Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Hhaha olsun buda bir adım bence canım =) Belki yine bu şekilde şeyler söyler ama en azından sen anlarsın neler hissettiğini düşüncelerini..

Hhaha olsun buda bir adım bence canım =) Belki yine bu şekilde şeyler söyler ama en azından sen anlarsın neler hissettiğini düşüncelerini..
)

yok canım bu sefer o kadar kolay kurtulamayacak o zaman benim de hatalı oldugum kısımlar vardı, şuan gerçekten düşünüyorum ve hata bulamıyorum, o yuzden uğraşsın biraz beyefendi

CAnım acaba maddiyata bağlı sorunlarımı var ? Genelde erkekler onları paylaşamazlar

ee paylaşmazsa fal açıp öğrenemem ki bebegim bana dese maddiyatla ilgili sıkıntılar var düğün ertelenebilir diye, ertelenirdi. ki ben onceden dedim ona 2015 i bekleyelim dedim die o istemedi. dengesiz anam ikizler burcu erkegi işte

İşte belki bu olabilir.. Sana hayır bu sene olacak demiş şimdi karşına çıkıp ertelenecek sorunlarım var demekten çekinmiş olabilir.. Tabi bunlar hep ihtimal sebep ne bilmyoruz =)

dengesiz deme kız benimki de ikizler burcu

İşte belki bu olabilir.. Sana hayır bu sene olacak demiş şimdi karşına çıkıp ertelenecek sorunlarım var demekten çekinmiş olabilir.. Tabi bunlar hep ihtimal sebep ne bilmyoruz =)

sorunları söylemekten çekindi die bu yolu mu bulmuş ayy bizim kafa patlattıgımız kadar o kafa patlatmıyordur yaa

dengesiz deme kız benimki de ikizler burcu

ben de ikizler burcuyum ki

Kızlar ya. Deminden beri sevgilime msj atmadm. O da atmadı müsait değil sanırım. Aklıma pat diye sözlenen kızın arkadaslarını evlerine bırakıyo olma düşüncesi geldi. İçim bunaldı..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ee kuzum bıraksın olamaz mı :44: yani eve bırakmakta kötü bişey yok öyle düşün

bunalmasın içinn, bıraksa ne olacak ki o senin erkeğin sonuçtaaaa

bu arada mesaj atabilirsin, nasıl geçti aldınız mı kızı falan gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…