2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bebislerine mama veren anneler gunde kac defa sut sagiyorsunuz birde kac defa mama verip kac defa sagdiginiz sutu veriyorsunuz

Normal dogumu böyle bilmiyrdm cnm 2gunde kalkilir sanyrdm doğumdan sonra hiç yatamadm emzirme nedeniyle oturdum kiloyuda fazla almistm zorlandimi dikisleri bilmyrm 1ay olmak üzere insan hiç iyilesmezmi .sezeyanlilar çoktan iyileşti .haklısın cnm ınan sezeryan olanları şimdi anladm en azından karın kesiliyr dikilio alt taraf cok zormus

Aman senin daha dikkat etmen lazım normal doğum olduğundan.
Ihlal etme gözünü seveyim git doktora.
Ben çok memnunum spinal oldum belden uyusma sadece bel ağrısı kaldı okadar. Oda kisceyi taşırken oluyor 5.450 olmuş ondan artık agirlasti :)

canım cok geçmiş olsun hiç bilgim yok ama 1 ay sonrasını görmeden bişey diyemem dediğine göre düzelme durumu var demekki,Allah acil şifalar versin inşallah

Bebislerine mama veren anneler gunde kac defa sut sagiyorsunuz birde kac defa mama verip kac defa sagdiginiz sutu veriyorsunuz

Benim ki karışık valla bazen veriyorum bazen mama veriyorum düzen yok o ne zaman uyursa boşsam sagiyorum ee evin işi mutfak yemek derdinden vakit kalırsa :)

Canım çok geçmiş olsun.çok üzüldüm.Ama Allah büyük İnşallah bebeğin iyi olacaktır.Dualarım bebeğinle.Allah yardımcınız olsun.

Selam kızlar Nasılsıniz?
Bebişlerde sizlerde iyisiniz inşallah.
Halinizi hatrinizi sorayım dedim.
Bebisi hasta olanlara acil şifalar diliyorum.

Canım çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifa versin inş

canım cok geçmiş olsun hiç bilgim yok ama 1 ay sonrasını görmeden bişey diyemem dediğine göre düzelme durumu var demekki,Allah acil şifalar versin inşallah
Net bisey soyleselerdi ona göre baska sehre götürürduk malatyanin doktorlari iyiymiş orayada goturecez insallah yanlislik olmustur :-( cok kötü bi durum bebrgimin her yuzune baktigimda ağlıyorum keşke ben hasta olsaydim o olmasaydi daha cok küçük:'(

İsinize karismak gibi olmasin ama lutfen doktora gidin sagliginiz herseyden onemli niye bunca aciyi cekiyorsunuz ki allahaskina doktordan utanmak da ne inanjn ben hamileyken bile kac kere temizlenmeden gittim goremedigim icin, eger acilma olsaydi inanin tekrar dikis yapilsaydi simdkye kadar o da gecerdi lutfen daha fazla ertelemeyin

canim benim kiyamam Allahin izniyle insallah iyi haberler alirsiniz

Merhabalar bebeğim gaz sancisindan kivraniyor.. Kolik bebekmişiz.. dün acildeydik.. Bebeği gaz sancısı çeken var mi neler yapıyorsunuz.. ??

Merhabalar bebeğim gaz sancisindan kivraniyor.. Kolik bebekmişiz.. dün acildeydik.. Bebeği gaz sancısı çeken var mi neler yapıyorsunuz.. ??
Benm bebeğimde aynı durumda canım sürekli huzursuz derin uykuya dalamıyor uykusunda bile kıvranıyor,özellikle gece 12 olunca başlıyo 2 saat ağlıyo,damla kullanmayı düşünüyorm zinco,ama onun da bağırsakları tembelleştirdiği söyleniyo,napcağımı bilmiyorm bende

[QUTE="erfat23, post: 42550843, member: 663642"]Arkadaslar nasilsiniz insallah sizde bebislerinizde iyisiniDir. Benim bebegim cok hasta daha 15 gunluk emmede zorlaniyordu dun ozel dra götürdük biZi cocuk kardiyoloji icin universiteye sevk etti ekosunu cektiler bebegimin kalbinde delik var 2 damari yapisik ve kalp kapagi büyüyor dedi 1 ay sonra kontrole getirin dedi net bi bilgide vermediler 1 ay sonrasını gormeden Bisey diyemeyiz dediler dünden beri eşim de bende perisan olduk:-( ne olur biri bi bilgi versin sizin çevreniZde boyle olan varmi hic duydunuz mu[/QUOTE]

Canim cok gecmis olsun. Allah yavrunu sifasiz birakmasin. Renkli ultrason da hamileyken organ taramasi yapilirken farketmedi mi doktor?

A

[QUOTE"inceptionnnn, post: 42570474, member: 633634"]Benm bebeğimde aynı durumda canım sürekli huzursuz derin uykuya dalamıyor uykusunda bile kıvranıyor,özellikle gece 12 olunca başlıyo 2 saat ağlıyo,damla kullanmayı düşünüyorm zinco,ama onun da bağırsakları tembelleştirdiği söyleniyo,napcağımı bilmiyorm bende[/QUOTE]

2haftadir zinco kullanioruz cok sukur tembellik yapmadi canim. Kakasini cisini eskisi gibi yapiyo. Masaj da yapiyorum. Gaz sorununu yoluna koyduk sukur.

2haftadir zinco kullanioruz cok sukur tembellik yapmadi canim. Kakasini cisini eskisi gibi yapiyo. Masaj da yapiyorum. Gaz sorununu yoluna koyduk sukur.[/QUOTE]
Bebeğin kaç günlük canım 37 günlüğüz biz daha çok küçük diye bişey kullanmak istemiyorm aslnda ama acı çekmesine de dayanamıyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…