2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
burdayım tatlım buaralar durgunlastım pek gırmiorum ama arada takıp edıorum yıne sızden kopamıorum

biçimsiz bende merak ettim kuzum göremeyince seni
bu aralar hepimiz aynıyız sanırım

bu soğan kürünü yapıcaktım yapmadım aman zaten başım dertte kistlerle birde tekrarlamasın büyütür fln korktum
bu zambak yaımı fln bende inanmadım öyle şeyler spermlerin yapısını bozabilir
su değse bozuluo iyi yapalım derken kötü olmasın
doğru bizden yiyecek lokması varsa er geç gelicek ama inşallah rabbim çok aratmaz tez gelir

doktorum bana kür mür hikaye dedi :44:

bencede hikayee teyzemin gelininin çocuğu olmuyordu aylarca soğan kürü yaptı ,incir kürü yaptı olmadı evleneli 1 buçuk yıl olmuştu ki doktora gitti tedavisinin 2. ayında hamile kaldı şimdi 6 aylık hamile yani Allah ol derse olur gerisi hikaye

ben hiç içmedim valla.rabbim ol demesse napalım

konya çooook güzel bi şehirdir fakat insanları biraz ön yargılıdır, canım ben çok sereim konyayı kıymetini bilin

hee önyargılı olukları kesin ama şükür eşim melek gibidir (Allah nazarlardan saklasın )
valla çok istiyorum gitmek ama çok uzak işler güçler ne zaman gieriz bilmem

eses cnm zaten normal tıp dr ları alternatif tıpa fazla inanmıyorlar.bilmem bende bugüne kaar pek faydasını görmedim ne yaptıysam o yüzden belkide bunlarada inanmadım.

kızlar elime bir rapor gçti şimdi
ark. rapor almış ve düşündüm de aslında biz boşuna kendimizi üzüyor hırpalıyoruz
arkadaşıma 3 yıl evvel sende myom var asla bebeğin olmaz bunu aldırman lazım demişlerdi inatla dr dr gezdi bir dr buldu yoo demiş sorun değil neyse 2 yılı buldu doğal hamile kalması şimdi bebişi 7 aylık ama raporda hala myomdan dolayı
yani diğer drların dediğini yapsa belki gerçekten bebeği olmayacaktı inatla sabırla bekledi üstelik 37 yaşındadı

inşallah bizlerinde olucak bigünnnn :2:

Anladım canım ben hapını kullanmıştım hap bitince almamıştım tekrardan doktorum bişey demediği için sonra hapı bırakınca erkenden hasta oldum belki oda yapmıştır benim düzensizliğimi diye düşündüm bak şimdi.

Tatımcım ne yap et adetinin 3. günü hormon tahlillerini yaptır. Bir de troid ve ploraktin değerlerine baktır. Benim adetim bitti 2 gün sonra dr randevum var troid ve ploraktinime baktıracağım.. Kızıma hamiş kalmaya uğraşırken yüksek çıkmışlardı, İlaçla düşürmüştük. Her ihtimale karşı kontrol ettiricem.

Hiiç takılma o bıçak batmalarına falan.. Adetini bekle. Akışına bırak cnım.. Bu şekilde sana da yazık yanii. Hayat sadece bebekten ibaret değil ki..

Canım yapma böyle ama.. Bu kadar kafaya takman sağlığın için hiç iyi değil. Hayat sırf bebekten ibaret değil ki.. Kötü birşey duysan bile artık bu tarz sıkıntıların çaresi var.. Üzülme ne olur..

Günaydın dünyanın en güzel anne adayları :)

herkese merhaba canım bugün gittim sonuçlarımı almaya ama negatif çok üzgünüm

Ah ah o negatifler..

Hayatım düzensiz adet olsan bile her zaman son adet tarihini baz alarak hesaplama yapacaksın unutma.

valla zararı olursa diye çok çekiniyorum incirle havuç nasıl oluyomuş canım

Aman diyim.. Kür işine girme canım onların hepsi palavra.

kızlar

adetim 13 gün gecikmişti doktora gittim kan degerim negatif çıktı bana progestan verdi kullanan oldu mu aranızda bilgisi olan varmı _?:44:

Progestan adet söktürücü olarak da kullanılıyor canım, ben de kullanmıştım bir kere..

Bende katilabilir miyim aranıza

Hoşgeldin..

Hayatım hamilelik belirtisi olarak kabul edilecek tek belirti adet gecikmesidir. Diğerlerinin hepsi psikolojiktir. Takılma o belirtilere.

amazon ne yapayım cnm ya
elbette hayat sadece bebek değil ama insan bir tane bile olsa istiyor işte
hep diyorum Rabbim beterlerinen korusun kötü hastalık vermesin diye ama yinede aklımdan ya olmazsa diye geçirmeden yapamıyorum
eve gidiyorum gün içinde doluyorum ağlamaya başlıyorum bazen otobüste bile ağlıyorum.ne bileyim işte çok korkuyorum

Canım benim inşallah olumlu şeyler olur.Kanama da normal diyorlar rahim filminden sonra tatlım.

inşallah cnm ya

Canım benim inşallah olumlu şeyler olur.Kanama da normal diyorlar rahim filminden sonra tatlım.

2 gün olabiliyor.sonra kesiliyor

Çok klişe bir laf olacak belki ama kendini bu kadar strese sokarak bünyenin dengesini bozuyorsun..Sana böyle konuşuyorum ama ben de kızıma hamile kalana kadar geçen o 8 ay 8 yıl gibi gelmişti. 2 yıl korunduk. Korunmayı bırakınca hemen olur dedik ama öyle olmadı. Takipler, varikosel ameliyatı, bilmem neler, çok sıkıntılı geçti. Sen ne kadar evliydin? Ben 4 kere takip yaptırmıştım. 4. de tuttu. Artık tutmasaydı aşılama yaptırcaktım, hatta doktorum niye acele ediyorsun bir 6 ay geçirirsin kendi haline bırakalım sonra yaparız demişti, o kadar sabırsızdım. Elbette kafaya takıyoruz, takmaz olmaz mıyız, ama bu derece ağlayacak, gece uykundan uyandıracak kadar stres yapman doğru değil. Farklı uğraşlar bul kendine sana tavsiyem.. Kitap oku, bir hobi edin, elişi olabilir.. O kafa bir rahatlasın , boşalsın. Göreceksin herşey daha kolay olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…