Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

çok mu belli ediyorum :KK23::KK60: öyle valla, hepimizin mutluluğu daim olsun huzur çok önemli :KK68:

ee sen anlat bakalım neler yaptın burada yokken :KK55:

Amin canım inşallah:KK68: Huzur gerçekten ilişkide çok çok önemli:KK51:
Bizimde 20 eylülde 2. senemizdi onu kutladık birde bayram geliyor alışverişe çıkacağız bakalım ne alsam onu düşünüyorum kot olayuından sıkıldım yeni gelin gibi elbise giyesim var:KK48:

Amin canım inşallah:KK68: Huzur gerçekten ilişkide çok çok önemli:KK51:
Bizimde 20 eylülde 2. senemizdi onu kutladık birde bayram geliyor alışverişe çıkacağız bakalım ne alsam onu düşünüyorum kot olayuından sıkıldım yeni gelin gibi elbise giyesim var:KK48:

al valla şık olursun yarı geliniz kot olmaz artıkın :KK70: bana bayramlık alıcaklarmış acaba nasıl zarara soksam :KK53:

al valla şık olursun yarı geliniz kot olmaz artıkın :KK70: bana bayramlık alıcaklarmış acaba nasıl zarara soksam :KK53:
Benimkini de sözlüm alıyor ama daha n,şan olmadığı için sadece birinin ücretini verdiriyorum:KK53: sende elbise al birde ben bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı istiyorum:KK53:

Benimkini de sözlüm alıyor ama daha n,şan olmadığı için sadece birinin ücretini verdiriyorum:KK53: sende elbise al birde ben bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı istiyorum:KK53:

bende mi topuklu giysem bayramda onun tarafına ziyarete giderken acaba olur mu o_O
geçen deichmann da gördüm bilekten bağlamalı süperdi :confused:

bende mi topuklu giysem bayramda onun tarafına ziyarete giderken acaba olur mu o_O
geçen deichmann da gördüm bilekten bağlamalı süperdi :confused:
CAnım bence mutlaka giymelisin nişanlısın gelinlerisin artık normal düz ayakkabı olmaz gibi geliyor banao_O Siyahmıydı peki ben öyle istiyorum gerçi bir dolu ayakkabı var ama şimdi bu modele taktım:KK53:

CAnım bence mutlaka giymelisin nişanlısın gelinlerisin artık normal düz ayakkabı olmaz gibi geliyor banao_O Siyahmıydı peki ben öyle istiyorum gerçi bir dolu ayakkabı var ama şimdi bu modele taktım:KK53:

giyeyim o zaman :KK53: güzel olur aslında :KK53:
bilek kısmı siyahtı kalındı biraz, önü de kremdi ama çok şıktı :KK70:

cevapla kısmının yanında dosya ekle varya ordan atılıyor resim canım..
Hahaha Ay Allah beni napmasın:KK53::KK53: Bak böyle birşey istiyorum canım ama ortadaki bant olmazonu sevmedim ya böyle yada tam bilekten:KK51::KK51:

download.jpg

X