2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

7 gun ooldu benim minnos hicbir sekilde mememi emmedi ve mama veriyoruz aklima takilan su su vermelimiyim vermemeliyim yardimci olurmusunuz

7 gun ooldu benim minnos hicbir sekilde mememi emmedi ve mama veriyoruz aklima takilan su su vermelimiyim vermemeliyim yardimci olurmusunuz

Ben veriyorum bu sıcaklar kızım içiyor ve cok sukur böbrekler daha hızlı çalışıyor cisimizi güzel yapioz ben doktora sordum ilk zamanlar Hayır demişti şimdi verebilirsiniz iciyorsa dedi beni kızım hiç istememezlik etmedi

Ilk zamanlar dediginiz ne zaman ben sezeryan dogum yaptim

Ilk zamanlar ddiginiz ne zaman ben sezeryan dogum.yaptim.3 gun sut gelmeddi hastanedee mama verdiler ve simdide gogsumu kabul etmiyor

Merhaba annisler kontrolden geliyorum beni acile sevk ettiler gittim ordada nst ye sancim hala yok ama bebegin yeri daralmış hareketleri azalmış yarin yatis yapip suni sancı verecez dedi dr ama ben cok korkuyorum inanilmaz strese girdim

Selam kızlar Topik baya sessiz kalmış :/ umarım herkez iyidir herşey yolundadır.
benim çatlaklarım fena ya siz bir yöntem buldunuz mu?
Bulamadim ole duruyo☺
Sen neler yaptin bebis nasil biz 4.650 kilo olmusuz msllh
Bu arada gecende mastit oldum atesten olve agridan oluyodum allah tan sutu sagdim gecti dikkat et sutu tam.bitiremedikleri zaman kalan sut mastit yapiyo

canim sıkma kendini stres yapma normal doğumu denemek istiyosan sancilar olmasi gereken bisey diye dusun bi aksilik olacak olursa sezeryan gibi bi sansin var onemli olan sende bebeginde iyi olun oyle ya da boyle dogacak bi sekilde.o ilk miyaklamasini duymak herseye bedel bebisine kavusucaksin sonunda o duyguya odaklan

Sagol canim Allah razi olsun bisey diyecem iliskiye girmek dogumu baslatiyormus dogrumu acaba

Mrb kizlar hepinizin bebegi hayirli olsun.bende yeni dogum yaptim sezeryan oldum bas agrisindan perisanim sizlerdede oldumu oneriniz varmi?gecmicek diye kalici olucak diye cok kprkuyorum bir bilginiz varsa lutfen yardimci olun.

Mrb kizlar hepinizin bebegi hayirli olsun.bende yeni dogum yaptim sezeryan oldum bas agrisindan perisanim sizlerdede oldumu oneriniz varmi?gecmicek diye kalici olucak diye cok kprkuyorum bir bilginiz varsa lutfen yardimci olun.
cnm bende spinal oldum doktorumun ve anestezi uzmaninin tavsiyesiyle dogumdan ciktigimdan beri sade nescafe ve bol su iciyorum bugun 5. gun henuz bisey yok ama az once bebisin topuk kani icin gittigimizde doktorumda beni gordu azari yedim ayakta gezme yat dinlen bas agrilarin baslar diye bende hic yatamiyorum ins baslamaz bakalim

Bulamadim ole duruyo☺
Sen neler yaptin bebis nasil biz 4.650 kilo olmusuz msllh
Bu arada gecende mastit oldum atesten olve agridan oluyodum allah tan sutu sagdim gecti dikkat et sutu tam.bitiremedikleri zaman kalan sut mastit yapiyo

Çok şükür iyiyiz mevludumuzu yaptık bugün. Biz 4.350gram olduk.
AA bak bilmiyordm dikkat edeyim bende.

Ilk zamanlar dediginiz ne zaman ben sezeryan dogum yaptim

Ilk zamanlar ddiginiz ne zaman ben sezeryan dogum.yaptim.3 gun sut gelmeddi hastanedee mama verdiler ve simdide gogsumu kabul etmiyor

Eder eder Birtanem bende ilk mama verdim 3 gun sonra sutum geldi bu sefer meme ucum ufakti kapamadi.
Şimdi inmio :) sabırla vermeye devam

kizlar selam sutum bebegime yetmiyor nasil arttira bilirim lutfen yardim
canim benimde sezeryan oldugum icin ilk gun gelmedi sonrada az az gelmeye basladi eve cikar cikmaz bakima aldim kendimi
beyaz uzum, taze incir hosafi tabiki sekersiz, huma still tea, hurma ve bol su bide kendimi ac birakmamaya calisiyorum 1 gunde bile süt okadar artti ki.bende gun icinde hala doymazsa bazen mama takviyesi yapiyorum suan ama hastanede 2 gun boyunca mama icti simdi 2 gundur gunde sadece 2 kez mama verdim bebek emdikce daha da articaktir diye takmiyorum kafama en onemlisi moral

Çok şükür iyiyiz mevludumuzu yaptık bugün. Biz 4.350gram olduk.
AA bak bilmiyordm dikkat edeyim bende.
Masallah sizede guzel kilo almissiniz mevludu bizde gecen hafta yaptik kayinvalidem donecekti erken diye:)
Allah kabul.etsin...
Bu arada sut icin neler iciyosun
Bennlactamil aliyorum
Humana stilltea
Ve bol.su iciyorum
Iyi simdilik.ins devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…