2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

canım benim ilk etapta süt az olduğu için bebek boşa çektikçe yara oldu,her emzirmeden sonra lansinoh sürüp göğüs kalkanı koydum(emzirme sutyeniyle kullanımı çok rahat oldu) gece gündüz sıcak demeden yaralar iyilesene kadar kullandim emzirirken cok rahat ettim

bende lanolin kullanıyorum memnunum.benim çok kötü değil biraz sızlıyor arada göğüslerim şuan o kadar.birde sana tavsiyem biraz iyileşene kadar silikon meme ucu dene canım.direk memeyi almadığı için iyileşmede katkıda bulunabilir.

canım sütün yetiyordur kilo almasından altını ıslatmasından anlarsın zaten.silikon meme ucu bende kullanıyorum bir sorun olmadı.ebe bana dediki bebekler bir dönem çok acıkabilir ve bir saatte bir emmek isteyebilir bu midelri büyüdüğünden dolayıymış.ama belli bir süre sonra yine düzene girermiş.

kızlarr benm oğluşun yüzünde küçük sivilceler çıktı nedeni ne olabilir ki sizin oldumu öyle? bide ben iki haftadır korse takıyorum 15 gün daha takıcam baya faydasını gördm toparladı göbüş bide bugn egzersize başladım eliptik bisiklet ve mekik aleti ile çalışıyorum bakalım inş faydasını görürüm.bide meme ucu yarası bebeğin yanlış emmesinden kaynaklanıyo benmde oldu ilk başlarda sonra farkettim düzelttim emmesini bepanten plus iyi geldi bana bide göğüs kalkanı kullandım iyileşti çk şükür.bide benm bebek memesiz uyumuyodu kendiliğinden sallanan anakucağı almıştım onda sallanarak uyumaya alıştı çk rahat ettim tavsiye ederm

Canım lanolin kullandım bn ama ondan daha çok göğüs kalkanının faydasını gördüm. Avent in.

Tatlım doğumun normal doğum mu? Ben sezeryanlıyım egzersiz yapamıyorum sadece göbeğimi içine çekip bırakıyorum. Bebişinin sivilcesi bnde de oldu. Ya sıcaktan olmuştur ya da hava ii sıcaktan değil diyosan bazı çocukta doluluk diyorlar sütünün yaradığını gösteriyor :)

Sezeryan mı yaptın canım ne zaman korse kullanmaya başladın bana doktorum kuşak takabilirsin amA korse takma dedi

Bizimde çoğu yerimizde isilik taezı oldu banyo yapamadık kordonomuz düşmedi diye doktoru sıcaktan dedi banyo yapınca belki rAhatlar

ay çk sevindm ozaman sütümün yaradığına çkk şükür.bnde sezeryanlıyım cnm ama dikişlerim iyileşti baya doktorumda egzersiz yapabilirsin dedi bnd başladım yapmaya acıda yok zorlanmada yok çk şükür

Sezeryan mı yaptın canım ne zaman korse kullanmaya başladın bana doktorum kuşak takabilirsin amA korse takma dedi
sezeryanlıyım cnm benm doktorum ve çevremdeki bi sürü kişi kullanmamı söyledi bnd takıyorum bayada toparladı sonuçta dikişler iyileşti bi zararı yok

Bizimde çoğu yerimizde isilik taezı oldu banyo yapamadık kordonomuz düşmedi diye doktoru sıcaktan dedi banyo yapınca belki rAhatlar
biz hergün yapıyoruz banyo ve klimada duruyo sıcak değil yani isilik olmadı.bizdr çıkan sivilcenin küçüklerinden baya ergenlik sivilcesş gibi minik minik

sezeryanlıyım cnm benm doktorum ve çevremdeki bi sürü kişi kullanmamı söyledi bnd takıyorum bayada toparladı sonuçta dikişler iyileşti bi zararı yok
iki hafta sonra başladım takmaya on gün daha takıcam yeter.egzersize başladım çünkü

Ay aman Allah korusun. En hazırımdan mama işte. Her saat aynı sıcaklıkta hazr :). Allahım bütün annelere bol bol süt versin inş. Rezene çayı dere otu bunlarında çok faydasını gördüm ben

Ne güzel sanslisin benim sutum ilk 5 dk güzel gelio sonra 4 5 cekiste 1 damla pompadan biliyorum Kızce ondan agliyormus benin

Egzersiz ne yapıyorsun canım doktorun müsade ettimi
eliptik bisiklet ve mekik aleti var onları yapıyorum.3 hafta sonra egzersiz yapabilirsin demişti ben yine 35. günde başladım.dikişlerim iyileşti ağrı sızı yk engel değilki egzersize

canım benimde 16 gün oldu dikişlerimde çabuk iyileşti çok şükür ama hamilelikte göbeğim öne doğru aşırı derece büyümüştü şimdide doğal olarak aşağıya bıngıldak bi sarkık var sen nasıl bi korse kullandın.int te fotosunu falan bulursan ya da benzerini bulursan eklermisin buraya.kullanmayı düşünmüyodum ama çok sinirimi bozdu bu göbek

cnm benm korse bundan çk memnunım darlamıyo insanı sürekli takıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…