Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Sana öyle geliyor canım.. Ben de öyle diyordum bütün arkadaşlarım evlendi ben kaldım diyordum sonra hep hayatımda olan daha önce teklifini reddettiğim 3 senelik arkadaşıma aşık oldum :KK51::KK51:

ben arkadaşıma aşık olmak istemiyorum sanırım o_O yani aslında çok büyük şans, yeni baştan kendini tanıtmakla uğraşmıyorsun, seni zaten bilen biri var karşında nasıl davranacagını ne yapacagını bilir vs ama ben beceremezsem arkadaşlıgımız bozulur diye korkumdan sanırım bulaşamam öyle bir şeye o_O bilmiyorum bu konularda ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım bu ara :KK64:

ben arkadaşıma aşık olmak istemiyorum sanırım o_O yani aslında çok büyük şans, yeni baştan kendini tanıtmakla uğraşmıyorsun, seni zaten bilen biri var karşında nasıl davranacagını ne yapacagını bilir vs ama ben beceremezsem arkadaşlıgımız bozulur diye korkumdan sanırım bulaşamam öyle bir şeye o_O bilmiyorum bu konularda ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım bu ara :KK64:
İşte tam olarak bu duyguları yaşadım seninle onu başta istemiyor olmamın tek sebebi buydu onu seviyordum ama aşık değildim ve sevgili olursak da beceremezsek onu kaybetmekten korkuyordum..sonra aşık oldum bir ara görüşmemiştik ondan sonra buluştuko zaman aşık oldum birden bire bende anlayamadım.. Sonra o düşünceler uçtu gitti kafamdan kaybetmeyecektim kazanacaktım seviyordum aşıktım ve bir ömüronunla olmak istiyordum :KK51:

İşte tam olarak bu duyguları yaşadım seninle onu başta istemiyor olmamın tek sebebi buydu onu seviyordum ama aşık değildim ve sevgili olursak da beceremezsek onu kaybetmekten korkuyordum..sonra aşık oldum bir ara görüşmemiştik ondan sonra buluştuko zaman aşık oldum birden bire bende anlayamadım.. Sonra o düşünceler uçtu gitti kafamdan kaybetmeyecektim kazanacaktım seviyordum aşıktım ve bir ömüronunla olmak istiyordum :KK51:

tam olarak bu ara yaşadığım kafa karışıklığını anlatıyorsun işte :KK51: ama ben kendime güvenmiyorum işte bi ilişkiyi yürütebilmek için, o yuzden de bile bile kaybetmek istemiyorum.

saolsun çok sevdiklerim beni hep üzdü, o yuzden ben artık birini karşılıklı sevebilecegime inanmıyorum. korkup çekerim kendimi geri kendimi biliyorum yani :KK43:
burhan o kadar çabalıyor mesela şuan, ama onun için uğraşasım bile yok. ya da bi başkası için işte. neyse boşver kuzum, ben çıkamıyorum bu işin içinden konuşmakla bir yere varılmıyor yani malesef :KK43:

saolsun çok sevdiklerim beni hep üzdü, o yuzden ben artık birini karşılıklı sevebilecegime inanmıyorum. korkup çekerim kendimi geri kendimi biliyorum yani :KK43:
burhan o kadar çabalıyor mesela şuan, ama onun için uğraşasım bile yok. ya da bi başkası için işte. neyse boşver kuzum, ben çıkamıyorum bu işin içinden konuşmakla bir yere varılmıyor yani malesef :KK43:
İşte sebebini kendin söylüyorsun canım.. Daha öncekiler yüzünden bu şekilde düşünüyorsun evet insanın elinde değil ama bence bu yanlış..

kızlar dün akşam erkek tarafından çeyizim geldi sağolsun kv süper şeyler almış ve çok güzel süslemiş..:KK68:yarın nişana gelirken sadece bohçayı getirecekler:KK68:
bizde bu akşam damat bohçasını hazırlayacağız:KK68:Rabbim hayırlı eylesin inşallah :KK68:

ohhhh maşallaaahh, ne güzel :nazar:

bende sevmezdim bu teferruatları ama insanın hoşuna gidiyor kız hevesleniyorsun :KK53:
yüzüklerimizle, yüzük tepsimde geldi çok güzel ya hiç klasik olanlara benzemiyor :KK68: yarın dış çekimimizde var :rolleyes:

büyük gün yarın, çok güzel ve sorunsuz geçsin inşallaaah :nazar:

Ben geldimmmmmmmmm:KK51::KK51: Ay ne çektim be pc şimdi geldi şaka gibi 3 4 gün dediler 2 hafta oldu:KK57: Son gelişmeleri alayım hemen özledimmmmmmm uleeeennnnnnnnnn:oops:

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn :KK19:

Gizemin de öğretmenlik hayatı başladı ilk günler zordur şimdio_O

aynen valla canım, ilk hafta çalışma temposuna adapte olmak biraz zor oluyor, çocuklar da fazlasıyla enerjikler bu ara :KK62:

Merhaba kızlar 3hafta sonra nişanım var ben yüzük için tepsi arıyorum sizin var mı bildiğiniz internet siteleri:)

hoşgeldinnn :KK19: ne tarz bişiler düşünüyorsun kii o_O

X