Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

o çocuk da yeni evli bi çocuk bence kendi de ister normal bi saatte işten çıkıp, pazar günleri dinlenmeyi he yok o da psikopatsa eger nurdan kaçar, ne halleri varsa görsünler

yeni evliyse tutamazsın onu ofiste bence, o zaman insancıl çalışma saatlerin olur
hayırlısı hakkında

yeni evliyse tutamazsın onu ofiste bence, o zaman insancıl çalışma saatlerin olur
hayırlısı hakkında

aynen öyle düşünüyorum bende dayanabildigim yere kadar dayanayım da iş bulmadan ayrılırsam bile hiç olmazsa burdan kazandıgımı kullanırım bi süre. artık annemden para istemek de zor geliyor

aynen öyle düşünüyorum bende dayanabildigim yere kadar dayanayım da iş bulmadan ayrılırsam bile hiç olmazsa burdan kazandıgımı kullanırım bi süre. artık annemden para istemek de zor geliyor

evet ya insanın kendi parasını kazanması gibisi yok, Allah hepimize iş rastlığı versin en kısa zamanda

amin canım inşallah
böyle zamanlarda zengin koca istegim öyle çok artıyor ki anlatamam

bizden geçti de öyle holding yönetim kurulu başkanı falan bulmak sen bulursun inşallah, artık yatınla, özel uçağınla turlara çıkarsın bize de iş ayarlarsın

bizden geçti de öyle holding yönetim kurulu başkanı falan bulmak sen bulursun inşallah, artık yatınla, özel uçağınla turlara çıkarsın bize de iş ayarlarsın

anam o kadar da demedik bee o beni aşar, anamlar izin vermez bi kere biz bunlarla yarışamayız diye

anam o kadar da demedik bee o beni aşar, anamlar izin vermez bi kere biz bunlarla yarışamayız diye

aynı benim annem dengi dengimiz lazım bize, zenginlerle yarışamayız diyor
ha tabi öyle bi iş olsa annen ne der belli olmaz, tersi de olabilir

aynı benim annem dengi dengimiz lazım bize, zenginlerle yarışamayız diyor
ha tabi öyle bi iş olsa annen ne der belli olmaz, tersi de olabilir

yok kız, annem birinden hoşlansam bile ilk ailesini sorar memur öğretmen vs dersem tamamdır. bi kere babası kuyumcu olan bi çocukla tanışmıştım da annem hiç istemedi o zaman, onlar bizim dengimiz degil diye

demir eksikliği ve B12 vitamin eksikliği

pazartesi iğneye başlıyorum

haydaaa o nerden çıktı

yok kız, annem birinden hoşlansam bile ilk ailesini sorar memur öğretmen vs dersem tamamdır. bi kere babası kuyumcu olan bi çocukla tanışmıştım da annem hiç istemedi o zaman, onlar bizim dengimiz degil diye

annen fazlasıyla gerçekçiymiş, helal

haydaaa o nerden çıktı

kansızlık demekki halsizlik yapıyormuş, yediklerine dkkat et canım bol bol pekmez ve siyah çekirdekli kuru üzüm ye..ilaçlara çok yüklenme canım geçmiş olsun..

demir düşüklüğü geçen seneden beri vardı zaten, aile hekimine gitmiştim, ilaç vermişti, ama ilaca rağmen düzelmemişti, ben de devlet hastanesine gittim bu sefer uzman görsün diye, b12 ye de bakılmış, o da çok düşük çıkmış işte..

b12 yi yerine en çabuk koyan da iğne tedavisiymiş

ihmal etme de yavrm o zaman topla kendini bir an önce. şimdi okullar da açılacak halsizliğe falan hiç gelemezsin, iyice elden ayaktan düşme sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…