Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

şuan elde var sıfır valla az az izin alıp işleri halletmem lazım:KK47: inş soğuk olmaz o tarihte hemen soğumaz dimi o_O
ikimiz içinde önemli bir tarih ne güzel denk geldi :KK68:

Yok canım soğumaz ekimin sonlarına doğru soğur merak etme:KK51: Evet bencede başla artık :KK51: Aynen 20 Eylül daha bir anlamlı oldu şimdi:KK53:

Yok canım soğumaz ekimin sonlarına doğru soğur merak etme:KK51: Evet bencede başla artık :KK51: Aynen 20 Eylül daha bir anlamlı oldu şimdi:KK53:

kalabalık olacak ya bari balkonlarda da millet barınsın diyoruz soğuk olmamalı :KK53:
haftaya alışverişe çıkıcaz annem kv falan o zaman da bakarım bişeyler inş hemen bulurum :KK30:
kısa elbiselerde cazip gelmeye başladı olur dimi nasılsa evde zaten abartı bişey istemiyorum biliyosun :KK23:

kalabalık olacak ya bari balkonlarda da millet barınsın diyoruz soğuk olmamalı :KK53:
haftaya alışverişe çıkıcaz annem kv falan o zaman da bakarım bişeyler inş hemen bulurum :KK30:
kısa elbiselerde cazip gelmeye başladı olur dimi nasılsa evde zaten abartı bişey istemiyorum biliyosun :KK23:

Fotoğraf çekimi falan olacaksa uzun al canım bence nişan sonuçtao_O

darısı bana olsun inşallah, ben günde 5 6 saat uykuyla geziyorum günlerdir, hala da uyumaya niyetim yok :KK14:

yarın da anneme supriz doğum günü hazırladıgım için pek ortalıklarda olamam ama yarın akşamdan itibaren tam kadro istiyorum :KK34:

formulünü söyleyim kendini acayip çok yormak gün içinde :KK53:
denedin mi hiç daha önce :KK53:
5-6 saat uyumak da yeterli aslında ama uyuyup uyandığın saat önemli :KK64:

formulünü söyleyim kendini acayip çok yormak gün içinde :KK53:
denedin mi hiç daha önce :KK53:
5-6 saat uyumak da yeterli aslında ama uyuyup uyandığın saat önemli :KK64:

3 te yatıp 8 8.30 gibi kalkıyorum o_O

valla 3 gündür arkadaşlarım vardı, gündüz gezip gece 3 e kadar sohbet edip yatıp sabah da erken kalktım işte, daha ne kadar yorabilirim ki kendimi o_O

hadi uyuyalım o zaman uyku düzenimiz olsun :KK70: :KK70:

Uykum var ama uyumak istemiyorum sabah tel randevum var püff:mad:

darısı bana olsun inşallah, ben günde 5 6 saat uykuyla geziyorum günlerdir, hala da uyumaya niyetim yok :KK14:

yarın da anneme supriz doğum günü hazırladıgım için pek ortalıklarda olamam ama yarın akşamdan itibaren tam kadro istiyorum :KK34:

Bende yarın doktora gidicem zaten telim için aman ya:mad:

X