2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar verem aşınız kabuklanmaya başladımı ne kadar sürede oldu bizim 2 hafta oldu ama hala hiçbişey olmadı

Benimki ekimde dogacakken 30 ağustosta olu doğum yaptim ağustos annesi oldum oğlumu unutamadim.:KK43: yine hamile kalmak istiyorum

Benimki ekimde dogacakken 30 ağustosta olu doğum yaptim ağustos annesi oldum oğlumu unutamadim.:KK43: yine hamile kalmak istiyorum

Allah sabırlar versin basiniz sagolsun canım meleginin toprağı bol olsun melake o cennete seni bekliycek.
Inşallah en kisa zamanda hamile kalıp sağlıklı bir hamilelik geçirir sağ salim kavusursun.

Bizde verem asisini yaptıralı 10 günü geçti ama bizde de olmadi üçüncü ayda asi varmı kızlar ben yok diye biliyorum ama emin olmak istedim

Merhabalar, nette okuduğum yazıya göre gece uyanan bebege eğer hemen koşmazsak kendi kendine uyuyabilirmis , bu aralar gece kalktığında ben hemen besliyorum ve uykuya dalması 2 saat oluyor siz de öyle mi yapıyorsunuz acaba yanı emzirmemeli miyim ?

Merhabalar, nette okuduğum yazıya göre gece uyanan bebege eğer hemen koşmazsak kendi kendine uyuyabilirmis , bu aralar gece kalktığında ben hemen besliyorum ve uykuya dalması 2 saat oluyor siz de öyle mi yapıyorsunuz acaba yanı emzirmemeli miyim ?

Benimde kızım gece kalkıyor hemen mama veriyorum içiyor yatıyor kendi.
Gözünü bile açmadan 4 saat duruyor hafif uyanır gibi yapıo hemen mama veriyorum tekrar 4 saat uyuyor sonra uyumayo :)

Kizlar kusura bakmayin bisey soracaktim bugun vajinam cok kasindi bende aynadan baktim ve vajinamin girisinde pempemsi bir et parcasi gordum o ne oluyor korktum normal dogumda yapmadim yarin doktordan randevu alim korktum acikcasi

X