2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Arkadaslar ben de adetin 9. Cu gununu bekliyorum ben de hsg cektiricem cok korkuyorum onereboleceginiz iyi bir yer var mi??[/QUOTE

Denizkabugu ben de istanbuldayim sen nerde cektirmistin bir de doktor bana tup bebek dusunuyorsaniz hsg ye gerek yok dedi acaba hic cektirmeden tupmu denesem diyorum bana hic tedavi uygulamiyor hap igne vb? Sizleri okuyorum ne guzel tedavi sureciniz var? Napsam bilmiyorum..

Canım gencsin Maşallah Yenide evlisin Çok umutluyum senın için .. Bebeğin için Rabbim sabırlar versin sana İnşallah. Zorlu bir dönem atlatmışsın ..Bnim yengemde hem düşük hem kurtaj olmasından sonra iki tane aslan gibi evlatları oldu hiç üzülme herzman diyorum ya Rabbim ne eylerse güzel eyler . Bu ay bu yeni yıl sana bereket sağlıklı evlat mutlulukla birlikde gelmiştir inşallah canım ..

Canım Allah razı olsun güzel yüreğine sağlık inşallah... İnsan ister istemez çok korkuyor işte.. Bazı testler yaptırdım onların sonucunu da bekliyorum bir sıkıntı çıkmazsa inşallah şubattaki regl imden sonra düşüneceğim... Yengenin kuzularını da Allah bağışlasın maşallah.. Bana da nasip etsin... isteyen herkese sağlıkla nasip etsin...

Vallahi dogru söyledin bunada dayanamazsak nasıl dogurcaz :KK9::KK9: Nefes alıp verir gibi bir cırpıda gecip gitsin bu film cektirdiğin zaman dilimi.. Ve geldiğinde hayırlı haberlerle gel İnşallah ..Doktorlar bizden yana çok şükür tedavisi olmayan bi durum yok bebek konusunda Yeterki Allah izin versin .

İNŞŞALLAH SONUCUDA AYNI GÜN ALIRIM GERÇİ ALAMAM GALIBA ÇUNKU SAAT14 DE GIRECEM FILIME DAYANACAGIM :) İNŞ HAMILEDE KALIRSAM NORMAK ISTYOMM

ÇOOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM BUARADA BOL VİTAMINLİ YIYECEKELR YE :) DAHA ÖZ VERILI OL KENDINE BAK ANNE OLACAKSIN YAKINDA :)))

Çok teşekkür ederim canım benim.. Zaten folik asite devam ediyorum doktorum öyle dedi.. Ben de bi de kürtajdan önce suni sancı vermişlerdi sonrasında ben çok kötü kasıldım ayaklarım kollarım ellerim yamulmuştu resmen açamadılar o halde narkoz vermişlerdi.. Doktor dedi kalsiyum ekdikliğinden oldu böyle hiç mi yoğurt süt yemiyorsun dedi.. Tahlil sonuçlarım çıkınca onu da doktora dicem eğer bakılıyorsa ona da baktırayım ciddi boyutta olabilirmiş çünkü.. Kalsiyum ekdikliği belirtilerim de fazla.. Gebeliğe o da etki etmiş olabilir mi ssence? Napcam bilmiyorum

Arkadaslar ben de adetin 9. Cu gununu bekliyorum ben de hsg cektiricem cok korkuyorum onereboleceginiz iyi bir yer var mi??[/QUOTE

Denizkabugu ben de istanbuldayim sen nerde cektirmistin bir de doktor bana tup bebek dusunuyorsaniz hsg ye gerek yok dedi acaba hic cektirmeden tupmu denesem diyorum bana hic tedavi uygulamiyor hap igne vb? Sizleri okuyorum ne guzel tedavi sureciniz var? Napsam bilmiyorum..

Pardon suzan suya yazacaktim sanirim istanbulda olan o galiba:)) sitede cok yeniyim kime ne yazacagimi beceremiyorum kusura bakmayin kizlar:))

arkadaslar ben de adetin 9. Cu gununu bekliyorum ben de hsg cektiricem cok korkuyorum onereboleceginiz iyi bir yer var mi??[/quote

denizkabugu ben de istanbuldayim sen nerde cektirmistin bir de doktor bana tup bebek dusunuyorsaniz hsg ye gerek yok dedi acaba hic cektirmeden tupmu denesem diyorum bana hic tedavi uygulamiyor hap igne vb? Sizleri okuyorum ne guzel tedavi sureciniz var? Napsam bilmiyorum..

canımm ben ankaradayım :) salı çektırcem daha çektırmedım suzan su :)) çektirmişş istanbuldaymış oda ona sor :)) söylesinn :))) kesın tup bebek mı gerekıyrmş

arkadaşlar merhaba
yeni yılınız kutlu mutlu olsun tüm dualarınız kabul olsun.. 2014 yılı bool bebişli olsun inşş :KK16::KK16:

bende kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım çok üzüldüm Allah kimseye yaşatmasın... doktorum korunmaya gerek yok, hiç bir sorun olmadığını söyledi.Aralık ayında olmadı. bakalım bu ay ne olacak :)) beklemedeyizz:)

ne oliyy teldeydim fransız kaldım :KK70:

suzancığım kistlere fln iyi geliormuş Peygamber Efendimiz sirke her derde deva demiş vardır bir hikmeti
tok karnına 2 çorba kaşığı elma sirkesi
ben denicem bu akşam ya sirkenin ne zararı olur ki

evet canım şimdi onunla ilgili yazıları okuyorum netten Maşallah ne şifalı bişimiş sanırım bende başlıcam boyle yazılar okumaya devam edersem ..

HGS filmi için İstanbuldaysan arkadaşım iki kere gittiğim merkezi önerebilirim Fındıkzadede .Radyomar

Nasılsınızz??? Ben adetimin 2. günündeyim gün sayıyorum.. 1 ay sonra 2. adetimi de olayım inşallah ben de sabırsızlıkla bekleyeceğim... Seviyorum sizleri..
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Gozunaydin tatlim bende kurtajdan sonraki 2. Ci adetimi oldum 3.gun bugun insan hemen cesaret edemiyor tatlim 1 ay daha gecsin diyorum . Senin adina sevindim canim zaman hizla geciyor tekrar hamile kaliriz saglikli bebislerimiz olur insallah

arkadaşlar merhaba
yeni yılınız kutlu mutlu olsun tüm dualarınız kabul olsun.. 2014 yılı bool bebişli olsun inşş :KK16::KK16:

bende kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım çok üzüldüm Allah kimseye yaşatmasın... doktorum korunmaya gerek yok, hiç bir sorun olmadığını söyledi.Aralık ayında olmadı. bakalım bu ay ne olacak :)) beklemedeyizz:)

Geçmiş olsun canımm hadi inşallah bu ay olur... Ben de şubattaki regl imden sonra deneyeceğim inşallah..

cnm dr un seni yönlenirir tedavi için
eğer birşey uygulamıyorsa vardır bir bildiği çekelim dediyse çektir sen

Gozunaydin tatlim bende kurtajdan sonraki 2. Ci adetimi oldum 3.gun bugun insan hemen cesaret edemiyor tatlim 1 ay daha gecsin diyorum . Senin adina sevindim canim zaman hizla geciyor tekrar hamile kaliriz saglikli bebislerimiz olur insallah

Teşekkür ederim kuzum.. Geçmiş olsun.. Ben de ilk regl imin 3. günündeyim.. Ben ikinci adetten sonra düşünüyorum ya tez zamanda istiyorum çünkü sağlıklı bir bebeğimin olup olmayacağını bilmek istiyorumm..Aminn inşallah olacak Rabbiminde izniyle canımmm.. :KK16::KK16:

Rabbim burda olan olmayan bi bebeği olsun isteyen herkse hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah:) önümüzdeki günlerde güzel haberlerle şenleniriz inşallah burda:) Rabbim herkesin ne türlü skntısı vrsa gidersn:) amiiiinnn

Canım hiççççççççççç sıkılma da korkmada şayet çok korkuyorsan bazı arkadaşlarımız gibi uyuşturulup da cektirme imkanın var ama nacizane tavsiyem ki cekilince neden narkoz alma dediğimi anlarsın .Normal cekil gözünde büyütme Denizkabugununda dediği gibi biz dogumu nasıl yapcaz bacım :KK9: ben 300tl ye cekildim nakit olunca bu fiyata yapıyolar kartla 370 dediler çokmemnun kaldım canım kanama acı olmadı evde adet sancısı cektim oda decti gitti ..Seninde denizkabugu gibi güzel haberler getirmen dileyle duacıyım canım .

Direk tüp bebek tedavisine başlayalım mı diye sorması garip canım senin yaş kaç sormayı unuttum

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba

Merhaba ..

İyi Dileklerin için çok teşekkür ederiz ciceğim ..Rabbim sanada sabırlar ihsan eylesin ..Bunu yaşaman gerekiyormuş yaşamışsın üzülme kendinide strese sokma aralık ocak ooooo daha ne aylarımız var biz isticez Allah Dualarımızı duyana kadar bıkmak sıkılmak isyan etmek yok ..:KK20:Hepimiz bebeişlerimizin fotograflarını burda birbirimize göndericez İnaşşalahhhhhh:nazar: Tekrar söylüyorum Annelik harekatı engellenemez :KK9::KK9:

canım benim eltimin 4 sene olmamış çocuğu ve sonra hamile kalmış dayımın kızı 15 sene sonra hamile kaldı bilemeyiz ki rabbim verecek sabretcez napalım:KK34: olumlu düşünelim

kesinlikle haklısın canım Allahın taktiri nezaman olursa diyoruz artık.nasip Rabbim isterse veririr.

Merhaba ..

İyi Dileklerin için çok teşekkür ederiz ciceğim ..Rabbim sanada sabırlar ihsan eylesin ..Bunu yaşaman gerekiyormuş yaşamışsın üzülme kendinide strese sokma aralık ocak ooooo daha ne aylarımız var biz isticez Allah Dualarımızı duyana kadar bıkmak sıkılmak isyan etmek yok ..:KK20:Hepimiz bebeişlerimizin fotograflarını burda birbirimize göndericez İnaşşalahhhhhh:nazar: Tekrar söylüyorum Annelik harekatı engellenemez :KK9::KK9:

teşekkür ederimm canım Amin inşş hepbirlikte yaşarız burda da paylaşırızz..Rabbim hayırlısı neyse onu versin inş..:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

sen ilk bebişi mi istiyorsun canım ??

X