi sinirleniyoda:) sonra demezlermi yatirmasaydiniz keske diye :KK12:
Dün arkadasimla konustum 2 yasinda suan kizi, o rahatlatti beni saolsun, öglenleri 3 saat gögüsde uyuttum hep bende yanina uzandim dedi. Zamanla alisiyorlarmis, zorlanmaya gerek yok bence, kendimize stres yapiyoz sonra

Valla bi benim bebegim böyle saniyordum:) saolsun cevrem öyle cocuk uyutulmaz, koy yerine uyusun kendi kendine diye diye basimin etini yedi. Hele bigün misafirlikteydik oglum babasinin kucaginda uyudu, yatir ha yatir diye tutturdular, annesi babasiyiz sonucta cocugumuzu biliyoruz, dedikki o kucakta uyur suan, yatirirsak kalkar, yok olurmu öyle sey deyip zorla yatirtirdilar, yatmasiyla aglamasi bir oldu sakinlestiremedik cocugu, uykusu bölününce baya bi sinirleniyoda:) sonra demezlermi yatirmasaydiniz keske diye :KK12:
Dün arkadasimla konustum 2 yasinda suan kizi, o rahatlatti beni saolsun, öglenleri 3 saat gögüsde uyuttum hep bende yanina uzandim dedi. Zamanla alisiyorlarmis, zorlanmaya gerek yok bence, kendimize stres yapiyoz sonra
kızlar aynen bende bi benim bebeğim böyle sanıyodum yazdıklarınızı okuyunca rahatladım bi nebze ne yalan söyleyim:-) aynen bana da herkes koyunca uyuymuyo mu deyip duruyodu,bende kendi kendime biz biyerde yanlıs yaptık demekkı dıyodum bide kilosuda arttıkca nasıl böyle devam edicez ılerde dıyodum ama ay inşallah arkadasının dedıgı gıbı zamanla duzelır.

kızlar aynen bende bi benim bebeğim böyle sanıyodum yazdıklarınızı okuyunca rahatladım bi nebze ne yalan söyleyim:-) aynen bana da herkes koyunca uyuymuyo mu deyip duruyodu,bende kendi kendime biz biyerde yanlıs yaptık demekkı dıyodum bide kilosuda arttıkca nasıl böyle devam edicez ılerde dıyodum ama ay inşallah arkadasının dedıgı gıbı zamanla duzelır.
Valla benimki simdiden 8bucuk kilo, haldir huldur geziyoz evin icinde :KK70: alisiyo insan :))

Aynen canim ya dogal surec neyse oyle olmali sonucta buyuywcekler ve biz bu zamanlarin tadini cikarmakiyiz bir daha geri gelmeyecek.nettede bur suru kural yok uyku egitimi falanda filanda bunlarin hepsi bos bebislerimizin bize ihtiyaci var nasil istiyorlarsa oyle olsun.kural koyup bebisidw kendimizide strese sokmaya hic gerek yok.yeterki saglikli olsunlar.

Günaydın kızlar :KK68:
Benimki de ya kucakta gezerek uyur ya da emerek :KK49: Atak çok zor. ilk 3 ay kolik çektim :KK51: 4. aydan beri de diş.. çıksa bir türlü çıkmasa başka türlü :KK51:
uyku eğitimi konusunda yüzünü görene dek katii kurallar koyuyodum kendime ama işte yüzünü görene kadarmış:KK22: Geçen hafta beşiğini odamıza taşıdık hemen benim yan tarafıma ben huzurlu oluyorum onu görünce... gece emmeye kalktığında zaten direk yanımıza koyuyorum :oops:

Günaydın kızlar :KK68:
Benimki de ya kucakta gezerek uyur ya da emerek :KK49: Atak çok zor. ilk 3 ay kolik çektim :KK51: 4. aydan beri de diş.. çıksa bir türlü çıkmasa başka türlü :KK51:
uyku eğitimi konusunda yüzünü görene dek katii kurallar koyuyodum kendime ama işte yüzünü görene kadarmış:KK22: Geçen hafta beşiğini odamıza taşıdık hemen benim yan tarafıma ben huzurlu oluyorum onu görünce... gece emmeye kalktığında zaten direk yanımıza koyuyorum :oops:
canım aynı bende doğmadan neler diyodum sallamaya kucağa emziğe alıştırmıcam:-) sonuc emerek uyuyo kucakta gezıyo emzığıde ben verıyorum o almak ıstemıyo bazen alsın dıye ugrasıyorum o hale geldık ehehe:-)

X