2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Tamam tatlım gelınce yaz heemn senı beklıorummm

ben geldim :KK1: dr gitmiş geç kalmışım neyseki bitane genç bayan vardı kan ve ıdrar sonuçalarımı rıca ettım baktı normal dedi :) ben dört gözle adetımın 3gıdıp hormon testi sonucu merak edıyorum kuzum sen çatlatma iğnesi mi kullanıyordun?

ben geldim :KK1: dr gitmiş geç kalmışım neyseki bitane genç bayan vardı kan ve ıdrar sonuçalarımı rıca ettım baktı normal dedi :) ben dört gözle adetımın 3gıdıp hormon testi sonucu merak edıyorum kuzum sen çatlatma iğnesi mi kullanıyordun?

bende cıkkcam senı beklıordum :))) yok canım klomendeyım ben daha ıgennın lafı bıle gecmedı henuz. senın adına coook sevındımm ya ınatla söleme 3. gunu gıtcem dıye olmazsında ınsallah bebeiş gelirrrr. :emir_bebek: hepınızı opuorum tek tekkkk gıdıorum ben yarın gorusuruzz..

bende cıkkcam senı beklıordum :))) yok canım klomendeyım ben daha ıgennın lafı bıle gecmedı henuz. Senın adına coook sevındımm ya ınatla söleme 3. Gunu gıtcem dıye olmazsında ınsallah bebeiş gelirrrr. :emir_bebek: Hepınızı opuorum tek tekkkk gıdıorum ben yarın gorusuruzz..
evet ya bu sefer ılk defa adetımın 3gununu belkıyorum belkı bundada bı hayır vardır bende çok öptum kendıne ıyı bak :) yarın burda buluşalımm bebek

Merhaba kızlaaar En Büyük KK

Ben de aranıza katıldım. 30 yaşındayım 1 kızım var. Geçen ay 3 haftalık hamileydim ama düşük yaptım malesef..:)) Hiç ara vermeden devam edeceğim.. Umarım bebişlerimizi kucağımıza alırız bu sene:))
Pozitif enerjimiz, dualarımızla bebeklerimze kavuşalım.. :emir_bebek:

Merhaba kızlaaar En Büyük KK

Ben de aranıza katıldım. 30 yaşındayım 1 kızım var. Geçen ay 3 haftalık hamileydim ama düşük yaptım malesef..:)) Hiç ara vermeden devam edeceğim.. Umarım bebişlerimizi kucağımıza alırız bu sene:))
Pozitif enerjimiz, dualarımızla bebeklerimze kavuşalım.. :emir_bebek:

hoşgeldin canıım benim bebeğin için üzüldüm bende yaşadım o acıyı inşaAllah en kısa zamanda bebişlerimiz gelir amiiin :KK16:

1,5 yıllık evlıyım canım bı yıldan fazladır olsun ıstıorum ıkı aydır tedavı altındayım. sen kac yıllık evlısın ılk bebegınımı dusunuosun.:KK49:

hoşgeldiniz aramıza melek :) zeytin

hoşgeldin aramıza kuzuum senin yaş kaç kaç yıl oldu evleneli :KK42:

hoşbulduk kızlar:KK16:
yaş 30 :KK17:
:KK69: 7,5 yıllık evliyim:KK69::123::123:
ilk bebeğim olucak :emir_bebek:gelirse eğer ama her ay gelmekte inat ediyo:KK14:

hoşbulduk kızlar:KK16:
yaş 30 :KK17:
:KK69: 7,5 yıllık evliyim:KK69::123::123:
ilk bebeğim olucak :emir_bebek:gelirse eğer ama her ay gelmekte inat ediyo:KK14:

gelecek bitanem verecek olan rab'bim değilmi ,o cömerttir isteyene verir hakkında hayırlısıysa bol bol dua edelim birbirimize ümidimizi kesmeyelim Allah büyüktür :KK34:

gelecek bitanem verecek olan rab'bim değilmi ,o cömerttir isteyene verir hakkında hayırlısıysa bol bol dua edelim birbirimize ümidimizi kesmeyelim Allah büyüktür :KK34:

amin canım inş:KK16:
ama ümidimi kesmiyor da değilim hani bazen:KK14:benimle bir evlenenlerin 2. bebeleri bile oldu:KK5:

Kızlar beni de aranıza alır mısınız? Bu ay ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım 6 Aralık'ta iğnemi oldum. Ama tam olarak ne zaman regl olacağımı bilmiyorum. Iğneden sonra 14 gun mu saymam gerekiyor?Doktorum regl olursan 3. Gun gelirsin olmazsan gecikme tarihinden 6 gun sonra gel dedi fakat ben tarihi bilmiyorum bu iğneyi daha önce kullanan oldu mu? Kac gun saymalıyım?

X