2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
cnm git doktora istersen adette olmadın hala dimi
kaç gün geçti

kesınlıkle gıt cnm en var ne yok cıkar ortaya daha fazla zaman kaybetme bence. :KK50:

reglden 6-7 gün gectı. Anlamıyorum kızlar gec döllenmeolabılırmı? Gıdıcem önümüzdekı günler doktora. Cıft cızgıyıbı göremedm. Üzülüyorum ısterıstemez

evet doktor kıst oldugunu söylemıstı ama önemsız kıstlerden bebek ıcın engel olmadıgını söylemıstı.

benim kistte kanama yoluyla atılmıyor iki yumurtalığımın tam ortasında altta regl kanamasıyla atılmıyor hala duruyor ama doktor bebek oluşumuna asla engel değil dedi 4.5 cm kistle yaşıyorum anlıycan ama o ay soğan suyu yapmıştım 10 gün sanırım o geciktirmiş

benim kistte kanama yoluyla atılmıyor iki yumurtalığımın tam ortasında altta regl kanamasıyla atılmıyor hala duruyor ama doktor bebek oluşumuna asla engel değil dedi 4.5 cm kistle yaşıyorum anlıycan ama o ay soğan suyu yapmıştım 10 gün sanırım o geciktirmiş

cnm gunesım emın mısın sen sogan kurunden kaynaklı oldugunu okdr arastırmıstım ben tabıkı herkeste aynı etkıyı gostermez ama ne bıleyım kıst olusturur mu acaba :KK53:

öyle canımcım

ist. cnm sıkıntı yapma kendine kistten olabilir evet bir göster ama kafana taktığın içinde geçikmiş olabilir yarın randevu al
hem bebek yoksa adet söktürücü verir

KİMİN Kİ?? GEÇİKTİ AFYONLUNUN MU??? :)) BENIMDE BIRKERE 1GUN GEÇİKSİN HEMEN TEST YAPACAM AMA HİÇ GEÇİKMIYORKI HEP ERKENDEN GELIYOR DERDI NEYSE BENIMLE :))

cnm gunesım emın mısın sen sogan kurunden kaynaklı oldugunu okdr arastırmıstım ben tabıkı herkeste aynı etkıyı gostermez ama ne bıleyım kıst olusturur mu acaba :KK53:

eşimde bana diyip duruo
afyonlu öyle diyince korktum iyice yapamaım bende
sen yaptın mı bu kürü cnm hiç
amann o da nasıl içilir zaten bilmem ki

elimde değil canım arkadaşım oysa ben başkalarının mutluluğyla mutlu olabılen birisiyimdir de :KK43:

Bazen olur oyle canım bugun kendını cok mutsuz hısederken yarın cok mutlu hıssedebılırsın ıns yarın kendını cok mutlu hıssedersın önce bıraz gulumse ama :KK66: buarada canım calısıyormusun ne iş yapıyorsun?

yok kuzucuk benim kistim zaten vardı ama gecikmeyi soğan suyu yaptı kesiiiin ,çünkü benim adetim saat gibiydi o ay 3 hafta geciktim tarlusalla adet olmuştum

X