2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Sizin amacınız ne? Dünden beri topikin havasını değiştiriyorsunuz.. Tamam gereken mesajı herkes okudu benim gibi.. Üstüne sizin de kendinizi belli etmenizin anlamı ne..Bu topikin kurallarını sizin kadar biliyoruz.. Lütfen daha fazla huzur bozmayın. Ceza kısmına gelince, sizin ummanızla birşey olmaz; yapılacak birşey varsa müdahale etmesi gerekenler ederler, rahat olun.

ağzına sağlık amazon.

buyuk ıhtımal canım bende oyle dusundum yınede 10 gun surunce bı dr gıttım hapı bıraktım boyle oldu dıye alakası yok onunla dedı muayene ettı polip var sende alınması gerekıyor dedı baska bı dr daha gıttım oda bıse yok ben hıc bıse goremıyorum temiz dedı kanaman normal degıl ama bı sebepte goremıyorum dedı bende daha kurcalamıyorum oldu bitti die bı sorun hısederdem ozaman gıderım artık ıns problemsız devam eder bakalım=)

hadi inşallah canım ya.

merhaba arkadaşlar inşalalh hepinizin duaları kabul olur bende çok istiyorum anne olmak 27 günde bir olurdum bugün 28.gün olmadım tedirginlikle karısık umut var garip bi duygu :)Allah hayırlısını nasip eder inş hepimize çok güzel haberler alır burda paylaşırız inş

Canımcım folik asitin gebe kalmayı kolaylaştırıcı bir özelliği yok ki zaten.. Sadece olası bir gebelikte oluşacak omurilik anomalilerini önleyici etkisi var.. Vücutta depolanan bir vitamin olmadığı için, gebelik düşünen kadınların 3 devamlı düşük dozlarda kullanması gerekiyor.

anladım canım ben foliği alırken hani acaba hamile kalmada da bi yardımcı etkisi varmı diye düşündüm :)) Allahım nekadan cahilim yarabbim :KK52:

canım doktorlar bıtkısel tedavıye olumlu cvp vermıyorlar ne yazıkkı genelde bu hep boyle herhangı baska bıse ıcınde bıtkısel seyler kulandıgını soyledıgınde kızan doktorlar bıle var =)

evet canım da bizlerde işte belki diyoruz bi umut diye herşeyi araştırıyoruz :))

günaydınnn kızlarrrr... bu ara işler yoğun çok yazamıyorum ama okuyorum.. bu ara tembel çıktınız hiç yeni hamile haberi gelmemiş.. hadi hadi çalışmlara devam.. biraz daha gecikirsek bizim annelik 2015e kalacak.. :) şaka bir yana inşallah üst üste güzel haberler gelir.. bugün belki benim pıhtılaşma sonuçlarım çıkar ama pazartesiye de kalabilirmiş.. arayıp hastaneye ona göre gidicem.. hayırlısı bakalım..
zeytin de bugün doktora gidecekti inşallah iyi haberlerle gelir..

tedaviye başlamak için çok erken karar vermissin bekleseydin keşke vücuduna boştan yere hormon veriosunn...ama doktorun neyi uygun gördüde erkenden başladı tedaviye bilmiyorumm... herkez için hayırlı annelikler küçük küçük bize bnzeyen evlatlarımız olsun...:KK9:

Herkese günaydınnnnnnnn :KK16:

günaydııın kuzucuklarımmm size rüyamı anlatma istiyorumm bugun ruyamda kuçuk bır bebek beni öptüü :) :emir_bebek: ya çok guzeldi ama bebek küçüktü 4 veya 5 aylıktı benı nasıl öptü şaşırdım annemin bi komsunun bebeğiymişbu arada adetimin üstünden 3 gun geçtibende nedense adet olmadım :KK43:

günaydııın kuzucuklarımmm size rüyamı anlatma istiyorumm bugun ruyamda kuçuk bır bebek beni öptüü :) :emir_bebek: ya çok guzeldi ama bebek küçüktü 4 veya 5 aylıktı benı nasıl öptü şaşırdım annemin bi komsunun bebeğiymişbu arada adetimin üstünden 3 gun geçtibende nedense adet olmadım :KK43:

ANLAMINA BAKTIMMM HATUNLARRR YOKSAAA GÜZELL HABERLERİM Mİ OLACAK Kİ :)))
Rüyada bebek öptüğünü gören kişi bekar ise evlenir, bebek öptüğünü gören kişi sevgi ihtiyacı duyan kişidir.
Rüyada bebek öptüğünü gören kişinin çocuğu olur.
Rüyada bebek tarafından öpüldüğünün görülmesi ise kısmete ve yaşanacak güzel günlere işaret olarak görülmektedir.
Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi ise içe ukde olmuş bir şey olarak ifade edilmektedir.

günaydınn sabah kuşlarına :)

merhaba arkadaşlar inşalalh hepinizin duaları kabul olur bende çok istiyorum anne olmak 27 günde bir olurdum bugün 28.gün olmadım tedirginlikle karısık umut var garip bi duygu :)Allah hayırlısını nasip eder inş hepimize çok güzel haberler alır burda paylaşırız inş

günaydınnn kızlarrrr... bu ara işler yoğun çok yazamıyorum ama okuyorum.. bu ara tembel çıktınız hiç yeni hamile haberi gelmemiş.. hadi hadi çalışmlara devam.. biraz daha gecikirsek bizim annelik 2015e kalacak.. :) şaka bir yana inşallah üst üste güzel haberler gelir.. bugün belki benim pıhtılaşma sonuçlarım çıkar ama pazartesiye de kalabilirmiş.. arayıp hastaneye ona göre gidicem.. hayırlısı bakalım..
zeytin de bugün doktora gidecekti inşallah iyi haberlerle gelir..

Herkese günaydınnnnnnnn :KK16:

tedaviye başlamak için çok erken karar vermissin bekleseydin keşke vücuduna boştan yere hormon veriosunn...ama doktorun neyi uygun gördüde erkenden başladı tedaviye bilmiyorumm... herkez için hayırlı annelikler küçük küçük bize bnzeyen evlatlarımız olsun...:KK9:

badem günaydın kuşum:))
erayzeynep amin inşallah o günler de gelecek cnm, Allah hepimize nasip etsin
hukukçu canım inşallah senin de zeytinimizin de sonuçları iyi çıkar, amin
cahsa günaydın kuzuuum:))
ererse amin canım inşallah

Rüyada bebek öptüğünü gören kişi bekar ise evlenir, bebek öptüğünü gören kişi sevgi ihtiyacı duyan kişidir.
Rüyada bebek tarafından öpüldüğünün görülmesi ise kısmete ve yaşanacak güzel günlere işaret olarak görülmektedir.
Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi ise içe ukde olmuş bir şey olarak ifade edilmektedir.

kuzucuğumm ne güzel bir rüya bu böyle Allah hayırlara çıkarsın canım:)) inşallah hamile olacağının habercisidir

canım rüyan çok güzel Rabbim inşallah bu rüyanı hayırlara çıkarsın inşallahhhhh:nazar:

canım anlamıda çok güzel inşallah tez zamanda bebiş haberini duyarız senden :emir_bebek:

canım anlamıda çok güzel inşallah tez zamanda bebiş haberini duyarız senden :emir_bebek:

canım rüyan çok güzel Rabbim inşallah bu rüyanı hayırlara çıkarsın inşallahhhhh:nazar:

işyerindennn günaydınlar olsun sizeee....

kuzucuğumm ne güzel bir rüya bu böyle Allah hayırlara çıkarsın canım:)) inşallah hamile olacağının habercisidir

amin aminnn canımm inşşallah :)))))) hepimizeeeeeee

Bende bu yıl anne olmayı planlıyorum.Ocak ayı denemelerimiz başarısız sonuçlandı ama normal karşılıyorum. Kasım ayında bi düşük yaptım. İnşallah bikaç ay içinde bende güzel haberlerle gelirim.

X