Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

gülüm bak sana diyorum eski kırığımı getirecem düğüne diyorum, orda romantizm yaşamamız lazım diyorum, bana öyle hayırlısı deme, düğünde bana aşkı göster, ben de kırıgıma göstereyim, belki hayırlı işlere vesile olursun :p
dün bana birbirimizi nasıl sevdik diyen adamla mı aşkı gösterecem size:KK1:

kavga anında olur öyle şeyler bebek, o anda olan orda kaldın sonrasında takma kafana :KK66:
senin düğüne gelecegim çocukla ben kafasına çizmeyle vurdum diye ayrılmıştık, ama unuttuk gitti, arada ufak tefek laf soksa bile :KK62: onda sevdigin özellikleri hatırla yavrum, kötülükler bırak orda kalsın :KK51:

kavga anında olur öyle şeyler bebek, o anda olan orda kaldın sonrasında takma kafana :KK66:
senin düğüne gelecegim çocukla ben kafasına çizmeyle vurdum diye ayrılmıştık, ama unuttuk gitti, arada ufak tefek laf soksa bile :KK62: onda sevdigin özellikleri hatırla yavrum, kötülükler bırak orda kalsın :KK51:
cık olmaz :KK61:

olumlu düşünecek bişey yok ki:KK43:

bebişim hep sana yükleniyormuşum gibi geliyor kendimi çok rahatsız hissediyorum böyle olunca da ama olumlu hiç bişey görmüyorsun sen, yıpranıyorsun üzülüyorum :KK43:
bu adamda sevdigin bişeyler vardı luna, onları hatırla, onu düşün sadece, kötü şeyleri düşünme.
sen de biliyorsun aynı evde yaşamaya başlayınca geçecek bütün sıkıntılar, o zamana kadar az sabır :KK43:

bak nurdanın dediği gibi kavgada olur öyle şeyler pek takılmayacaksın..
dünde biz tartıştık bana dedi ki seni mutlu etmeye çalışmaktan bıktım doğru mu değil sinirli olduğu için dedi biliyorum sende takma şurda ne kaldı düğüne :KK51:

canım 60 tane yapmadın mı sen, o kadar kadın gelirse bi o kadar da adam ve çocuk olsa eve sıgmaz ki zaten :KK57: kaç kişi çağırdınız ki o_O

75 e yakın yaptım ama gelemeyenler akraba çok yollayacağım istanbula gelenlerle işte evde olunca herkesi çağıramıyorsun..
valla 60 kişi rahat oluruz evde ama toplam :KK53:

X