2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Erken degilmi bana 6 aylikken gecilecek demisti doktor.
Bizim kiz 162 gunluk bende bazen veriyorum ama hemen baslamadim ek gidaya kasik ucu kadar tattiriyorum
Canim belki senin bebisinin gelişimi iyidir benimkinin kilosu sınırda zaten öyle fazla fazla vermiyecem kaşığa alissin yogurtla basladim bi iki hafta boyle sonra azar azar elma suyu havuc suyu 5.aydada muhallebi ve sebze meyve puresi simdilik menumuz boyle:-)

Canim belki senin bebisinin gelişimi iyidir benimkinin kilosu sınırda zaten öyle fazla fazla vermiyecem kaşığa alissin yogurtla basladim bi iki hafta boyle sonra azar azar elma suyu havuc suyu 5.aydada muhallebi ve sebze meyve puresi simdilik menumuz boyle:-)

He anladim canim tamam iyi bakalim :)
Cok sukur kilomuz guzel bizim belkide o yuzden 6 ay dedi doktor

Kizlar ek gidaya geçişe yoğurtla baslayacagimiz için biraz acele edip :) yoğurt makinesi aldim. Önceden battaniyelerle sarip kendim yapiyordum ama bazen tutturamiyordum birde bebegim için küçük kavanozlara yapamam diye düşündüm. Arzumunkini aldim. İlk denemede oldu valla. Ortada koca koca battaniyeler yok, tuttu tutmadi derdi yok. Sevdim makineyi. Pahalilarindan almaya gerek yok bence hepsi ayni mantikla calisiyor. Çok uzun yazdim, kisacasi tavsiye ederim
Cnm hangi modeli bi kırmızı ve gri renkte yoğurtçu diye bide turuncu bebbe diye modeli var sen hangi modelden aldın? Bnde alıcam

Kızlar nasılsınız internette pek giremiyorum ihmal ettim sizi kusura bakmayın özledim sizi

Evet canim masallah diyelim her bebek ayni olmuyor biz bu ay 450gram almisiz 5.950gr 65cm olmus bebisim dr en azindan 6.500 olmasi gerekiyordu dedi yavas yavas ek gidaya basla dedi

Iyi demis canim basla evet kilosu sinirda imis insallah cabucak toparlanir kuzum benim guzel guzel besle annesi onu :)

Cnm hangi modeli bi kırmızı ve gri renkte yoğurtçu diye bide turuncu bebbe diye modeli var sen hangi modelden aldın? Bnde alıcam
Kirmizisini aldim canim. Griyle ayni zaten. Bebbe sinin ne farki var cozemedim acikcasi, hepsi burada dan aldim mağazalarda pahali 60a aldim. 1 gün dolapta kalinca tam kati olmuş, lezzet de güzel.

Merhaba 4 aylik bebisim var ve grip oldu oksyruyor hafif burun akintisi var doktora goturmek istemiyorum sizin basiniza geldimi neler verdiniz

Merhaba 4 aylik bebisim var ve grip oldu oksyruyor hafif burun akintisi var doktora goturmek istemiyorum sizin basiniza geldimi neler verdiniz

Burun damlasi ve burun aspirotu ile atlattik oksuruk icin ilik su verdim hep ben bademcikleri sismedi ise eger gecer.
Ve aksamlari calpol sakinlestirsin diye.
Benimde 3 aylikken basimiza geldi 15 gun icinde atlattik.. allah yardimcin olsun

• Beğen
Reactions: qew
Kirmizisini aldim canim. Griyle ayni zaten. Bebbe sinin ne farki var cozemedim acikcasi, hepsi burada dan aldim mağazalarda pahali 60a aldim. 1 gün dolapta kalinca tam kati olmuş, lezzet de güzel.
Çk saol cnm bende sipariş vericem aynı yerden çk işime yarıcak

Benim bebişte hafif nezle olmuştu ben sürekli otri bebenin deniz tuzunu burnuna damlatıp burun aspiratörüyle çekip temizliyodum baya işe yaradı ilsçsız atlattık bide buhar makinası varsa çalıştır bol bol c vitamini al bebişede geçsin

Benim bebişte hafif nezle olmuştu ben sürekli otri bebenin deniz tuzunu burnuna damlatıp burun aspiratörüyle çekip temizliyodum baya işe yaradı ilsçsız atlattık bide buhar makinası varsa çalıştır bol bol c vitamini al bebişede geçsin
Deniz suyu olcak cnm pardon

Canim bizde oksuruk yoktu ama yinede doktora goturduk.burun damlasi verdi ve arada disari cikartip hava aldirdik burun deliklerinin acilmasina yardimci oluyor.evi sık sık havalandirdik ve nemlendirmeye calistik uyudugu odayi.hafif gecirdi cok sukur arada burnu tikansada iyi durumu.sana tavsiyem her ihtimale karsi doktora gotur cigerlerini falan dinlesin oksurugune yardimci olacak birseyler verir.cok gecmis olsun ve acil sifalar diiyorum bebise.

• Beğen
Reactions: qew
Herkesde olmus neredeyse ayni durum, buda mi bi dönem ne :) benim oglumda dün basladi öksürmeye burnuda akiyo, nolur nolmaz götürücem doktora. Babasida bende hastaydik bizden kapti oda. Ama cok sükür bebisler daha sakin atlatiyo gibi, yani huzursuzluk falan hicbiseyi yok, burnu tikanik tikanik emiyo fosurdayarak yavrum benim:emir_bebek:

X