2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

canım Allah yar ve yardımcın olsun hem senin hem bebeğinin ,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah

amiiin canlarım yaşım ileri olmasa iğne falan yaptırmazdım kasıklarıma ağrılar girdi,aşırı derecede gaz sıkışması oluyor ama olsun bebiş için değer

merhaba canım bende salı günü iğne oldum 5 gündür ağrı falan olmadı ama dünle bugün kasıklarımda özellikle sağda ağrı var yumoşlarda sağda oluşmuştu 2 tane.. bu ağrı iğnenin etkisimi acaba eğer öyleyse niye 5 gün sonra etki gösterdi ilk kez iğne kullandım bilgim yok yumurtaların çatladığını nasıl anlıcam dr tekrar gelde demedi sadece iğneni ol 12 ve 24 saat sonra deneme yap dedi bende uyguladım kafam karıtı yaa

Cnm bn doktora gittim ama hic bi sorun yok sagliklisn dedi testlerm falan normal cikti yumurta takibide yaptrdim bi ay hic bi sorun yoktu ama yumurta tembelligi nasil anlasiliyor acaba ?

ha anladim Canim hic Kafana takma insallah bu sefer saglikli bi bebisin Olur. yas konusuna gelince bende 33 Oldum: Allah isteyince 40 ta da verir 35 tede. hic vesvese yapma bak ne gUzel esindede problemyok-insallah 0lur' Ben capada radyomar da 400liraya cektirdim hayatim hicbiside hissetmedim. lnsallah seninde Oyle gecer.Opuyorum..Hersey gonlumUZCe Olsun. .

Yumurta çatladığında ağrı olur canım kasıklarda eğer o dönem yaptıysanız tutar bende beklemedeyim inşallah bebiş vardır

canocano canım ben iğne olduğumda benimde aynen 1 hafta sonra başlamıştı ağrım ayrıca çok aşırı gazım vardı yumurtan çatlıyor olabilir bence sıkma fazla kendini olacağı varsa olacak Allah ol desin yeter ki benim ki tutmadı umarım sende işe yarar hayırlısı olsun

ponce.... kuzum bebeğim olmaz diye korkmuyorum ben sadece yavrumu büyütürken kendimde yaşlanmaktan korkuyorum :) eşimde problem yok şükür ....özelde bende 250 tlye çekilcem hayırlısı olsun umarım ağrısız acısız çekerler sağol kuzum en kısa zamanda bebişine kavuşmanı diliyorum amiiin

Ben de araniza katildim. Yeni uye oldum. Allah hepimizin yardimcisi olsun. 31 yasindayiM. 9 yillik evliyim. 5 yildir korunmuyoruz. Esim 2013 agustosda varikoselden ameliyat oldu. Gecen ay ilk asilamam tutmadi. Bu ay 2. Asilama olcak. Sali gun vercek bakalım doktor asilama icin. Ins. Topik ugurlu gelir.. kader arkadaslarimla gun saymak daha iyi gelir bana ve hepimize insallahh...

Kizlar 2 aylik hamileyim sade soda icmek istyrum sizce zarari olurmu doktorlar tavsiye ediyor biliyrum ama ilk aylarda bise olurmu

herkese gunaydın ;

Pko'su olan arkadaslarıma seslenıyorum.Pkolu bı kac arkadasım doktorun verdıgı hormon ılacını kullanırken hamıle kaldılar bılgını olsun dunde bı hamıle haberı aldım yıne bu ılacı kullanırken.soyle hormon ılacını kullanırkende hamıle kalabılıyor ve kalsanda ılacın bebege bır zararı yok korunma amaclı bı ılac degıl tedavıye 3 ay kullan gel denılerek ve 3 ay ıcerısınde hamılede kalabılırsın denılerek baslanıyor ve arkadaslarımın kımısı 3. kutusunu yanı 3. ayında kımısıde 3. kutu ılaca baslayamadan hamıle kaldılar.Bu arkadaslarım sadece Pko 'lu baska bi sorunları yok

hosgeldın perıkanadı,inş bebişin senınledir guzel haberle almak dılegı ile

bilgin için teşekkür ederim kuzum umarım dr filmden hemen sonra o ilacı bana yazar da bebişim gelir sağol :)

bilgin için teşekkür ederim kuzum umarım dr filmden hemen sonra o ilacı bana yazar da bebişim gelir sağol :)

inş ya bu arkadaslarımda ınan 6-7 aydır hamıle kalamıyordu dr ne zamankı bu ılactan verdı onlara 2. kutu bıtınce kaldılar halı ıle ılaca ınancım arttı benım kı ılaca baslayıp 2 ay duzenlı regl olup 3.ye kaldılar valla =)inş senınde kısa zamanda bebesın gelır flımınıde bı cektır hayırlısı ile

inşaAllah kuzum rab'bim isteyen dileyen herkese hayırlı,sağlıklı evlat lar nasip etsin çok umutluyum umarım bir an önce bebişim bana tutunur

Soyle kucak dolusu bi bebeğim olsun sağlıklı sihhatli olsun Allah isteyen herkese vesin bu sene bitun arkslarim doruyo artik bendede olsunnn
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…