2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benim bebişte 3510 gr 52 cm doğmuştu

Masallah senin kuzuya insallah hep boyle devam eder.suan uyku duzeni eskisi gibi olmasada dis gibi sebeplerden ama cok sukur hic uykusuz kalmadim.canim her bebekte ayni olmuyor sordum ben doktora birsey olmaz diyemedi yani olabilir dedi yine.bende tekrar o aciyi cekmesini istemedim.

Kac aylik sizin bebeginiz birde 6 aydan once geceleri kalkmasa bile siz mamasini verin diyorlar ac kalmamasi icin

ek gidaya bende gectim canim kaşik mama veriyorum aradada sebze puresi falan ama doymuyor ardindan mutlaka sut iciyor

Kac aylik sizin bebeginiz birde 6 aydan once geceleri kalkmasa bile siz mamasini verin diyorlar ac kalmamasi icin
5,5 aylık benim bebiş doktorum kesinlikle uyandırma uyku beslenmeden daha önemli ilerde uyku düzeni bozuk sürekli uyanan bi bebek istemiyosan uykusuna müdahale etme artık büyüdü daha uzun süre tok kalabilir dedi.bende uyandırmıyorum kendi uyanırsa emziriyorum uyanmazda ellemiyorum.doktorlar uyandırmAyın diyor

Haklısın cnm bende baya tereddütte kaldım yaptırsammı diye sonra zatn ilkini yaptım bebiş okadar zorlandı bari değsin tam yaptırıyım aşının bi yararı olsun boşa gitmesin dedim yaptırdım çok şükür bi yan etkisi olmadı

Bende emziriyorum cnm sürekli ara öğün olarak veriyorum püreyi yoğurdu geçe yatmadan önce tahıllı kaşık maması veriyorum mışıl mışıl uyuyo
benim kizim kac gecedir saatbaşi en gec 2 saatte bir uyaniyor nedenini bilmiyorum cok huysuz haliylede uykusuz ve yorgun kaliyoruz

benim kizim kac gecedir saatbaşi en gec 2 saatte bir uyaniyor nedenini bilmiyorum cok huysuz haliylede uykusuz ve yorgun kaliyoruz

Canim seninki tam kaç haftalik. 22. Haftanın ortasında başlayıp 4 hafta kadar surebilen bir büyüme atağı var. Atak donemindedir muhtemelen.

canim oglumda gazin yani sira uykudan uywninca kramplarla ciglik cigliga uyanirdi.yani sadece gaz degil karin agrisi kramp seklinde huy degismesi hepsi oldu.senin bebisde olmusmuydu bunlar yoksa sadece gazmi yapmisti?

Kizlar gecen nette okudum.bazi bebeklerde.4.aydan sonra uyku gerilemesi oluyormus.yani oncesinde cok iyi uykusu olan bir bebek 4.aydan sonra gec uykuya dalma surekli uyanma ve uykularinda duzensizlik oluyormus ve malesef eski haline donmuyormus.sonrasi verdiginiz uyku egitimine ve bebeginize bagli.tabi bu genel durumu iyi olan bebekler icin hastaysa dis cikartiyorsa yafa bebzeri bir huzursuxlugundan dolayida uyu duzeni degisebilir.

Canim seninki tam kaç haftalik. 22. Haftanın ortasında başlayıp 4 hafta kadar surebilen bir büyüme atağı var. Atak donemindedir muhtemelen.
24 haftamiz dolacak canim 2 gun sonra.muhtemelen oyledir kabus goruyor sanki aglayarak uyaniyo geri uyumasida zor oluyor daha 2 hafta da boyle gececekse yandim anam ben

benim kizim öyle canim.uslu bir bebekti gece 1.2 kez kalkip emip geri uyurdu şimdi ama uyumuyo sanki 5.6kere uyaniyor her uyanincada en az 25 dk oluyor cok yorgunuz

24 haftamiz dolacak canim 2 gun sonra.muhtemelen oyledir kabus goruyor sanki aglayarak uyaniyo geri uyumasida zor oluyor daha 2 hafta da boyle gececekse yandim anam ben

İnşallah çabuk atlatir canım sonuçta kalıcı birsey değil sabretmek lazım . Benim oğlumda tam 22 hafta 3 günlük . Bizde de başlayabilir her an belkide başlamıştır ben anlamamış olabilirim :)

İnşallah çabuk atlatir canım sonuçta kalıcı birsey değil sabretmek lazım . Benim oğlumda tam 22 hafta 3 günlük . Bizde de başlayabilir her an belkide başlamıştır ben anlamamış olabilirim :)
evet canim aramizda bir kac gun var sadece :) az once hamilelerden haberler bolumune ugradim nasilda özlemişim:) takipteydik biribirimizi bugun kim dogurcak diye duygulandim bir anlik

canim oglumda gazin yani sira uykudan uywninca kramplarla ciglik cigliga uyanirdi.yani sadece gaz degil karin agrisi kramp seklinde huy degismesi hepsi oldu.senin bebisde olmusmuydu bunlar yoksa sadece gazmi yapmisti?
Aynı şeyler oldu bizdede sadece gaz değil cnm huysuzlaşmıştı gece kalkmaları artmıştı dedğin gibi ağlayarak uyanıyodu gündüzleri gazdan kıvranıyodu geçti çok şükür 2.doz hiç etkilemedi ek gıdanında faydası oldu bağırsakları düzene soktu kakasını rahat yapıyo gaz sıkıntısıda yok artık o yüzden gece çok güzel uyuyo

Cnm benimde bi ara 3 kere falan uyandığı oluyordu ağlayarak uyanıyodu bazen ek gıdaya geçtikten sonra düzeldi uyku düzeni eskiye döndü.doktorumuz yatmadan önce tahıllı kaşık maması ver rahat uyur dedi denedim gerçektende öyle deliksiz uyuyo bazende bikere uyanıyo emip hemen uyuyo

Kizzz ben haftasonu ne çektim bir bilsen. Uyumuyor emmek istemiyor sürekli ağlıyor anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. Al

Bu a

Bu ataklar ne zaman yani kacinci haftalarda oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…