2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Antibiyotik kullaniyrm minoset verdi birde ferrum verdi
Evet klozet cnm ama taharetlenme dedi. İlginctirki temizleyici birşey de vermedi ve kullanma birşey dedi sadece saç kurutma ile banyodan sonra kurut .Wc den sonrada kurutabilirsn dedi .
Sen bilirsin canım batokan çözelti çok iyi geliyo rahatlatyo hem mikrop kapmaması için hijyenik tutuyo çünkü mikrop kaparsa seni çok zorlar geç iyileşir,benm doktorum bi de özellikle her tuvaletten sonra taharetlen kurula dedi,yakınında bi doktor varsa danış derim çünkü garip geldi hiçbişey kullanma demesi,doktor mu dedi sana bunları ebe mi?

Selam kızlar Topik baya sessiz kalmış :/ umarım herkez iyidir herşey yolundadır.
benim çatlaklarım fena ya siz bir yöntem buldunuz mu?

Kızlar doğum yapan taze annelere bir sorum olacak.11 ağustosta başarılı bir Sezeryan ile bebegimi kucağıma aldım. Hemen süt geldi doğumdan 30 dk sonra emzirdim. Ilk etapta 200 gr kaybetti normal dendi 5. Gün 220 gr daha kaybettiğini gördük oysa emziriyorum da iki gün önce de baktık artık ne geri gitmemiş ama alım da olmamış. 15. Gün bekliyoruz Böyle kilo kaybeden var mı başka :/

Bebegin durumu iyi oldugu icin korkmuyorumda artik cok sabirsizlandim hani tatile cikarsin valizlerini hazirlamissin hersey hazir ama son dakka araba arizalaniyor yarin gitmek zorunda kaliyorsun veya bi kac gun sonra iste o anki duygulari yasiyorum cok huzursuzum . Ben Hurma cok yiyorum bu ara harekette etmek istiyorum ama bi 10dk yurudummu kasiklarima igne batiyor sanki cok agriyor sanirim iltihaptan dolayıdır bizimde sali 41. Hafta olacak dr suni sanci veririz demisti ama insallah saliya kadar sancim olur suni sancı daha kötü diyolar:-(
Anliyorum seni canim bende ayni durumdayim ama bircok bebek tam zamaninda dogmuyor bazilari 10 gun erken yada 10 gun gec oluyor bizimkilerde gecikenlerden:)saglikla kucagimiza alalimda gerisi onemli degil.ben iki gundur baya bir yurudum biraz zor oluyor ama faydasi oluyor gibi.sende en azindan bir yarim saatte olsa yurumeye calis canim.Allah yardimcimiz olsun.

sancım olduğunda direk 1 cm dedi doğum başlamış dedi ebe pazartesi gecesi gittim salı sabah 10 buçukta doğurdum.5 cm açılmıştı suni sancı verdiler hemen yarım saat içinde doğurdum
Allah bagislasin ve bizlerede boyle kolay ve saglikli dogumlar nasip etsin insallah

Anliyorum seni canim bende ayni durumdayim ama bircok bebek tam zamaninda dogmuyor bazilari 10 gun erken yada 10 gun gec oluyor bizimkilerde gecikenlerden:)saglikla kucagimiza alalimda gerisi onemli degil.ben iki gundur baya bir yurudum biraz zor oluyor ama faydasi oluyor gibi.sende en azindan bir yarim saatte olsa yurumeye calis canim.Allah yardimcimiz olsun.
Amin canim insallah

Sen bilirsin canım batokan çözelti çok iyi geliyo rahatlatyo hem mikrop kapmaması için hijyenik tutuyo çünkü mikrop kaparsa seni çok zorlar geç iyileşir,benm doktorum bi de özellikle her tuvaletten sonra taharetlen kurula dedi,yakınında bi doktor varsa danış derim çünkü garip geldi hiçbişey kullanma demesi,doktor mu dedi sana bunları ebe mi?
Ebe cnm tahsrrtlenme dedi büyükdere hafifçe sil dedi .özellikle ilaç sorduk hiç birşey kullnmacdedi doktorda yok cnm randevusu cok zor aliniyr

Kızlar doğum yapan taze annelere bir sorum olacak.11 ağustosta başarılı bir Sezeryan ile bebegimi kucağıma aldım. Hemen süt geldi doğumdan 30 dk sonra emzirdim. Ilk etapta 200 gr kaybetti normal dendi 5. Gün 220 gr daha kaybettiğini gördük oysa emziriyorum da iki gün önce de baktık artık ne geri gitmemiş ama alım da olmamış. 15. Gün bekliyoruz Böyle kilo kaybeden var mı başka :/
Canım kaç kilo doğmuştu Bebeğin?

Kızlar selam perşembe günü epidural ile doğumumuz gerçekleşti ve bebeğimd bnde sağlıklıyız sa
Kızlarr özledim sizi dayanamadım actirdim üyeliği tekrardan.
Doğum yapanlara hayırlı olsun Allah analı babalı buyutsun.
Biz iyiyiz çok şükür sadece kaka yaparken çok ağlıyor o kadar.
Bu arada listeye devam doğum yapan anneler mesaj atsın listeyi duzenliyim.
tahmini doğum tarihi 18.08
Doğum tarihi 20.08

ayy herkez nerdeyse doğurmuş maşallah sağlıkla bebeklerinizi büyütün inşallah benim gibi kaç kişi kaldı acaba herhalde en son ben doğuracam daha ne bi sancı ne başka birşey bekliyorum bakalım

X