Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

olur valla her tarafa inelim bakalım sorun çözülecek mi..
sen ne zaman demeye başladın:21:
resimlerinizi gördüm bu arada maşallah çok tatlısınız:KK9:

ben ilkten canım diyordum sadece ki ben arkadaşlarıma bile derim canım die :KK53: sonra bigun dalgınlıkla bitanem demişim aman bi hoşuna gitti paşanın :KK76: onu devam ettirdim bi süre. derken o ilk defa bana beni sevdigini söylemeden önce aşkımm dedi bana, ki buda yaklaşık 1 ayın sonundaydı :KK69: o zamandan beri kavga ettigimiz zamanlar hariç - ki ufak kavgalarda bozmaz yine kendini, büyük kavga ediyorsak ancak nurdan diye gürler :KK52: - oyle devam ediyor işte :nazar: daha doğrusu ediyorduu :KK14: şimdi o benim için sadece emrah :KK14:

ayy tatlı mıyız gerçektenn :KK17: daim olur inşallahh :KK16:

ben ilkten canım diyordum sadece ki ben arkadaşlarıma bile derim canım die :KK53: sonra bigun dalgınlıkla bitanem demişim aman bi hoşuna gitti paşanın :KK76: onu devam ettirdim bi süre. derken o ilk defa bana beni sevdigini söylemeden önce aşkımm dedi bana, ki buda yaklaşık 1 ayın sonundaydı :KK69: o zamandan beri kavga ettigimiz zamanlar hariç - ki ufak kavgalarda bozmaz yine kendini, büyük kavga ediyorsak ancak nurdan diye gürler :KK52: - oyle devam ediyor işte :nazar: daha doğrusu ediyorduu :KK14: şimdi o benim için sadece emrah :KK14:

evet çok yakışmışsınız emrah biraz atarlı birine benziyor ama:KK53:
bizde de o hep hayatım bitanem der öyle tatlı diyorki bi gün onu mideye indirecem:KK52:
işte bak nasıl hoşuna gitmiş ben ona hissettiremiyorum o mutluluğu:KK14:

Son düzenleme:
evet çok yakışmışsınız emrah biraz atarlı birine benziyor ama:KK53:
bizde de o hep hayatım bitanem der öyle tatlı diyorki bi gün onu mideye indirecem:KK52:
işte bak nasıl hoşuna gitmiş ben ona hissettiremiyorum o mutluluğu:KK14:

aman onun atarından ne olacak yaa :KK53: kendisi de diyor, ben dışarda aslanım eve girince kedi diye :KK53::KK53: hayatım boyunca hep kel erkeklerden uzak durdum, hatta komşumuzun eşi keldi, ben her akşam onlara gidip nerde senin keltoş diyordum :KK52: gittim kel birini buldum :KK30: Allahın tokmagı işte :KK55:

hiç mi diyemiyorsun canım yaa, yani en azından msj la falan başlasan, ya da kendi kendine prova etsen :KK53::KK53:

aman onun atarından ne olacak yaa :KK53: kendisi de diyor, ben dışarda aslanım eve girince kedi diye :KK53::KK53: hayatım boyunca hep kel erkeklerden uzak durdum, hatta komşumuzun eşi keldi, ben her akşam onlara gidip nerde senin keltoş diyordum :KK52: gittim kel birini buldum :KK30: Allahın tokmagı işte :KK55:

hiç mi diyemiyorsun canım yaa, yani en azından msj la falan başlasan, ya da kendi kendine prova etsen :KK53::KK53:

yok yahu o kadar da kel değil çocuk:KK9: olsun insan iç güzellik önemli dimi ama:KK53:
oo mesajda falan sorun yok diyorum her şeyi ama canlısına diyemiyorum..:KK50:

yok yahu o kadar da kel değil çocuk:KK9: olsun insan iç güzellik önemli dimi ama:KK53:
oo mesajda falan sorun yok diyorum her şeyi ama canlısına diyemiyorum..:KK50:

yok kız baya kel iştee :KK53: tepesi tamamen açık şimdilik altlarda biraz var ama onları da ben halledecegim ileride :KK53:

o zaman önce resmine söyleyerek başla, sonra da yavaştan yüzüne karşı diyiver :KK34: düşünsene ne kadar mutlu olur :KK31: :KK69:

[/FONT]
yok kız baya kel iştee :KK53: tepesi tamamen açık şimdilik altlarda biraz var ama onları da ben halledecegim ileride :KK53:

o zaman önce resmine söyleyerek başla, sonra da yavaştan yüzüne karşı diyiver :KK34: düşünsene ne kadar mutlu olur :KK31: :KK69:

olur dimi deneyeceğim inş işe yarar:KK31:
bence onun saçları bizim bölüm dökmüştür lanet nasıl zor derler vardı yaa:KK4:

[/FONT]

olur dimi deneyeceğim inş işe yarar:KK31:
bence onun saçları bizim bölüm dökmüştür lanet nasıl zor derler vardı yaa:KK4:

kız benim herif tembelmiş :KK53: 7 senede bitirmiş okulu :KK37: ve diyor ki son 2 senede verdim bütün dersleri ondan önce gitmiyordum bile okula :KK53: aferin dedim bende, diplomanın yanına madalya da koymuşlardır kesin :KK37:

dene dene bak nasıl mutlu olur :KK69:

kız benim herif tembelmiş :KK53: 7 senede bitirmiş okulu :KK37: ve diyor ki son 2 senede verdim bütün dersleri ondan önce gitmiyordum bile okula :KK53: aferin dedim bende, diplomanın yanına madalya da koymuşlardır kesin :KK37:

dene dene bak nasıl mutlu olur :KK69:

:KK53:yedi mi bende 4 sene de bitirdim bende de saç kalmadı tuğla gibi kitaplardan..
nurdancım ben yatıyorum tatlım malum yarın iş var kalkamıyorum sabah ya :84:

:KK53:yedi mi bende 4 sene de bitirdim bende de saç kalmadı tuğla gibi kitaplardan..
nurdancım ben yatıyorum tatlım malum yarın iş var kalkamıyorum sabah ya :84:

benmki gevşek işte ancak 7 senede bitirmiş :KK53: benm gibi ben de 10 senede bitirdim :KK53:

iyi geceler canım, yarın için de şimdiden hayırlı işler :KK16:

benim yarın ankara yolculugum var, perşembe akşam dönecegim o arada giremezsem eğer kendinize iyi bakın :KK34: en geç perşembe akşamı görüşürüzzz :KK3::KK3:

benmki gevşek işte ancak 7 senede bitirmiş :KK53: benm gibi ben de 10 senede bitirdim :KK53:

iyi geceler canım, yarın için de şimdiden hayırlı işler :KK16:

benim yarın ankara yolculugum var, perşembe akşam dönecegim o arada giremezsem eğer kendinize iyi bakın :KK34: en geç perşembe akşamı görüşürüzzz :KK3::KK3:

sağol tatlım sana da hayırlı yolculuklar olsun..
sende kendine iyi bak:KK16:

Süper, detayları bekliyoruz biz de heyecanla :)

aksam pastamızı ısmarladık iki katlı :) cok hos oldu :) sabunları hazırladım bir sepet :) erkeklere dağıtmak için bir sepet havlu :) bayanlara dağıtmak için bir sepet şal ya da basörtü :) misafirler için bölgülü plastik tabak aldık ,, cola , fanta alıcaz bardaklara koyucazz ,, işte nasıl olucak nasıl edicek telaşı var ...
kuaföre gidicez , dıs mekan cekim olucak :) aklıma gelenler bunlar :)

aksam pastamızı ısmarladık iki katlı :) cok hos oldu :) sabunları hazırladım bir sepet :) erkeklere dağıtmak için bir sepet havlu :) bayanlara dağıtmak için bir sepet şal ya da basörtü :) misafirler için bölgülü plastik tabak aldık ,, cola , fanta alıcaz bardaklara koyucazz ,, işte nasıl olucak nasıl edicek telaşı var ...

canım için özel tepside sunacağım kahvesini ,, fenerbahçeli kahve fincanı aldım onun için :) bir çırpıda içer tuzlu kahvesini :)

eveeeeet çoook tatlısınızzz :KK16::nazar:

sen aşkım diyince aklıma geldi yaa benim bir sıkıntım var belki güleceksin ama ben ona hiç aşkım hayatım diyemiyorum ya:KK14:
3 sene oldu halaa..ilk zamanlarda çekingenlikten söyleyemiyordum üstüme yapıştı hala diyemiyorum..:KK50:
oda aksine bana hep hayatım bebeğim der üzülüyorum ya onda esirgiyorum bu lafları eskiden çok takardı ama artık sözünü etmiyor garibim:KK17:

aaaa çok ayıpp, hem de 3 sene olmuşşş :KK20:

aa biz de sadece kavga ederken isimle hitap ederiz :KK53: şu an telefonumda emrah diye kayıtlı mesela :KK53: normalde askmmmm dı :KK69: niye söyleyemiyosun ki aslında yaa, çok güzel bişey bence birine aşkım, hayatım diyebilmek :KK31:

ayy biz kavga ederken bileee hiç isim kullanmadıkk, gerçi sadece 1 kere kavga ettikkk daha :KK53:

Selam kızçeler..:KK3:
Nasılsınız bakalım..
:KK31:

Merhabaa :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kızlaaaar

oooooo, hadi bakalımmmmm, kazasız belasız geçsin inş. :nazar:

Bizimkide yine dayanamayıp annesinle konuşup babasını erken getirme çabasına girmiş, babası da Mayısta yapacağız zaten, acele etmeye gerek yok demiş. Yani bende kızıyorum, bir kere söylersin biter o sürekli sürekli açınca bu konuyu, ailesi de geri çekiliyor, üzerinde durup önemsemiyor. Sanki ciddiyeti kalmıyormuş gibi düşünüyorum. Bir kere söyledin en başında, bırak geldiğinde zaten Mayısa 2 hafta kalacak, ondan sonra da ne zaman gelirsin diye ararsın yani.. :KK14:

Bizimkide yine dayanamayıp annesinle konuşup babasını erken getirme çabasına girmiş, babası da Mayısta yapacağız zaten, acele etmeye gerek yok demiş. Yani bende kızıyorum, bir kere söylersin biter o sürekli sürekli açınca bu konuyu, ailesi de geri çekiliyor, üzerinde durup önemsemiyor. Sanki ciddiyeti kalmıyormuş gibi düşünüyorum. Bir kere söyledin en başında, bırak geldiğinde zaten Mayısa 2 hafta kalacak, ondan sonra da ne zaman gelirsin diye ararsın yani.. :KK14:

Erkekler aklına geleni söylüyor hemen canım ,, sende tabii etkilendin haklı olarak , ailelerin arasına girmek gercekten zor yaa ,

X