2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

haklısın canım.bu aylarda bebek emmeyi öğrendiğiiçin göğüslerin yara olmaması lazım. demekki dişden dolayı kemiriyor:)

Ayni durumdan muzdaribim birde saclarim uzun halida parkede gordukce ve banyoda sinir oluyorum hirsimi alamadim makasla kestim neden oluyor acaba.komsum bebegin seni tanimaya basladi o yuzden dokuluyor dedi genelde vitaminsizlikten dokuldugunu biliyorum

Az önce hemşiremizle görüştüm kan damlası 4.5 aydan sonra kullanılıyormuş. Ve çok kusma yapar dedi. Benim meleğim zaten fazlasıyla kusuyor birde onu kullanınca düşünemiyorum. Acaba kan damlası kullanıp da kusma problemi yaşayan varmı

Neden ki oğlumdan biliyorum anne sütü emmeyen çocukların bünyeleri çok zayıf oluyor. Oğlum 6 ay emmişti ama kızımı 1.5 yaşına kadar Emzirme yi düşünüyorum tabiki sütü kesilmesse

bebegim ilk zamanlar sütüm vardı ama meme ucum ufaktı pompayla biberana sagıp verdik biberona alıştı sonra mememi kavradı ama biberonu bırakmadı.
mememden emiyordu gün boyu arada biberonlar mama verince doyuyordu.
sonra sütüm azaldı baya üzüntüden neden emmek istemiyor diye çünkü memeyi reddeiyordu.
sonra hem mama verdik.
çok lşükür iyi şuan 5 aylık. 18 kasımda 63 cm 8.100gram çıktı şuan bilmiyorum kaç kilo ve kaç cm :)

benm kızım hep kusuyor onu verincede kusuyor bişi fark etmedi bizde

Aa aynı problemi oğlumda bende yaşadım ama ben biberonla vermedim. Şırınganın iğne sokulması yerini kesmişti hemşiremiz onunla Göğsümün ucunu çıkaryorduk. Silikon Uçlar falan işe yaramamıştı.

Saç dökülmesi bende de 1 aydır var . Her yıl bu zamanlarda saçlarımda bir miktar dökülme yaşıyorum. Ben de çaresine bakmaktan yanayım da çocuktan fırsat bulamıyorum

benimde aynı.doktorum kan hapına doğumdan sonra 3 ay devam et emzirirken sacların dökülmesin dedi bende 1.5 ay falan daha devam ettim nasılsa dökülmüyo diye kan hapıda kabız yapıyo diye bıraktım şimdi fena dökülüyo
Bayanlar benim kızımın çok salyası akıyor. Diş için erken diye düşünüyorum çünkü oğlum 10 aylıkken çıkarmıştı. Sizde de var mı bu problem
bizimkininde 2 aylık civarı başladı şuan feci akıyo önlük yetiştiremiyoruz eller devamlı ağzında

Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin ama şuan için sevindim senin adına:)

Göğüs dolgunlugu ve agrisi korkuttu beni çünkü eylule bu yönden anlamistim hamile oldugumu.
Aman dedim çok şükür bişi çıkmadı sanırım doğum kontrol hapindan ağrı diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…