2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Aminn afyonlumm inş Rabbim'e hep dua ediyorum bunun için kimsenin kucağı boş kalmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize inş :KK16:
afyonlum bana tedavi uygulanmadı şöyle ki herşey normaldi ama yinede 7 ay deneme sonunda oldu hatta Aralık ayında yumurta takibi bile yapmıştım ama olmamıştı iş hersey nasip bence ,Rabbim ne zaman diler nasip ederse o zaman oluveriyor:KK16::KK19:

denizciğimm zaten bu ara bu durumumdan dolayı sanırım baya duygusala bağlamış durumdayım hemencik ağlarım:KK5: yapma :KK19: herzaman dualarımdasınız zaten inan girmediğim zamanlarda bile aklıma geldiniz hep ne yaptılar ne oldu acaba diye,inş bundan sonra daha sık giricem buralardayım :KK16:
İlaç filan kullanmadım canım ama Temmuz ayından beri istiyordum herşey normal demiş gittiğim Dr. lar

Tatlım iyiyim, adet oldum iyi oldum :)) Bu ay yumurtam adetin taa 26. günü çatladığı için adetimi de geciktirdi. Dediğin gibi stresten muhtemelen.. Az sonra takip için doktora gidicem ve kendimi doktorumun ellerine teslim edip kuşşş gibi hafiflemeyi planlıyorum:))) Ay sonuna doğru yine psikopatlaşabilirim belli olmaz..:)))

kuzucum haberlerini beklıyorum bende bugun dr yumurtalarıma bakıp çatlatma iğnesi verecek ilk defa vurulcam inşşallah işe yarar :)) sen yaptırmışmıydın hiç??

kuzucum haberlerini beklıyorum bende bugun dr yumurtalarıma bakıp çatlatma iğnesi verecek ilk defa vurulcam inşşallah işe yarar :)) sen yaptırmışmıydın hiç??

Yaptırmıştım canım evet, ama çatlamamıştı..Vurulduktan ortalama 36 saat sonra çatlıyor, 36 saat sonra ilişki öneriliyor yavrukuşum.. Umarım çatlar da bu ay senden yana güler yüzümüz denizkabuşum:)

Kızlar selam..
Bugün yumurta takibi için doktordaydım.. Bu ay adetim 2 hafta gecikmişti.. Meğer sağ yumurtalığımda 3 cm. kist oluşmuş.Yumurta çatlamamış kistleşmiş tahmin ettim gibi.. Buna rağmen takip yap dersen yine de yaparım ama benim önerim bu ay doğum kontrol hapı kullan, bidahaki adetin 2. günü gel takibe öyle başlayalım dedi. Ben de tamam dedim.. Ama hapı içmeyi düşünmüyorum.. Adetle atılır diye düşünüyorum.. Ne yapayım sizce yaaa?.....

Yaptırmıştım canım evet, ama çatlamamıştı..Vurulduktan ortalama 36 saat sonra çatlıyor, 36 saat sonra ilişki öneriliyor yavrukuşum.. Umarım çatlar da bu ay senden yana güler yüzümüz denizkabuşum:)

İcimde bur.mutluluk var inşallah olur hepimizin olur burda.bi.hamile.kalinaca kendim kalmış gibi seviniyorum

Kızlar selam..
Bugün yumurta takibi için doktordaydım.. Bu ay adetim 2 hafta gecikmişti.. Meğer sağ yumurtalığımda 3 cm. kist oluşmuş.Yumurta çatlamamış kistleşmiş tahmin ettim gibi.. Buna rağmen takip yap dersen yine de yaparım ama benim önerim bu ay doğum kontrol hapı kullan, bidahaki adetin 2. günü gel takibe öyle başlayalım dedi. Ben de tamam dedim.. Ama hapı içmeyi düşünmüyorum.. Adetle atılır diye düşünüyorum.. Ne yapayım sizce yaaa?.....

Aslında tamam hap cok ıyı bırsey dıyemem ama bu konuda ıyı kıstı yok edıyor gercekten, cok uzun surede degilmiş cunku kendı kendıne gecmezse 1 ay daha vakıt kaybedeceksın karar senın tabıkıde,belkı hatırlarsın bılmıyorum ben 7 ay fln korunmak ıcın d.k hapı kullandım bu 7 ay ıcınde bikere bıraktım 1 ay kullanmadım ve gecıktım dehset sancılı regl gecırdım dr gıttım d.k hapını 1 ay kullanmamı soyledı kullandım ve 1 ay sonra kontrole gittigimde eser yoktu kistten.Bu kürleri bılen arkadaslar var burada onlarıda faydalı ise uygulayabılırsın ama aman dıkkat et herkesın bunyesı bır degıl cunku.

MErhaba arkadaşlar,

2 yıllık evliyim ve iki aydır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor,nedeni de yok her şey temiz ama olmuyor ve etrafımda ablam kankam iş yerinden 4 arkadaşım hamile,delirmek üzereyim nolur yardım edin,ne yapmam gerek?arkadaşlarımın hamile olduğunu öğrendiğimde çok seviniyorum ama eve gidince çok ağlıyorum benim neden olmuyor diye:KK43:

MErhaba arkadaşlar,

2 yıllık evliyim ve iki aydır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor,nedeni de yok her şey temiz ama olmuyor ve etrafımda ablam kankam iş yerinden 4 arkadaşım hamile,delirmek üzereyim nolur yardım edin,ne yapmam gerek?arkadaşlarımın hamile olduğunu öğrendiğimde çok seviniyorum ama eve gidince çok ağlıyorum benim neden olmuyor diye:KK43:

Tatlım henüz 2 ay olmuş ne bu kadar telaş?.. Tek yapman gereken düzenli bir cinsel hayat. Günaşırı. Bu kadar stres yaparsan hormonal dengeni bozarsın hepten olmaz.

Tatlım henüz 2 ay olmuş ne bu kadar telaş?.. Tek yapman gereken düzenli bir cinsel hayat. Günaşırı. Bu kadar stres yaparsan hormonal dengeni bozarsın hepten olmaz.

Ya doğru diyorsun ama acaip bunalttılar beni etrafımda çok hamile var ve annemle kayınvalidemin beklentileriyle iyice takmaya başladım,napıcam bilmiyorum:KK5:

Kızlar selam..

Bebegim hemen kullan derim hepitopu 1ay hic riske atma oldu adetle gitmedi 1 ay daha uzayacak. Hemen basla
Kullanip at kistini derim. Basit kist besbelli hadi basla tatlim.

Çatlama iğnesi oldugumda doktor 36 saat demişti. Buna uygun olarakta ilişkiye girmiştik ve hamile kalmıştım. Nette 24 saat yazıyor. Sperm 72 saat canlı kalabiliyor. İnşallah tutar canım. Üzülsemde sonucu değiştiremiyceksin. Değişsede olmsu değişiyor. rahat olmaya çalış.

Bugün çatlatma iğnesi.vuruldum.ve icimde.güzel bu.mutluluk umut var hayirsli insaallah dr başka ne zaman geleyim dedim adet olursan gelmek.istersen gel.dedi catlatma.inmesinden sonra krem filan kullanıyor mu?? Bide catlatma.iğnesi kaça aldiniz ben 70tl.aldım merak ettim çok.mu verdim diye

Çatlama iğnesi oldugumda doktor 36 saat demişti. Buna uygun olarakta ilişkiye girmiştik ve hamile kalmıştım. Nette 24 saat yazıyor. Sperm 72 saat canlı kalabiliyor. İnşallah tutar canım. Üzülsemde sonucu değiştiremiyceksin. Değişsede olmsu değişiyor. rahat olmaya çalış.

hadi ya ayyy negüzel allahım bizlerede nasip eder inşaallah evet çatlatma iğnesinde öyleymiş dr bana gerek görmedi iğneyi inşaallah olur bu ay hayırlısıyla

Benden haberler :)hatirlayanlar hatirlar belki d.k hapini biraktiktan sonra regl durumun problemli olmustu cok şükür kisa surede duzene girdi bu ay za zamaninda oldum tam 28.gunde yaniii kaldi 4 regl daha yani 4 ay sonrasinda aranizdayimmm sizler gibi hamilelik haberi beklemeye baslayacagim gecsin zamannnnn:)

MErhaba arkadaşlar,

Aman canim hemen stres yapma henüz 2 ay olmus cok normal hemen tutmamasi.regl zamanlarin duzenlimi ?belki yumurtlama gununu tutturamamissindir iliski sıklığı da onemli 1 gun iliski 1 gun ara tekrar iliski durumu olmali drlar boyle oneriyor bildigim kadari ile ama stres yaparsan regl durumun fln etkilenir dikkat

Merhaba kızlar ya bu ay başıma tuhaf bısey geldı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim ıkı aydır glifor kullanıyorum polıkistık overim vRdı doktor glıfora başlamam gerektıgını söyledı başladım ve ıkı aydır 22gunde bı regl oluodum dünde olmam gerekıodu ama olmadım dün tez yaptım negatıf çıktı Bı saat sonra tekrar baktım kı ıkıncı cızgı silik bır şekilde görünüyordu 10dakıkadan sonra dıkkat etmeyın dıyor ama saatler gecsede ıkıncı cızgı çıkmıyordu şimdi neden belirdi anlamadım başına böyle bişey gelen var mı lütfen :KK43:

Merhaba kızlar ya bu ay başıma tuhaf bısey geldı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim ıkı aydır glifor kullanıyorum polıkistık overim vRdı doktor glıfora başlamam gerektıgını söyledı başladım ve ıkı aydır 22gunde bı regl oluodum dünde olmam gerekıodu ama olmadım dün tez yaptım negatıf çıktı Bı saat sonra tekrar baktım kı ıkıncı cızgı silik bır şekilde görünüyordu 10dakıkadan sonra dıkkat etmeyın dıyor ama saatler gecsede ıkıncı cızgı çıkmıyordu şimdi neden belirdi anlamadım başına böyle bişey gelen var mı lütfen :KK43:

Canim yain savah hemen birtane daha yap benimde 15 dk sonra falan cikmisti ins seninde vardir

insallah cnm.sen hic doktora gitmeidnmi peki nası oldu bebegin :KK31:

Selam cnm hatirladinmi beni daha once gorusmustuk doktora gittim bugun cok sukur hersey yolunda 7+5 haftalikmis bebegim masallah kalp atislarnida gordum allahim sana ve isteyen herkese biran once nasip etsin isteyen herkese dua ediyorum allahim bu mutlulugu yasat diye opuyorum cnm sakin stres yapma cok zor biliyorum ama inn stres yapmayinca gebe kalmak daha kolay

kızlar artık doktora gitmeyi düşünmüyorum. 5-6 güne adet olcam ondan sonra adet olunca gel dedı doktro ama ben bır sure gıtmeyecem çunku çok stres yapıyorum ve çok yıpratıyor beni sizcede ara vereımmı biraz dinlenmem gerek. off kafam çok karışık.

Canim hayirlisi ben de tipki senin gibi dedigim ay kendim yumurtlama dobemibi tahminen saydim ve doktora gitmeyi biraktigim ay hamile kaldim hadi hayirlisi biraz kafan rahatlar

Aman canim hemen stres yapma henüz 2 ay olmus cok normal hemen tutmamasi.regl zamanlarin duzenlimi ?belki yumurtlama gununu tutturamamissindir iliski sıklığı da onemli 1 gun iliski 1 gun ara tekrar iliski durumu olmali drlar boyle oneriyor bildigim kadari ile ama stres yaparsan regl durumun fln etkilenir dikkat

Evet çok düzenlidir,bakalım inşallah en kısa sürede olur:KK43:

X