2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Teşekkür ederim baş ağrısı ve ptesi sendromu ile hiç çekilmiyor :KK43:

Haklısın al benden de o kadar ..

offf artık bıkkınlık geldi kafama takmıyayım diyorum düşünmeyeyim diyorum olmadıkça bir sürü şeyler türetiyorum bide üstüne kullanılabilecek ilaçları onları bunları buradan öğrenince doktora sarıyorum işte.bari artık kendim gidip alayım kendi kendime çabalıyayım birazda.

Yine de doktorunu bilgilendir canım kendi başına bişi yapmadan.. Sonra çabalarsın.. Hakkımızda hep hayırlısı..

selam kızlar...bende 2014 Anne olmak ıstıyoruuummm artık canıma tak ettı ALLAHım ne olur banada ver bırtane melek :KK43:((((((((((((

Mrb kızlar bende sizler gibi hamile kalmak için uğraşıyorum gecen ay yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ben yumutlama gününü nette hesapladım nete görede ayın 3 ünde adet olmam gerekiyodu normalde de ayın 5 inde olmuştum geçen ay kısaca 1 gün gecikti bütün belirtiler var ama kasıklarım belim ağrıyo hafif sancım oluyo bu belirtileri adet olmadan öncede bende oluyodu o yüzden ümitlenmeye korkuyorum hamile kalıpta adet sancısı gibi hafif sancınız oldumu sizinde bilgisi olan cvp werirse sevinirim bi kac gün daha bekleyip öle test yapıcam

4 yıllık evlıyım ılk gunden bu yana bebek ıstedıgımız ıcın hıc korunmadık. bır kere kımyasal gebelık gecırdım ıkı aşılama oldu sonuc hep husran...

nerdeyse aynıyız seninle bnmde temmuzda 4 yıl olucaz bizde kaç doktora gittik hiçbir sorun olmadıgını esim ve bende sölediler ama tık yok.şimdi ovulasyon testi kullanıyorum bakalım bu ay yakaladık günleri degerlendirdik 18 regl tarihim bakalım kısmet inş güzel sonuc alırım.seni coook iii anlıyorum her ay regl gününü beklersin bir an önc o gün gelsin regl günün gelir sonra inş olmaz die beklersin Allah yardımcımız olsun bizide tez zamanda güldürsün inş.:KK1:

nerdeyse aynıyız seninle bnmde temmuzda 4 yıl olucaz bizde kaç doktora gittik hiçbir sorun olmadıgını esim ve bende sölediler ama tık yok.şimdi ovulasyon testi kullanıyorum bakalım bu ay yakaladık günleri degerlendirdik 18 regl tarihim bakalım kısmet inş güzel sonuc alırım.seni coook iii anlıyorum her ay regl gününü beklersin bir an önc o gün gelsin regl günün gelir sonra inş olmaz die beklersin Allah yardımcımız olsun bizide tez zamanda güldürsün inş.:KK1:

evet evet aynen canım bızde gıttık bır cok hastane ve doktora ozellere bıle gıttım ama sorun yok dıyorlar sebepsız ınfertılıte dedıler hep. eşimdede cok sukur sorun yok beklıyoruz ıste....benımde cuma cumartesı bat ....bu ay klomen kullandım ıyıde calıstık ama umıdım yok demek ıstemıyorum ALLAHIN gucune gıder dıye cok korkuyorum ama her ay aynı terane :KK43: göğüslerimde hassasıyet var kasıklarık ara ara cıddı cıddı agrıyor ne bıleyım kafam cok karısık psıkolojık olarak kasıklarım agrıyor ALLAHIm tez zamanda kusursuz özürsüz meleklerımızı bıze yollasın saglıkla kucagımıza alalım artık

aminnn hepimize, olmayan herkese versin Allahım..

Mrb kızlar bende sizler gibi hamile kalmak için uğraşıyorum gecen ay yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ben yumutlama gününü nette hesapladım nete görede ayın 3 ünde adet olmam gerekiyodu normalde de ayın 5 inde olmuştum geçen ay kısaca 1 gün gecikti bütün belirtiler var ama kasıklarım belim ağrıyo hafif sancım oluyo bu belirtileri adet olmadan öncede bende oluyodu o yüzden ümitlenmeye korkuyorum hamile kalıpta adet sancısı gibi hafif sancınız oldumu sizinde bilgisi olan cvp werirse sevinirim bi kac gün daha bekleyip öle test yapıcam

Kızlar rabbım hepımıze tez zamanda mucızelerımızı gondersıın artık ....artık bızımde göbişlerimiz dolsun kocaman kocaman gezelım tozalım Bebek magazalarına gıdıp alısverıs yapalım :)) gecen gun eşimle gırdık bunlardan bırıne aman ALLAHIm her yanım bebek yada koca göbüşlü Anne adaylarıyla doldu tastı hemen cıkalım dedım esıme yoksa oturcam burda baslıycam zırlamaya

evet evet aynen canım bızde gıttık bır cok hastane ve doktora ozellere bıle gıttım ama sorun yok dıyorlar sebepsız ınfertılıte dedıler hep. eşimdede cok sukur sorun yok beklıyoruz ıste....benımde cuma cumartesı bat ....bu ay klomen kullandım ıyıde calıstık ama umıdım yok demek ıstemıyorum ALLAHIN gucune gıder dıye cok korkuyorum ama her ay aynı terane :KK43: göğüslerimde hassasıyet var kasıklarık ara ara cıddı cıddı agrıyor ne bıleyım kafam cok karısık psıkolojık olarak kasıklarım agrıyor ALLAHIm tez zamanda kusursuz özürsüz meleklerımızı bıze yollasın saglıkla kucagımıza alalım artık

umarım mutlu haberi alırsın bekelemk cok zor biliyorum
evet bizde aynısı hep özele gittik o kadar döktüğümüz paraymı yanayım yoksa sonuc olumsuz olmasına mı sasırdım.bıraktık şimdi doktora gitmeyi eşimde biraz kendi haline bırakalım nasipte varsa olur diyor.bende klomen kullanmıstım ama yine bişey yoktu.inş sen güzel haber alırsın çok kalan var klomenle.alternatif tıp deniyorum bakalım soğan kür incir kuru üzüm falan yemeye calsıyıoruz eşimle.Hersy onun elinde ol der oluverir.bu ay ovulasyon testi denedim bakalım bende sonuc nasıl olacak.o kadar cok sey duyuyorum ki sasırdım bende hangisini yapacagıma meryem suresini okumaya calısıyorum meryem otu varmıs hacca giden birinden istedim yok yastık koy yok kalkma yerinden neler neler

aynen canım bende neler neler denedım ama olmadı.... yastık koymalar mı ayaklarını dıkmek mı bas asagı pozısyonlar mı :) benım esımde aynısını dıyor nasıpde varsa olur dıyor nasıp degılse bız neler neler yapsak fayda etmez dıyor . hatta o benım bu sıteye gırmeme cok kızıyor daha cok strese gırıp kafana daha cok takıyorsun dıyor haklıda aslında ama cevremde bu konuları konusabılecegım hıc kımsem yok burda paylasmak benı rahatlatıyor. sen klomen kullandıgında kasık agrıların olmusmuydu. benım bu agrılarmm ovulasyondan bu yana var hıc gecmedı

aynen canım bende neler neler denedım ama olmadı.... yastık koymalar mı ayaklarını dıkmek mı bas asagı pozısyonlar mı :) benım esımde aynısını dıyor nasıpde varsa olur dıyor nasıp degılse bız neler neler yapsak fayda etmez dıyor . hatta o benım bu sıteye gırmeme cok kızıyor daha cok strese gırıp kafana daha cok takıyorsun dıyor haklıda aslında ama cevremde bu konuları konusabılecegım hıc kımsem yok burda paylasmak benı rahatlatıyor. sen klomen kullandıgında kasık agrıların olmusmuydu. benım bu agrılarmm ovulasyondan bu yana var hıc gecmedı

doktor ağrıların olur bunlar normal dedi ve bende hiç agrı olmadı.yumurtaların geliştiği için kişiden kişiye degişirmiş o bazıları ağrılı bazıları ağrısız.evet bnm eşimde kızıyor ama bazende kendide merak ediyor yeni bişey denediğimde kullanan varmıymıs nasıl sonuc almıslar falan die. ovuaslyon testiyle cok kalan old. okudum burda bende inş tutar benmde bu ay.senn hiç sorun olmadan bu kadar yıl olmayıp ve daha sonradan kendiliğinden olan varmı etrafında falan. Aklıma takılıyor sürekli doktora gitmeyide bıraktık nasıl olacak böyle keniliğinden olsaydı zaten olurdu şimdiye kadar diyorum sonra olacagı varsa olur diyorum .Ama herkes kafaya takma diyor en büyük etken bunun old. söylüyorlar.

vallahı benım etrafımdakıler ya ılk geceden yada bır kac ay sonra hamıle kaldılar hıc bu kadar uzun sure kalamayan yok. hatta bır kad arkadasım var hepsı topıkden Izmırlı olanlarla haftada bır bulusuyoruz paylasıyoruz dertlerımızı ıyı gelıyor aralarında 4-5 hatta 7n yıldır olmayan var. ama benım eskı komsum 15 sene sonra kendılıgınden hamıle kalmıstı hatta oglu suan 12-13 yasında galıba. onun dısında bıldıgım yok. senın var mı?
ovulasyon testını ben hıc denemedım. esımde dıyor bırak akısına dıyor stres yapmadan dusunmeden belkı kendılıgınden oluyor dıyor bende dıyorumkı 4 yıdlır hıc olmadı da sımdı kendılıgınden mı olacak dıyorum. bazen tup bebek denesek mı dıyorum sonra bıraz daha beklesek belkı olur umudum var ....

vallahı benım etrafımdakıler ya ılk geceden yada bır kac ay sonra hamıle kaldılar hıc bu kadar uzun sure kalamayan yok. hatta bır kad arkadasım var hepsı topıkden Izmırlı olanlarla haftada bır bulusuyoruz paylasıyoruz dertlerımızı ıyı gelıyor aralarında 4-5 hatta 7n yıldır olmayan var. ama benım eskı komsum 15 sene sonra kendılıgınden hamıle kalmıstı hatta oglu suan 12-13 yasında galıba. onun dısında bıldıgım yok. senın var mı?
ovulasyon testını ben hıc denemedım. esımde dıyor bırak akısına dıyor stres yapmadan dusunmeden belkı kendılıgınden oluyor dıyor bende dıyorumkı 4 yıdlır hıc olmadı da sımdı kendılıgınden mı olacak dıyorum. bazen tup bebek denesek mı dıyorum sonra bıraz daha beklesek belkı olur umudum var ....

benm kuzenin 3 sene uğrastı doktor doktor gezdi aşılama sudur budur.olmadı sonra bıraktı olmazsa olmasın dedigim zman oldu dedi.şimdi ikinci cocugu oldu.komsum var ilk cocugu oldu ikinci cocuga cok ugrastı doktora falan gitti olmadı .oda aynı olmazsa olmasın dediğim zaman oldu dedi.Rabbim zoruna gitmesin ama bazen aceba olmayacakmı diyorum ama eşim asla olacak ama gec olacak ben eminim diyor.evde hiçbir çeşgalem olmadıgı için bu kadar dşünüyorum aslında bişeylerle oyalansam belki unuturum diyorum ama eşim çalışmamı istemiyor oda ayrı bir konu. Ne bileyim vardır bir vakti zamanı ailemde maşallah dogurganlık konusunda cok iyi ama bizde neden böyle oldu sasırıyorum acıkcası

kızlar
:KK49:sabah kan verdim sonuç akşam çıkacak bugün adetimden 6 gün geçti 2 gün kala kan sonucum 2 çıkmıştı yükselmişmidir acaba ve çok beyaz akıntım var tecrübeli arkadaş bilgisi olan varm

benm kuzenin 3 sene uğrastı doktor doktor gezdi aşılama sudur budur.olmadı sonra bıraktı olmazsa olmasın dedigim zman oldu dedi.şimdi ikinci cocugu oldu.komsum var ilk cocugu oldu ikinci cocuga cok ugrastı doktora falan gitti olmadı .oda aynı olmazsa olmasın dediğim zaman oldu dedi.Rabbim zoruna gitmesin ama bazen aceba olmayacakmı diyorum ama eşim asla olacak ama gec olacak ben eminim diyor.evde hiçbir çeşgalem olmadıgı için bu kadar dşünüyorum aslında bişeylerle oyalansam belki unuturum diyorum ama eşim çalışmamı istemiyor oda ayrı bir konu. Ne bileyim vardır bir vakti zamanı ailemde maşallah dogurganlık konusunda cok iyi ama bizde neden böyle oldu sasırıyorum acıkcası

ıste herkes aynı seyı soyluyor dusunme olmaz dedıgın anda olur ama gelde bunu bana anlat kafamdan atamıyorum...ha aklıma gelmısken soylım Görümcem de benım hamıle kalamamıs evlendıgınde tedavıler falan hepsı negatıf sonuclanmıs. evlılıgın 5.cı yılı nasıl olsa olmaz dıye bırakmıs artık olmuyor demıs. bırgun esı eve gelırken hem pasta almıs bırde ayva almıs görumcem anlatıyor ayvayı gorunce bır atladım ustune nasıl yedım anlatamam esıde bu durumdan suphelenınce doktora goturmus ıkı aylık hamıleymıs oglu olmus tam 5 yıl sonra kızına hamıle kalmıs. benı cok ıyı amlar bu konuda asla benı uzecek bırsey demez herkes gıbı degıl yanı... kuzenımde evlenınce onu ben zorla doktora goturmustum cunkı adetlerı cok duzensızdı bzen 6 ay olmazdı doktora gıttık PKO tehsısı koydu cocuk ıstemıyorum deyınce bızım kız (20 yasında kactı da) dogum kontrol hapı verdı doktor tam 10 ay kullandı sonra bır denemek ıcın ıcın hapı bıraktı ve aynı ay hamıleydı...

kızlar
:KK49:sabah kan verdim sonuç akşam çıkacak bugün adetimden 6 gün geçti 2 gün kala kan sonucum 2 çıkmıştı yükselmişmidir acaba ve çok beyaz akıntım var tecrübeli arkadaş bilgisi olan varm[/QUOT
inşallah yükselmiştir tatlım ben olamadım ama o akıntı bebişten olabilirmiş

X