2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

evet çok uzun burda yani almanyada bile çok ultrasona falan koymayı sevmeselerde bu haftalarda 2 haftaya düşürüyorlar kontrolleri.çünkü riskli haftalardayız hatta sonrasında 1 haftaya düşecek sanırım.

bana fazla geldi herkezi 2 haftada bir çağırıyor bizim kadın anlamadım gitti :/

anladım tatlım aramızda hemen hemen 2 gün var hakkımızda neyse hayırlısı o olsun.
bazen sezeryan olmak istiyorum günü belli olsun bazende istemiorum bende böyle bir dengesizim işte
Vala bana o normal dogum sansi taninsa kesinlikle onu isterim ama doktorum öyle uygun gördü sende benim gibi sabirsizlaniyosun günler gecmiyo biran önce bebise kavusmak istiyosun demi

Vala bana o normal dogum sansi taninsa kesinlikle onu isterim ama doktorum öyle uygun gördü sende benim gibi sabirsizlaniyosun günler gecmiyo biran önce bebise kavusmak istiyosun demi

eeeevet kız ben 20 gün kaldı diordum herkeze meger 40 gün kalmış şooklardayım yanii birde doktor 3 hafta sonra görüşelim dedi ayar oldum

eeeevet kız ben 20 gün kaldı diordum herkeze meger 40 gün kalmış şooklardayım yanii birde doktor 3 hafta sonra görüşelim dedi ayar oldum
Aaa nie okadar ileri tarih atmis ki benim her hafta kontrolüm oluyo artik yarin yine gitcem hakkimizda hayirlisi canim zamaninda saglikli bi sekilde dünyaya gelsinler de okadar zaman bekledik az kaldi sabret geccek bugünlerde

Aaa nie okadar ileri tarih atmis ki benim her hafta kontrolüm oluyo artik yarin yine gitcem hakkimizda hayirlisi canim zamaninda saglikli bi sekilde dünyaya gelsinler de okadar zaman bekledik az kaldi sabret geccek bugünlerde
ne güzel her hafta görüceksin melegini benim nie uzaga attı bilemedim

Merhaba kızlar bnm bebişimde naz yapıyı halen daha dönmedi doktorum bu şekilde giderse sezeryan dedi doğuma yarın gidicem acaba banada gün mü verir ilki normaldi

Sikma canini belkide hersey cok yolundadir oyüzden doktorun 3 hafta sonra görüselim demistir stres yapma son bi ay bak keyfini cikar sen nekadar huzurlu olursan bebisinde okadar iyi olur annesi Rabbim hepimizin yardimcisi olsun
amin tatlım kız şuan iyi olabilir ya 2 3 gün sonra agrımız olursa hiç belli olurmu ki dogumun ne zaman olacagı..
bekliycez bakalım benim kız ne zaman gelicek aynen ögle hakkımızda neyse hayırlısı o ol sun

Merhaba kızlar bnm bebişimde naz yapıyı halen daha dönmedi doktorum bu şekilde giderse sezeryan dedi doğuma yarın gidicem acaba banada gün mü verir ilki normaldi
Merhaba canim benim bebisimde dönmedigi icin doktor sezeryan günü verdi yinede bakcaz duruma ama bu saatten sonra biraz zor dedi muhtemelen sanada yarin biseyler söyler doktorun

Ozaman direkt doktorunu arar gidersin hastaneye tatlim gelisimi ilerde oldugu icin belki erkende gelmek isteyebilir bebisin hic belli olmaz 40i beklemez belki

Ozaman direkt doktorunu arar gidersin hastaneye tatlim gelisimi ilerde oldugu icin belki erkende gelmek isteyebilir bebisin hic belli olmaz 40i beklemez belki
Asıl bu durumdan en cok ben stres oluyorum ya birden agrim baslarsa normal dogum baslarsa diye cünkü bebek ters cok korkuyorum sezeryan gününü beklemez die ozaman apar topar ameliyata alirlar beni

Asıl bu durumdan en cok ben stres oluyorum ya birden agrim baslarsa normal dogum baslarsa diye cünkü bebek ters cok korkuyorum sezeryan gününü beklemez die ozaman apar topar ameliyata alirlar beni
hmm bizim baş aşagıda.
sanmam korkma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…