2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

evet canim aramizda bir kac gun var sadece :) az once hamilelerden haberler bolumune ugradim nasilda özlemişim:) takipteydik biribirimizi bugun kim dogurcak diye duygulandim bir anlik

Bende arada bakıyorum ama şimdilik çok çekici gelmiyor. Bu sene içinde bir daha hamile kalmayı düşünüyorum yani eşimle :) eğer hamile kalırsam ozaman da ordan çıkmam artık :)

benim kizim öyle canim.uslu bir bebekti gece 1.2 kez kalkip emip geri uyurdu şimdi ama uyumuyo sanki 5.6kere uyaniyor her uyanincada en az 25 dk oluyor cok yorgunuz
Canim buyume donemi yada belitttigim gibi herhangi bir rahatsizligi yoksa muhtemelen bu sebeptendir bizde de eskisi gibi degil uyku duzeni.insallah bebisler kendi duzenlerini otuttur daha iyi uyurlar.

Canim bende istiyorum boda gitmesin ilk dozda cok aci cekti ama doktor ayni seyler olmayacak diye garanti vermedi.korkuyorum yani riski goze almam lazim.yarim tekrar kontrolumux ve asimiz var tekrar bir sorayim doktora.

Bende arada bakıyorum ama şimdilik çok çekici gelmiyor. Bu sene içinde bir daha hamile kalmayı düşünüyorum yani eşimle :) eğer hamile kalırsam ozaman da ordan çıkmam artık :)
Valla bravo ben daha atlatamadim dogum sancisi korkusunu:))Allah gonlune gote versin insallah istedihin gibi bir bebisin daha olur.ama doktorlar 2 sene sonra tekrar dusunun diyolar.

Valla bravo ben daha atlatamadim dogum sancisi korkusunu:))Allah gonlune gote versin insallah istedihin gibi bir bebisin daha olur.ama doktorlar 2 sene sonra tekrar dusunun diyolar.

Amin canım saolasin. Daha önce de anlatmıştım ya ben mecburen son anda sezeryan ooldum bu sebeple ikincisi de sezeryan olacak. 2 sene desinler ben erken istiyorum ya araları yakın olsun ne güzel arkadaş gibi buyurler :) inşallah Allah nasip ederse hersey yolunda giderse 2.yi düşünüyoruz :) Allah herkesin gönlüne göre versin.

Walla aynı bir düzelme yok sürekli ilgilenilmek istiyor. 5 dk yalnız kalamıyor basıyor bağırtıyi suan ayağımda sallıyorum biraz sakinleşti.

Canim büyüme atağı dönemidir. Bol bol kucak isteyebilir atlatir inşallah en kisa zamanda.

Canim büyüme atağı dönemidir. Bol bol kucak isteyebilir atlatir inşallah en kisa zamanda.
Vaĺla anlamadım ya iki günde huyu suyu değişti. Ya kucağım da ya ayağımda yada göğsümde hiç ayrıl mıyor benden. İlk çocuğum da böyle bişey yasamamistim ben

Canim buyume donemi yada belitttigim gibi herhangi bir rahatsizligi yoksa muhtemelen bu sebeptendir bizde de eskisi gibi degil uyku duzeni.insallah bebisler kendi duzenlerini otuttur daha iyi uyurlar.
cok yoruluyorum uykumuda alamadigim icin sutumde azaliyor malum.ben bi yana bebisim huzursuz.uyutali 3 saat olacak 3 kere uyandi bile

Amin canim.

ne guzel bir karar vermişsiniz boyle bende istiyorum ama dogum sancilarim hatirladikca vazgeviyorum :)

cok yoruluyorum uykumuda alamadigim icin sutumde azaliyor malum.ben bi yana bebisim huzursuz.uyutali 3 saat olacak 3 kere uyandi bile
Tahmin ediyorum canim yorucu ama bunlarda gececek.sutum azaliyor diye stres yapma sakin cunku bu psikoloji sutun azalmasina sebep olur.

Birgun hepsi gececek canim belki bu gunleri ozleyecegiz adi ustunde bebek iste heran degisebiliyor:) yeterki saglik olsun
Ya orası öyle
Oğlumun bebeklik resimlerine bakınca azcık bu hala donde sevelim seni diyordum.
Zaten bebislerimizin sevgisi bastırıyor tüm yoğunluğu

ne guzel bir karar vermişsiniz boyle bende istiyorum ama dogum sancilarim hatirladikca vazgeviyorum :)

Olsun canım o sancılar çekilir. İnan ki bilsem normal dogurabilecegimi yine isterim o sancilara rağmen. Bende yaşadım sanciyi da acıyı da ama kısmet olmadı normal doğum malesef. Senin yerinde olsam hiç düşünmem ne güzel ameliyat olmak zorunda değilsin dogur dogur koy kenara :)

Gunaydin anneler. Bebişlerinizin ayağı kokuyor mu..? Benim kızımın o minnacık topistak ayakları felaket kokuyor. nisasta ile sirke karistirip ayaklarina sur diyen oldu ama baska bildiginiz bi sey var mi acaba..? Bir de geceleri corapla mi uyutuyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…