2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar Merhabalar. Sizler hangi makyaj malzemelerini ve markalarını kullanıyorsunuz acaba ??
A dan Z ye bütün makyaj malzemelerimi yenileyecegim de tavsiyelere ihtiyacım var. Haydi bakalım topicle ilgisi yok ama bu topic de az çok birbirimizi tanıyoruz o yüzden sizlere sormak istedim özellikle :))

3- 5 kez kullandım bende kusma falan çok olunca bıraktım..
Kızlar bu damla sağlık bakanlığının denetimimde olduğu için verşliyormuş 9. Ayda tahlil yapılıp devamına karar vericekmiş doktor yani doktorlar vermeye mecbur kalıyormuş ben şçmdilik devam ediyorum

Kizlar gece bebeklerinizin üstünü neyle ortuyosunuz yün yorgan kullanan var mı ? Ben yeni yaptırdım ama kullanamiyacak gb geldi cvp verirseniz çok sevinirim...

Kizlar gece bebeklerinizin üstünü neyle ortuyosunuz yün yorgan kullanan var mı ? Ben yeni yaptırdım ama kullanamiyacak gb geldi cvp verirseniz çok sevinirim...
Canımbizim ev sıcak 24 dereceo yüzden yorgan hiç kullanmadım battaniye örtüyorumnormal kalınlıkta evinin sıcaklığına göre ayarla

canim ben butun makyaj malzemelerim kiko diye bi marka ama Turkiyede satiliyomu bilmiyorum cok memnunum
canim bizimki hic ustunu ortturmuyo odada sicak oluyo bende pofidik gece uyku tulumlari var onlardan giydiriyorum pijamasinin ustune

Benim anlamadığim neden tahlil yapmadan verdikleri kuzum çok kusuyor çünkü

Kizlar ek gidaya geçişe yoğurtla baslayacagimiz için biraz acele edip :) yoğurt makinesi aldim. Önceden battaniyelerle sarip kendim yapiyordum ama bazen tutturamiyordum birde bebegim için küçük kavanozlara yapamam diye düşündüm. Arzumunkini aldim. İlk denemede oldu valla. Ortada koca koca battaniyeler yok, tuttu tutmadi derdi yok. Sevdim makineyi. Pahalilarindan almaya gerek yok bence hepsi ayni mantikla calisiyor. Çok uzun yazdim, kisacasi tavsiye ederim

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan inşallah.
Ben eski usule devam

Iyi gunlerde kullan canim ben 2 gündür yogurt vermeye basladim ilk gun verdim 1 cay kaşığı baktim alerji olmuyor dün 2 cay kaşığı verdim afiyetle yedi cok sevdi bebeğim artik yavaş yavaş ek gidalara geçecem bebegim 123 gunluk 4 ayini doldurdu

Erken degilmi bana 6 aylikken gecilecek demisti doktor.
Bizim kiz 162 gunluk bende bazen veriyorum ama hemen baslamadim ek gidaya kasik ucu kadar tattiriyorum

Cnm değişiyo benm ama genelde mac,the balm bide max factor fln kullanıyorum.hangisi indirimdeyse onu alıyorum ama göz kalemi be rime max factor bu şaşmaz

Cnm içeriğinde şeker ve paraben var ben ıslak mendil ve bakım ürünlerini bile organik sertifikalı olanlardan alıyorum totosuna bile paraben kullanmıyorum kaldı ki ağzından asla vermem bundan önce dağıttıkları demir damlasını toplatmış sağlık bakanlığı kim bilir ne vardı o yüzdn bn bakanlığada güvenmediğim için vermiyorum damla 6. Ayı beklicem tahlil yaptırcam sonuca göre gerekiyosa yurtdışından doğal olanını getirticem

Benim bebiş üstünde bişey tutmuyo ayaklarıyla tepinip açıyo üstüni uyku tulumu aldım torba şeklinde olandan Çk rahat oluyo en azından kafam rahat oluyo üstünü açtımı diye uyanmıyorum 6 aydan önce yorgan kullanmıcsm cnm nolur nolmaz

Saolun kızlar bende battaniye ile idare ediyim daha yorgani biraz daha büyüyünce kullanırım ev sıcak oluyo zaten .. Ek gıdalara bizde 6 aydan sonra baslicaz doktor süte devam dedi oğlum 4 ayını bitirdi gelişimi gayet güzel hatta baya önde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…