2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
çok çok gecmıs olsun canım Allah annenı basından eksık etmesın sanada annelık duygusunu tattırsın ınsallah.

canım keyıfsızım buara ben cok gıremıorum elımden geldıgınce okumaya calısıorum ama yazdıklarınızı.

aşk olsun ama afyonlu gunesım sızı unuturmuyuz hıc can sıkıntısı mevcut ondan yoksa heep aklımdasınz valla.

yazmıyorum ama takip ediyorum bu ara çok mutsuzum bu hastane sonuçlarından dolaylı sizleri özlüyorum bile merak edıyorum

ya hayıııır ama :KK43:

biz orda bıle sizlerden konuşuyoruz :))

aynı hiç unutmuyorum bende hep aklımdasınız sadece içime kapandım ::KK43: mutsuzluktan yoksaa çook sevıyoruz güneşimizi zeytinimizi

kızlar ya valla özlüyoruz sizi bırakmayın faceye dalıp burayı
konuşarak açılıyor insan
bende kimselerle konuşmak istemiyorum ama burda yazıyorum
ohh valla face alma vermeler falan ondan unutmuşunuz bizi:KK43:

kuzucuk çok özlüyoruz sizi arada bir olsada gelin yarın regl günüm rab'bim hakkımızda hayırlısını versin yine paniklemeye başladım olmazsa 5i yada 6sında doktora gitcem senin neyin var

afyonlu hiç takma cnm düşünme onu sıraan bir gün gibi düşün
çünkü oraya odaklanınca geliyor zorla getirtiyoruz yaa

unuttun mu? adetın 21 gunu kan sonucum progstren 0,55 çıktı ve dr yumurtalıklarında sorun var adet3 gunu gel tedavıye başlıycagız dedı :KK43:(( halla ınanmaıyorum

cnm ya başka bir dr ye daha mı gitsen acep
ne sorun var söylemedi mi
şundan dolayı fln
bu sonuç düşürülemiyor mu ben araştırdım u-z-mn t v de bir doktor anlatıyordu dinle istersen haplarla ilaçlarla fln düzeltilebilir birşeydir belki umutsuz olma hemen

afyonlum sen aklımdasın adet tarıhını bılıorum takıbımdesın sen cok bılınclısın ınanclısın Allahım gonlune gore verecektır merak etmee. zeytınım sana mesaj attım bakarsın musaıt olunca :)) denızımkabugumm senı bırakmaya nıyetım yok cansın sennn.

kızlar merhabalar.. ne var ne yok.. ben hep buralardayım takip ediyorum sizi.. ama yazacak bir şeyim yok çünkü kürtajdan sonraki bekleme sürecindeyim.. dün sol yumurtalığım ağrıdı hep acaba yumurtam mı çatladı diye düşündüm.. inşallah öyledir yoksa korkuyorum kürtaj esnasında yanlış bir şey yaptılar da ondan mı oldu diye?.. yarın başka bir doktora gidicem.. bakalım o ne diyecek.. kendi doktoruma hiç güvenmiyorum.. şikayet ettim zaten medical parka.. gerçi şikayetten bir şey çıkmaz ama ben içimi döktüm rahatladım..

cnm ya başka bir dr ye daha mı gitsen acep
ne sorun var söylemedi mi
şundan dolayı fln
bu sonuç düşürülemiyor mu ben araştırdım u-z-mn t v de bir doktor anlatıyordu dinle istersen haplarla ilaçlarla fln düzeltilebilir birşeydir belki umutsuz olma hemen

valla bırkere 21 ncı kan testı yaptı boyle dedı bırkaç kez takıp etseydı değişebılıyormuş budegerler biçimsizim öyle dedi zeytinimm vardırr ilaç fılan tedavısı emınım banada oyle uygulayacaktır ben beklemıyordum çunku benım adetlerım duzenlıdır geçikme bıle olmaz ama bakalım bu adetım 3gunu yıne gıdecegımm dr değiştirrmeyıde düşünyorum karar vermedım devlette gıttım herseferınde farklı dr en son ki de ters bişeydi

X