2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Senin baya sıkıntılı olmuş cnm ya ben acı sızı çekmedim direk girdim doktor kordondan şüphelendi riske atmayalım suni sancı vermicem dedi ameliyata aldı iyiki almış.senin son noktaya gelmiş nerdeyse ama bebişin sıkıntıya girmiş ayrıca kimsenin lafınada kulak asma cnm insanlar anca konuşur sen bebişin için elinden geleni yapmışsın için rahat olsun.bende iki çocuk istiyorum sezeryandan dolayı malesef normal dopumu yaşayamıcaz

Aynen canım mahrum kalicaz malesef :KK43: kimseye kulak asmayim dedim ama inan ki onların yüzünden acaba cidden suclumuyum bebeğim benim yüzümden mi kuvoze girdi diye çok düşündüm. Kimseye birsey demedim ama çok doldum eşimin ailesine karşı hiç aramiyorum artık onları seslerini duymak bile istemiyorum.

Maşallah cnm bebişe boyu kilosu kaç aramızda 10 gün var.bende 6. Ayda geçicem cnm ama arada vericem herşeyden yoğurt 3-5 kaşık vericem alışsın iyice

Saol canim hepimizin bebelerine maşallah :) en son 31 aralıkta gittik doktora. Bu doktor tamamen soydu bizim oglani:) 7850 kilosu , boyu da 67 cm . Kafası 45 cm koca kafalı :) sen benden 10 gun once dogum yaptin sanırım değil mi?
Bu arada hepimizin bebislerine kocaman bir maşallah suphanallah :)

Saol canim hepimizin bebelerine maşallah :) en son 31 aralıkta gittik doktora. Bu doktor tamamen soydu bizim oglani:) 7850 kilosu , boyu da 67 cm . Kafası 45 cm koca kafalı :) sen benden 10 gun once dogum yaptin sanırım değil mi?

Maşallah senin oglana

Benim kizda 7200 gr 67 cm geldi kafa 42 cm

Doğduğunda kaç kiloydu senin kuzucuk

Aynen canım mahrum kalicaz malesef :KK43: kimseye kulak asmayim dedim ama inan ki onların yüzünden acaba cidden suclumuyum bebeğim benim yüzümden mi kuvoze girdi diye çok düşündüm. Kimseye birsey demedim ama çok doldum eşimin ailesine karşı hiç aramiyorum artık onları seslerini duymak bile istemiyorum.
Haklısında cnm aramamakta o dönem insan zatn stresli oluyo anlayış gösterceklerine bide seni suçlamışlar

Maşallah cnm senin bebişe benimki çiroz en son 6 aralıkta 6415 gr 69 cm kafasıda 43 cm di. Bana zayıf geliyo ama doktor iyi diyo kilouna

Maşallah barekallah ;-)

Maşallah senin oglana

Benim kizda 7200 gr 67 cm geldi kafa 42 cm

Doğduğunda kaç kiloydu senin kuzucuk

Seninkininde maşallahı var canım. 3850ydi. Kuvozde kaldığı için yaklaşık 1hafta emziremedim mama da verilmedi eve getirdigimizde 3650ydi. Yani 4bucuk ayda 4200 gr almış .

Maşallah cnm senin bebişe benimki çiroz en son 6 aralıkta 6415 gr 69 cm kafasıda 43 cm di. Bana zayıf geliyo ama doktor iyi diyo kilouna

Senin bebis de gayet iyi canım maşallah. Şimdiye 7kg olmuştur . Maşallah boyu da uzunmus :)

Senin bebis de gayet iyi canım maşallah. Şimdiye 7kg olmuştur . Maşallah boyu da uzunmus :)
İnş olmuştur cnm doktora gidiyoruz şmd bakalım naptı.bizimki boya gidiyo zaten kilosuna göre boyu uzunmuş doktor öyle dedi bende onla avunuyorum napıyım zayıf olcak benim bebiş

İnş olmuştur cnm doktora gidiyoruz şmd bakalım naptı.bizimki boya gidiyo zaten kilosuna göre boyu uzunmuş doktor öyle dedi bende onla avunuyorum napıyım zayıf olcak benim bebiş

Hiç önemli değil canım zayıf oolsun sisko olacağına :) ki boyu çok iyi maşallah. Zaten boy uzuyor ve kafa çevresi gelisiyorsa bebek saglikli demekmis kiloyu çok takmamak gerekiyor. Hadi bakalım kontrolden sonra yaz madem senin kız mankenlige doğru gidiyor heralde :) maşallah suphanallah.

Kızlar doktordan geliyorum bebiş bu ay az kilo almış 420 gr almış 6735 gr olmuş.doktor iyi dedi ama yavaştan ek gıdaya geçelim dedi sebze püresi yoğurtla başla dedi,malesef 6. Ayı bekleyemicem başlıyorum ek gıdaya biraz moralim bozuldu

Kızlar doktordan geliyorum bebiş bu ay az kilo almış 420 gr almış 6735 gr olmuş.doktor iyi dedi ama yavaştan ek gıdaya geçelim dedi sebze püresi yoğurtla başla dedi,malesef 6. Ayı bekleyemicem başlıyorum ek gıdaya biraz moralim bozuldu

cnm nıye moralını bozuyosun kı valla takma ıyı bence yavastan baslarsın sende ek gıdaya. hem senınkının boyu uzun.

Canım bozma moralini sağlıklı olsun yeterki 1 ay önce 1 ay sonra farketmez okadar.bizim doktorda 4 ayı dolunca gittiğimizde normalde bu ay başlıyoruz bazılarında ama 1 ay daha anne sütüyle devam edelim duruma göre bidahaki ay bakarız dedi yani bizimde belki 5 ayı doldurunca ek gıdaya geçilecek ki senin bebeğin maşallah boyu çok iyi.her insanın genetik yapısı farklı senin bebiş ince uzun yapıda olucak demekki

Canim zaten bebekler 3. Aydan sonra az kilo alırlar bu çok normal. Bebeğin gayet güzel kilo almış. Çok iyi bence başlama boşver doktoru. Şayet doktor bana ek gıdaya geç deseydidinlemezdim he he der gecerdim :) yine de sen bilirsin tabi. Netten tomris cesuroglunun emzirme notları na baksana ek gidayla ilgili neler yazmış bir oku istersen.
Birde bebeğinin doğum kilosu kaçtı?

Canım bozma moralini sağlıklı olsun yeterki 1 ay önce 1 ay sonra farketmez okadar.bizim doktorda 4 ayı dolunca gittiğimizde normalde bu ay başlıyoruz bazılarında ama 1 ay daha anne sütüyle devam edelim duruma göre bidahaki ay bakarız dedi yani bizimde belki 5 ayı doldurunca ek gıdaya geçilecek ki senin bebeğin maşallah boyu çok iyi.her insanın genetik yapısı farklı senin bebiş ince uzun yapıda olucak demekki
Hep kendimi 6. Aya hazırlamıştım az kilo alacağını tahmin etmiyodum üzüldüm biraz.doktor iyi dedi kilosuna ama yavaştan başla dedi bir anda geçmicem azar azar

Canim zaten bebekler 3. Aydan sonra az kilo alırlar bu çok normal. Bebeğin gayet güzel kilo almış. Çok iyi bence başlama boşver doktoru. Şayet doktor bana ek gıdaya geç deseydidinlemezdim he he der gecerdim :) yine de sen bilirsin tabi. Netten tomris cesuroglunun emzirme notları na baksana ek gidayla ilgili neler yazmış bir oku istersen.
Birde bebeğinin doğum kilosu kaçtı?
Bende yavaştan geçicem sadece sebze püresiyle yoğurt vercem oda az miktarda yine bol bol emzircem.bi okuyum cnm merak ettim. 3510 gr doğdu hastaneden çıkarken 3190 dı

Bende yavaştan geçicem sadece sebze püresiyle yoğurt vercem oda az miktarda yine bol bol emzircem.bi okuyum cnm merak ettim. 3510 gr doğdu hastaneden çıkarken 3190 dı

Yani 3 buçuk kilodan fazla almış canım maşallah gayet iyi değil mi ? Sen bilirsin yinede canım yavaştan başla için rahat etmiyorsa.

Canim masallah
Canim uzulme 4.aydan sonra haftada 100 gram aliyor genelde bebekler yani onceki gibi degil kilo alimlari.hem bebegin saglikli olduktan sonra kilo cok onemli degil.zaten senin bebisin kilosuda normal sıkma canini.

X