2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bizim sancılarsancılar aksam 8-9 gibi başlıyor gece 1e kadar sürüyor.. Dün ve bugün fitil verdik bende damla vermeyi düşünüyorum pazartesi doktorla gorusecegim.. Hiçbir şey yapamamaktadır mahvediyor...

Bizim sancılarsancılar aksam 8-9 gibi başlıyor gece 1e kadar sürüyor.. Dün ve bugün fitil verdik bende damla vermeyi düşünüyorum pazartesi doktorla gorusecegim.. Hiçbir şey yapamamaktadır mahvediyor...

Benim kızım dada aynı dert var doktor sab simplex verdi şimdi sancilanmio şükür.
Birde rahatlatıcı sürüp verdi days&night die içinde mellisa yaprağı felan var bitkisel sigorta karsilamio ama 28 tl bişi.
Onu veriyorum gece rahat edio sizde doktorunuza danışın yada alın rahat etsin bebekler günah ya benim kız da yaşadı allahım onla beraber bende ağlıyordumm

Doktora gitmesi zor cnm randevusu dikiş açılması değilmiş anneme baktirdim dayanamayıp internetyende baktık makat yirtigi oluşmuş sürekli acimasi ondan mis :-( bunun için de genel cerraha gitmrk lazimmis oturma banyosu ii geciyotmus ama dikiserim de var ona etki eder mi bilmyrm kanamam da var ne yapiyim bilemedim .doktora en erken 15 inde randevu var

Canım fitil kabızlık için değil mi benm oğlum kakasını yapıyo gaz sorunu var sadece

Teşekkür ederim canim hic mi çevrenizde karsilamadiniz acaba duyan varsa söylesin lutfen:-(
canım maalesef ben hiç duymadım inşalah geçecektir canım moralini yüksek tut Allah büyük.yalnız detaylı ultrasona girmişmiydin hamileyken çünkü iyi bir doktor bu tarz sorunlalrı detaylıda görebiliyor.bu arada ben bunu yazarken inşallah bebeğin daha iyidir.

Gaz bizdede var canım uykuya dalamıyor doktoruna danıştınmu ne verdi
Henüz danışmadm canım sadece hergün banyo yaptryorm oğlumu banyodan sonra göbeğine ve ayak altlarına acı elma yağı sürüyorm faydası oluyor ama son günlerde o da işe yaramıyor gibi,bugün akşam yatmadan kimyonlu rezene çayı vercem bikaç damla bebeğime,ben zaten her akşam içiyodm sütümden geçsin diye bu defa bebeğime de vercem

Canim cok gecmis olsun. Allah yavrunu sifasiz birakmasin. Renkli ultrason da hamileyken organ taramasi yapilirken farketmedi mi doktor?

A[/QUOTE]
Amin canim. Detayli ultrasyona girdim bi sorun yoktu yani dr hersey gayet iyi demişti farketmedimi yada anlamadimki

Canim bi kac kisiden duydum delik her cocukta varmis zamanla kapaniyormus bazilarinda ise kapanmiyormus insallah bizim kapanir kalp büyümesi ise takip edilmesi gerekiyormus cok büyürse ameliyat gerekliymis kalp damarlarinda net bisey bulamadim insallah duzelir

bende çok ağladım kizimla.. Çaresizlik mahvediyor.. Çok tesekkur ederim yarın alayim ikisininde.. Çekilmemiş kimyonu kaynatıp anne içinde o da rahatlatiyormus bebeği..

Canım fitil kabızlık için değil mi benm oğlum kakasını yapıyo gaz sorunu var sadece
Benim kizim da kaka sorunu da vardı dün yapamadı kendisi bugün de fitille yaptı.. Bizde hem gaz hem kaka yanı... Şimdi süt ve şut ürünlerini kesecegim bu hafta, o da gaz yapıyormuş cok.. Bakalım..

bende çok ağladım kizimla.. Çaresizlik mahvediyor.. Çok tesekkur ederim yarın alayim ikisininde.. Çekilmemiş kimyonu kaynatıp anne içinde o da rahatlatiyormus bebeği..

Hem onu dene hem şurubu ise yariyor doktorum iyiki verdi kızım rahat şimdi şükür

Merhabalar bebeğim gaz sancisindan kivraniyor.. Kolik bebekmişiz.. dün acildeydik.. Bebeği gaz sancısı çeken var mi neler yapıyorsunuz.. ??
Canım kolikte ihtiyacın olan şey sabır. Etrafında seni dinlendrcek insanlar var mı? Çünkü burda öncelik emin ol sensin. Çünkü sen ne kadar rahatlarsa bebeğin de o kadar rahatlar :)

Hanımlar bir sorum olacak, kolik ve kabızlık şikayeti olan bebekler yalnızca anne sütü mü alıyor, yoksa hepsi de mama takviyesi alan bebişler mi? Gerçekten çok merak ediyorum inşallah yanıtlarsınız. Mama içiyorlarsa markası ne? Çünkü bunun doğrudan etki edeceğini düşünüyorum şahsen.
Benim büyük kızım da kolikti. Sonrasında kabızlık da yaşadık yıllarca. Allah yardımcınız olsun.

Canım kolikte ihtiyacın olan şey sabır. Etrafında seni dinlendrcek insanlar var mı? Çünkü burda öncelik emin ol sensin. Çünkü sen ne kadar rahatlarsa bebeğin de o kadar rahatlar :)
En büyük destekçim eşim.. O yardım ediyor çok. Rahat olmaya çalıyorum alisicam bu duruma mecburen..

Yalnız anne sütü alıyor kızım buna rağmen kolik olduk.. Yediklerime o kadar dikkat ediyorum ki...

Slm kızlar benim kızım 4ağustos doğumlu bende Ağustos annesiyim yani ilk bebeğim bugün 40 çıkıyor kırk banyosu yaptırcam ama nasıl bilmiyorum yardımcı olursanız yapan varsa bilgilendirirse çok sevinirim

Mama veriyorum bebelac koligiz

Canim cok gecmis olsun. Allah yavrunu sifasiz birakmasin. Renkli ultrason da hamileyken organ taramasi yapilirken farketmedi mi doktor?

A
Amin canim. Detayli ultrasyona girdim bi sorun yoktu yani dr hersey gayet iyi demişti farketmedimi yada anlamadimki[/QUOTE]

Cok gecmiş olsun.Allahım tez şifa nasip etsin.benim kızımda az emiyor.
Tıp Fakültesi'nin cocuk metabolizması Bölümü'ne gönderdi doktorumuz.henuz sebebi bulunamadı.biberonla 30 Cc hi cok zor veriyorum .kilo alımı yok gibi bir birsey.ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.sizin mama alımınız ve kilo alımınız nasıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…