Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

sırf paramı almak için sabrediyorum ya zaten, şu işi bitireyim diye ondan bekliyorum yani. yoksa kaç defa şeytan dürttü parası onun olsun diye ama o kadar gurur yapamam henuz diye vazgeçtim

aa olur mu hakkın senin neden kalsın ona idare eder seni bi süre en azından..

canım annesi hergün arıyor nerdeyse sana şunu aldım anlatıyor istersen değiştireyim falan diye çok istekli ve heyecanlı..
o konuda haklarını yiyemem..hatta demin dedim ikimizde de annen kadar heyecan yok diye..

valla çok doğru dedin giyinip gelsin ve o güne kadar mümkünse konuşmasın..

zaten özel sektörde patron en önemli şey, 3 5 kuruş az alırsın ama huzurun olur hiç olmazsa benim resmen olan huzurumun da içine etti

evet canım haklısın sevgilim de mesela günde 15-16 saat çalışıyor ama patronlarından memnun. adamlar sağolsun sevgilimin ateşi çıkmış doktor alıp getirmiş filan. iyi insanlar sağolsunlar

aaaa benim deee facem var niye ekleşmedik biz

en azından ankaraya gelip de iş arama süresince idare eder, eğer bulamazsam da canım sagolsun napalım, demek ki beklemem gerekiyormuş daha derim

tabi canım sen sağol sağlık olsun her şey olur sıkma kendini, hiç bişey senden önemli değil..

hadi ya ekleşelim tabi özelden link at istersen yada ben atayım nasıl istersen

aranıyor o zaman beyefendi, onu bilmem de sen konuşup da canını sıkma bence. hattasöyle ona bi tek giyinip gelmeni istiyorum başka da laf etme diye

evet canım haklısın sevgilim de mesela günde 15-16 saat çalışıyor ama patronlarından memnun. adamlar sağolsun sevgilimin ateşi çıkmış doktor alıp getirmiş filan. iyi insanlar sağolsunlar

bu güzel bişey işte. ben hasta olsam bile sanırım ekstra mesai yaptırır, adamda anlayış sıfır ancak ben klavyeyi kıracak kadar sert basınca gerilme yaa halledersin diyor o kadar

tabi canım sen sağol sağlık olsun her şey olur sıkma kendini, hiç bişey senden önemli değil..

bende öyle düşünüyorum canım artık açıkçası, 1 haftada yaşlandım yaa, kendimi toparlamam lazım

msj attım canım

Müzik listesi yapıyorum da bana şarkı önerecek var mı?

J. Balvin - Tranquila
Imagine Dragons - Radiactive

gibi hareketli parçalar olan yabancı - türkçe parça arıyorum

chris ciab - liar liar
bruno mars - locked out of heaven

Evet canim anladim mutlu degilsen ayrilmak zorundasin yapacak bir sey yok
Sarkilara hemen bir bakayim

işlem tamamdır, arkadaşız

Eveet
Sarki onerisi alayim

ne güzel ne güzeeeeel

Evet canim anladim mutlu degilsen ayrilmak zorundasin yapacak bir sey yok
Sarkilara hemen bir bakayim

aynen öyle kuzum, ayrılmaya karar verdigimden beri mutluyum hatta öyle diyeyim
şarkılar ne için lazımdı bilmiyorum ama, jamiraquai nın deeper underground var o da hareketli, nispeten radioactive tarzında bir şarkı

yaa arkadaşım tatile çağırdı önümüzdeki hafta için, hem de mugla akyaka ya, 3 gün, annem kabul etmedi

bruna non grenade diye bi şarkısı var o da güzel, hatta ben bütün şarkılarını begeniyorum sanırım onun

Tamam onu da dinleyim :)

ben pek yabancı şarkı dinlemem ki

Ee canim turkce hareketli tavsiye de olur

yaa arkadaşım tatile çağırdı önümüzdeki hafta için, hem de mugla akyaka ya, 3 gün, annem kabul etmedi

Annene durust davranmak zorunda miydin:) is gezisi fln diyeydin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…