Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Görümcemle bıraksa asla olmaz tabiki ama dediğim gibi onların evi yakın görümcem eve girmek isteyebilir o kadar yürümemek için falan

şimdi kuzum bence 5 dk lık yol bile olsa gecenin o saatinde sözlün arabayla gider alır. diyelim ki arabayla gitmedi, görümcen de eve girdi, ne diyecek sözlün arkadaşına, sen devam et burdan kendi başına bu saatte mi çok büyük nezaketsizlik olur tatlım, hiç yakışıkalmaz

Canım arabayla gitmez evden baksalar işyeri görünüyor o derece yakın.. Arabayla giderse diyorum ya birşey demem tabiki

Canım arabayla gitmez evden baksalar işyeri görünüyor o derece yakın.. Arabayla giderse diyorum ya birşey demem tabiki

senin arkadaşın şimdiye kadar o yerde çalışmıyor muydu zaten?

şu an vardiyaya kalıp gece 12de çıktığında nasıl dönüyorsa eve, gene öyle dönmeye devam etsinn

takıntılı ve kıskanç biri değilim hiç ama böyle bu durumu ben de kabullenmez ve istemezdim

yürüyerek gitse bu durumda ne dersin peki

İstemem canım moralim bozulur

Gizemm çok şaşırdım ilk defa benim kıskançlığımı haklı buldun demek sende istemezsin

İstemem canım moralim bozulur
Gizemm çok şaşırdım ilk defa benim kıskançlığımı haklı buldun demek sende istemezsin

ben mi yanlış düşünüyorum bilemedim şimdi gerçi doğru bugune kadar bi şekilde gitti geldi ama yine de o saatte benim arkadaşımı yalnız bıraksa ben bozulurum gibi geliyor halbuki de kıskanç bir insanımdır ama bu konuda kıskanılacak bişey göremedim

Belki de yoktur belki de ben abartıyorumdur ama elimde değil ben yokken hoşlanmıyorum o tür ortamlardan..

Belki de yoktur belki de ben abartıyorumdur ama elimde değil ben yokken hoşlanmıyorum o tür ortamlardan..

biliyosunuz hiç absürt kıskançlıklarım yoktur benim ama, ne sebeple olursa olsun ben yokken benim arkadaşım ve sevgilim bir arada olamaz, hem de gecenin 12sindeee

heee iş böyleyse durum değişir, çifte standart yok senin bırakılmanı istemeyecekse o da bir başkasını bırakmayacak tabiki
Mesela dün canım arkadaşımdayım saat 9 falan eşi mesaide biraz daha kal eşim gelince bıraksın dedi sözlüme mesaj attım ben gelir alırım dedi o gelip aldı ki normalde yalvarsan çıkmaz evden gelip almaz..
biliyosunuz hiç absürt kıskançlıklarım yoktur benim ama, ne sebeple olursa olsun ben yokken benim arkadaşım ve sevgilim bir arada olamaz, hem de gecenin 12sindeee

Evet biliyorum o yüzden şaşırdım demekki benim durumum normal

yanlarında sen de olsan, ya da her seferinde görümcen de olacak olsa, tamam normal bi durum diyeceğim ama bu ıııhhh, bana bile tersss

benim arkadaşlık kavramım baya farklı sanırım o zaman, bana hiç garip gelmezdi böyle bir durum
dedigim gibi kuzum o sana sorun çıkartıyorsa kendisi de yapmaz o zaman merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…