2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Deniyim onu da kafayi yi yiyicem sutum gelmio

Ah canım niye mama verdin ki hiç vermicektin agladikca dayasaydin memeyi. Bak bende sürekli emziriyorum her ağladığında. Zor ama mama vermekten iyidir. Ve mamayi veriyorsa nda kaşıkla ver biberon a alisirsa tabiki de memeyi emmez. Çünkü memeden süt çıkarmak daha zor ve zahmetli ama biberon daha kolay. Bebeklerde kolayi görünce zor olanı bırakıyorlar doğal olarak. Kötü olmuş üzüldüm senin adına

cnm ayni bizi tarif etmissin birebir ayni durumdayiz benimde Allahtan annemler var yoksa yanmisim ne yemek yiyebilirim ne temizlik yapabilirim.hazir yemegi bile yemeye bazen zor vakit buluyorum

Tatlım ben kızıma da veriyorum tane kimyonu. 4-5 çay kaşığı kadar. Zararını görmedim
Bende kimyon ve rezene icirmeye başladım canım biraz rahatlattı kizimi.. Gaz problemimiz geçsin başka bir şey istemiyorum valla herşeyi deniyoruz kızım icin..

cnm ayni bizi tarif etmissin birebir ayni durumdayiz benimde Allahtan annemler var yoksa yanmisim ne yemek yiyebilirim ne temizlik yapabilirim.hazir yemegi bile yemeye bazen zor vakit buluyorum

Aynen ya. Bazen çok canım sıkılıyor bu duruma sonra böyle düşündüğüm için suçluluk duyuyorum. Çok şükür çocuğun sağlıklı tek sıkıntı n bu olsun diyorum kendime.
Peki senin bebisin gece uykusu nasıl

Yok zaten bu sabah sıktı m 2 damla zor düştü eskiden sikinca fiskiriyo du Ağlıyorum suan acayip moralim bozuk
canim sen bukadar canini sıktıgin icinde azaliyo sutun birara benimde azalmisti kafaya taktikca iyice azaliyodu esimde niye uzuyosun kendini birsuru bebek mamayla buyuyoda onlara biseymi oluyo,oldugu kadar sut icer yetmeyince mama yer dedi öyle dusundukce rahatladikcada artti sutum.ki beni annem sadece 15 gun emzirmis cok sukur ne aklimda ne baska biyerimde bi eksigim yok

aynen cnm bazen benimde canim sikiliyo ama dedigin gibi hem cok sukur bebegim saglikli hem de herkes ayni asamalardan geciyo ve bikac aya daha rahat edicez diye dusunerek rahatliyorum.gecede hergun ayni degil ama genelde gunduzki kadar yormuyo beni en azindan 2-2.5 saatlik araliklarla uyanip emiyo dinleniyorum biraz

Aynen canım bende öyle düşünüyorum sabret bu günlerde geçecek hepsi bir anı olacak diyorum kendime. Hatta üzülüyorum bile bir daha hiçbir zaman bukadar küçük ve masum olmayacak bebisin diyorum .
Geceleri Benimkide uyuyor çok şükür . O uyanmadan ben kalkıp uyur vaziyette emziriyorum yerine geri bırakıyorum :) allahtan gece dinlenebiliyorum. Ama sabah 6 oldumu uyaniyo beyefendi :) neyseki saat 8 9 gibi uyuyor. O uyuyunca hemen bende uyuyorum walla gözüm hiçbir şey görmüyor :)
Siz kaç günlük oldunuz canım.

bizde 26 günlük olduk cnm

Sorma canım ya hastanede sutum gelmedi diye bebek agliyordu açlıktan mecburen mama verdik ve kesemedik hiç kesmeme izin vermedi çünkü obur bebek sürekli aç sürekli yemek derdinde

Doğru takınca dahada azalıo ama bugun sagdim iki gogus ten çıka çıka 10 cc çıktı.
160 170 leri görmüştüm ama kız emmek istemeyince azaldı
Sen emzieriyormusun mama ile mi besliorsun

Sorma canım ya hastanede sutum gelmedi diye bebek agliyordu açlıktan mecburen mama verdik ve kesemedik hiç kesmeme izin vermedi çünkü obur bebek sürekli aç sürekli yemek derdinde

Bebekler yarım saatte bir acikirmis annem öyle diyor :) sana tavsiyem az da olsa sütünü ver sadece. Mamayi kes hemen . Kızın mecbur kalır memeyi alır bence ve emdikce senin de moralin duzeldikce sütün artar. Yoksa tamamen sütün kesilir

Doğru takınca dahada azalıo ama bugun sagdim iki gogus ten çıka çıka 10 cc çıktı.
160 170 leri görmüştüm ama kız emmek istemeyince azaldı
Sen emzieriyormusun mama ile mi besliorsun
ben emziriyorum cnm çok azaldığını aç kaldığını hissedersem mama veriyorum arada ama bayadır mama vermedim.bu ara özellikle gündüz devamlı emmek istiyo ozaman azalıyo gibi ama doktor bazen açlıktan değil gaz ağrısı memedeyken hafifler oyuzdende devamlı meme ıster dedı bende nezaman istese verıyorum doymasa belli ediyo demekki azaldığı zamanda çok etkılenmıyo hem devamlı emdığı ıcın geceye kadar tekrar sut artıyo öyle bı dongu halınde gıdıyoruz :)

Korkum o yönden ya tamamen kesilir se ben naparim sonra
şu durumda vizdanim sizlio düşün ne olur ozaman allah bilir.

Masallah canım darısı benim başıma artık inşallah benimde sutum olur sutun için bişiler yapiomusun içecek felan

Masallah canım darısı benim başıma artık inşallah benimde sutum olur sutun için bişiler yapiomusun içecek felan
içmem mi cnm,bunları yapmasam baya az olacak sanırım.2-3 fincan humana still tea,2-3 fincan lactamil,3 lt civarı su,beyaz üzüm,hurma bide dereotu bulamıyorum pek eğer bulursam günde 1-2 avuc yiyorum.

içmem mi cnm,bunları yapmasam baya az olacak sanırım.2-3 fincan humana still tea,2-3 fincan lactamil,3 lt civarı su,beyaz üzüm,hurma bide dereotu bulamıyorum pek eğer bulursam günde 1-2 avuc yiyorum.

Masallah canım peki faydasını görüyorsun dimi ona göre bende alıricam da :)

goruyorum cnm ertesi gune etkı etmeye baslar direk,özellikle suyu elinin altından eksik etme

Haklısın canım benim yeme icmemde kesildi ondan olabilir mi sutumun azalması?
Ben tekrardan başlıyim 3 litre suya ve eşime söyliyim caydan ve lactamilden alsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…