2014 ygs/lys günlüğüm

soru çözmekle geçiyor günlerim sadece geometriden konu ilerledim biraz daireye kadar hiç konu çalışasım gelmiyor şu günler neden bilmem

soru çözmekle geçiyor günlerim sadece geometriden konu ilerledim biraz daireye kadar hiç konu çalışasım gelmiyor şu günler neden bilmem

ben de konu çalışıyorum pekiştirmek için zorla soru çözüyorum görsen çözmeden geçeceğim hepsini hiç çözesim yoookk konu çalışmanın keyfine mi vardım noldu :KK9:

ben teknofemden gidiyorum çook rahat keyifli oluyor kendim çalışırken atladığım yer vs gibi sorun da olmuyor mesela ekol hocadaki hocalar falan epey iyiler bence öyle çalışabilirsin

videodan çalışmayı sevmiyorum ya ben odaklanamıyorum zaten her ayrıntıyı da vermiyor çoğu kitap iyidir :KK70:

videodan çalışmayı sevmiyorum ya ben odaklanamıyorum zaten her ayrıntıyı da vermiyor çoğu kitap iyidir :KK70:

teknofeminkiler baya iyi bence en azından kimyacısından çok memnunum :)

sınava 3.defa hazırlanan biri olarak kitaptan da çalıştım ekol hocadan da özel ders de aldım dersanelerimden birebir de

ama sonuç itibariyle her şey insanın kendisinde bitiyor öğrenmeyi istedikten sonra zor konu kötü dersane kötü hoca vs çok çok az etkili ya

teknofeminkiler baya iyi bence en azından kimyacısından çok memnunum :)

sınava 3.defa hazırlanan biri olarak kitaptan da çalıştım ekol hocadan da özel ders de aldım dersanelerimden birebir de

ama sonuç itibariyle her şey insanın kendisinde bitiyor öğrenmeyi istedikten sonra zor konu kötü dersane kötü hoca vs çok çok az etkili ya

haklısın tabi kişi en iyi nasıl öğreniyorsa o yöntemle çalışmalı

ygs çalışmaktan çooookkkk sıkıldııımmmmmmmmmmmmmm
zaten dersanede de kaç ay göreceğiz aynı şeyleri lys ye başlamak istiyorum artık kullandığınız veyahut bildiğiniz kolaya kaçmayan kaliteli ve iyi bir biçimde anlatan lys kitapları var mıdır?
biyoloji istemiyorum zaten var özellikle mat geo ve kimya için istiyorum

zaten dersanede de kaç ay göreceğiz aynı şeyleri lys ye başlamak istiyorum artık kullandığınız veyahut bildiğiniz kolaya kaçmayan kaliteli ve iyi bir biçimde anlatan lys kitapları var mıdır?

canım bu fizik palme soru bankasının cevapları sendede tersten mi yazılı:S

mat için esen 12. sınıf kitabını tavsiye ederim.Benim 12. sınıfta ödevimdi bitirmiştim o kitabı.Mor bir kitap.Hala duruyor bende. Türev integral limit falan iyi örnekler verilmiş altındaki soruları da iyiyidi bence.

Bende fizik,kimya ve biyoloji için arıyorum.Palme nin konu anlatımı olan var mı bu derslerden.Onu merak ediyorum iyiyse ondan almayı düşünüyorum .Özellikle bana iyi bir biyoloji lazım. aradığım çoğu şeyi bulamıyorum.Final fem(simetri) falan bence çok üstünkörü anlatmış.

Bende fizik,kimya ve biyoloji için arıyorum.Palme nin konu anlatımı olan var mı bu derslerden.Onu merak ediyorum iyiyse ondan almayı düşünüyorum .Özellikle bana iyi bir biyoloji lazım. aradığım çoğu şeyi bulamıyorum.Final fem(simetri) falan bence çok üstünkörü anlatmış.

simetri mi üstünkörü:44: benim bildiğim fazlaca ayrıntılı bir kitap biyoloji için o. Palmenin biyoloji konu anlatımı var bende memnunum ben gayet iyi anlatmış. fizik kimya için soru kitapları var bende palmenin sadece ama konu anlatımı da olmalı.

simetri mi üstünkörü:44: benim bildiğim fazlaca ayrıntılı bir kitap biyoloji için o. Palmenin biyoloji konu anlatımı var bende memnunum ben gayet iyi anlatmış. fizik kimya için soru kitapları var bende palmenin sadece ama konu anlatımı da olmalı.

Bana göre simetri yetersiz bir kitap. Palmeyi alsam mı acaba biyoloji için gidip incelerim öyle alırım olmazsa artık:)

hımm cevap anahtarından bahsediyorsun ben de diyorum ne diyor:KK9::KK9:
evet canım cevap anahtarları ters

evet canım cevap anahtarı:KK9: kitabı aldım eve bi geldim anaa bi baktım cevap anahtarı ters:KK9: töbe töbe bu ne böyle dedim:KK9: kafa kalmadı bende valla:KK9: ters yapmaktaki amaç ne anlamadım valla:KK9: biyo da mı öyle

X