2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benim bebeğim sadece anne sütüyle besleniyo canım ilk doğduğu gün mama verdim sadece sütüm gelmedi onun dışında hep anne sütüyle besledim 38 günlüğüz şuan.kolikliğin mama ya da anne sütüyle alakası yok bence tamamen gelişmekte olan bebek bağırsağıyla alakalı bir durum

Kızlar kızımı emzirmeyi okadar çok istiyorum ki ama emmio emse bile iki çekio başlıo aglamaya tamam sutum az ama biberona çok alisti sagip sagip veriyorum gene doymuyor
Resmen kafayı yemek üzereyim

Kızlar kızımı emzirmeyi okadar çok istiyorum ki ama emmio emse bile iki çekio başlıo aglamaya tamam sutum az ama biberona çok alisti sagip sagip veriyorum gene doymuyor
Allah kolaylık versin canım.. süt arttırıcı caylar varmış onlardan denedin mi hiç? Ben ilk kızımda hep kayısı hoşafı içmistim baya faydası olmuştu.. Mama veriyormusun?

Amin canim. Detayli ultrasyona girdim bi sorun yoktu yani dr hersey gayet iyi demişti farketmedimi yada anlamadimki

Cok gecmiş olsun.Allahım tez şifa nasip etsin.benim kızımda az emiyor.
Tıp Fakültesi'nin cocuk metabolizması Bölümü'ne gönderdi doktorumuz.henuz sebebi bulunamadı.biberonla 30 Cc hi cok zor veriyorum .kilo alımı yok gibi bir birsey.ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.sizin mama alımınız ve kilo alımınız nasıldı?[/QUOTE] Amin canim tesekkur ederim. Benimkide az emiyo biraz emiyor birakiyor hızlı hıZlı nefes alip yine emiyor yine birakiyor benim bebegim 41. Haftada sezeryanla dogum yaptim 3 kilo dogdu hastaneden cikarken tarttik 2.800du simdi 17günlüğüz dr o gün tartti 3 kilo olmuş bol bol emzir dedi ne kadar cok kilo alırsa kalbi icin iyidir demisti ama benim sutum yeteri kadar yok arada mamada veriyorum dedim yok dedi mamaya 1 ay sonra getirdiginde eger 600gr az almissa ben tavsiye edecem dedi bende bi kac gündür mama vermiyorum sutum de yok biliyorum bebegim aç ama anne sütü cok faydaliymis kalbi için

inşallah canım Allah bebişine tez zamanda sağlık sıhhat versin.

Allah kolaylık versin canım.. süt arttırıcı caylar varmış onlardan denedin mi hiç? Ben ilk kızımda hep kayısı hoşafı içmistim baya faydası olmuştu.. Mama veriyormusun?

Amin canım veriyorum mecburum yoksa çok ağlıyor resmen etinden et kopariyorlarmis gibi çığlık çığlığa.
Off off okadar çok imreniyorum ki emziren annelere.
Sanki anneligi tam yasamiyorum böyle emziremeyince hep bir yanim eksik kalıyor denemedim maltana içiyorum ama 2 gundur bakalım

Mami power diye bir içecek var.. Baya sütü arttırıyormuş kilo da aldırmıyormuş.. Banada hediye yolladılar.. Kahve aromalı olduğu için ben içemedim.. İstersen bi ondan dene.. İnsta da yorumları okuyabilirsin..

Birde onu denerim canım bizim kız nedense memeyi sevmio.
Memeyi veriyorum aglio biberon veriyorum ilk biberonu meme sanıyor aglio aglio sonra bakıo biberon hemen yapisio o sinir bozucu işte

Çok geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin bence detaylı ultrasona girdiğin doktoru dava et böyle sorumsuzlukmu olur belki müdahale edilebilirdi allah beterinden korusun ama yazık bebişe size

Herkese gunaydin hanimlar.. Mutlu huzurlu guzel bir pazar olsun insallaahh annelere molali :)
Damlayi ve şurubu aldim.. Ne kadar sure kullandınız onları ve ne zaman etki etmeye başladı rahatlattı acaba..?

Günaydın bayanlar biz uyandık oglusumla herkes iyidir inşallah. Kilolariniz ne durumda hanımlar ve tabiki gobusler :) rahim çekilmesi nekadar sürer acaba. Çok az bi göbek var ve onu da yok etmek istiyorum. Sezeryan olduğum için korse kullanmaya çekindim hep. Siz naaptiniz herhangi bir şey kullanıyor musunuz?

cnm ben 12 kg almıştım şuan tamda hamile kaldığım kilodayım.hatta geçen hafta 1 kilo eksideydim bile şimdi vücut sabitledi eski kilomda ama göbeğim hamilelikte öne doğru aşırı büyümüştü o yüzden şimdi bıngıldak bi sarkık var,yukarı karnıma doğruda biraz duruyo rahim tam çekilmediği için

Herkese gunaydin hanimlar.. Mutlu huzurlu guzel bir pazar olsun insallaahh annelere molali :)
Damlayi ve şurubu aldim.. Ne kadar sure kullandınız onları ve ne zaman etki etmeye başladı rahatlattı acaba..?

Günaydın canım sanada mutlu pazarlar.
Ben çarşambadan beri kullanıyorum canım gece güzel uyuyor

Ben sezeryan dogum yaptim 3gun sutum gelmedi hastanede mama verdiler ve sonrasinda gogusumu kabul etmedi bende sagip veriyorum ama sutumde doyurucu gelmiyor galiba mamaya alistigi icin bende ne yapacagimi bilmiyorum

Ben sezeryan dogum yaptim 3gun sutum gelmedi hastanede mama verdiler ve sonrasinda gogusumu kabul etmedi bende sagip veriyorum ama sutumde doyurucu gelmiyor galiba mamaya alistigi icin bende ne yapacagimi bilmiyorum

Kıyamam sende bendensin çok sinir bozucu bir durum ya bizim kız biberona alisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…