Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

valla tavrı suskunluk oluyor şu sıra ama ben deliriyorum sustuğu için o zaman yükseliyor sesi sinirlendiriyorsun diyor, bende biraz düşünmeden çok gereksiz kelime kullanyorum çok kızıyorum tavırlarına çünkü :KK30:

ee gülüm o susuyorsa sen de sus mecbur konuşacak yani, gerçi susmak bizim genlerimiz de yok ama biraz sabırlı olmak laızm :26: sonuçta evlenince sorun yaşamayacagını düşünüyorsun, bütün sorunlar bu mesafeden oluyor diyorsun. demek ki geçecek bu günler biraz daha sabır bakalım :KK31:

ee gülüm o susuyorsa sen de sus mecbur konuşacak yani, gerçi susmak bizim genlerimiz de yok ama biraz sabırlı olmak laızm :26: sonuçta evlenince sorun yaşamayacagını düşünüyorsun, bütün sorunlar bu mesafeden oluyor diyorsun. demek ki geçecek bu günler biraz daha sabır bakalım :KK31:
konuşmaz kapatalım mı der susarsam:KK4:
aslında susabilsem kazanan ben olacam ama deliriyorum işte:KK30:

Bence iyi olmuş canım, en azından sıkışmayacaksin, rahat rahat hazırlanırsınız :)

:KK53::KK53::KK53: amma çabuk değişiyor herşey :KK1: ama rahat hazırlanırsın canım iyi olmuş boşver, yoksa 3 gün içinde kıyafet bul hazırlıkları tamamla baya zor olacaktı :KK34: şimdi hiç olmazsa en az 2 haftan var :KK31:

her an herşey değişebilir bizde:KK1: pazar normal isteme olacak sadece aile büyükleri bide anne yani kv gelecek bayan olarak..iyi de oldu diğer türlü istemeye çok kalabalık geleceklerdi işin içine yüzük girince benim içime sindi böylesi..istemenin daha sakin olmasından yanayım :KK31:

ayrıca söz olacak mı belli değil belki de ağustos sonu gibi söz nişan beraber yaparız dün öyle konuştuk anne babamla bakalım şu pazar bi geçse de hayırlısıyla :21:

her an herşey değişebilir bizde:KK1: pazar normal isteme olacak sadece aile büyükleri bide anne yani kv gelecek bayan olarak..iyi de oldu diğer türlü istemeye çok kalabalık geleceklerdi işin içine yüzük girince benim içime sindi böylesi..istemenin daha sakin olmasından yanayım :KK31:

ayrıca söz olacak mı belli değil belki de ağustos sonu gibi söz nişan beraber yaparız dün öyle konuştuk anne babamla bakalım şu pazar bi geçse de hayırlısıyla :21:

hadi bakalımm :21:

bence de böyle daha mantıklı olmuş :21:

eeee ne giyeceksin pazar günü :KK23:

iyi bakalım şekerim, hem ağustosta nişan olursa daha iyi olur yoksa baban bekletecekti sizi kurbana kadar :KK1: hadi bakalım hayırlısı olsun şekerimm :KK16::KK16:

hadi bakalımm :21:

bence de böyle daha mantıklı olmuş :21:

eeee ne giyeceksin pazar günü :KK23:

yarın arkadaşımla çarşıya çıkıp bakacağız canım eğer beğenmezsem bişey, etek bluz kombini olur..söz mendili işi de var umarım hepsi yarın hallolur :18:

iyi bakalım şekerim, hem ağustosta nişan olursa daha iyi olur yoksa baban bekletecekti sizi kurbana kadar :KK1: hadi bakalım hayırlısı olsun şekerimm :KK16::KK16:

ayy çok heyecanlıyım akşamüstü çıkıp yüzüğü alacağız :KK16: bide çiçek çikolata işini halledicez müstakbel sözlümle :KK1: valla banane ben istemeden sonra takarım yüzüğü annesi teyzeside geliyor nasılsa söz gibi olur :KK52:

ayy çok heyecanlıyım akşamüstü çıkıp yüzüğü alacağız :KK16: bide çiçek çikolata işini halledicez müstakbel sözlümle :KK1: valla banane ben istemeden sonra takarım yüzüğü annesi teyzeside geliyor nasılsa söz gibi olur :KK52:

istemeye geldiklerinde vereceklermi ki tek taşı :26: eger verirlerse tak tabi canım, onca yıl bekledin hak ettin artık :KK53:

istemeye geldiklerinde vereceklermi ki tek taşı :26: eger verirlerse tak tabi canım, onca yıl bekledin hak ettin artık :KK53:

versinler tabi canım ya bide sözü mü bekleyeceğim 20 gün :KK53: işte pazar söz gibi olur sonra da nişan babamla konuştum çok uzatmayız dedi :KK76:
hemde ne bekledim takacağım bugün inş hahahaa :KK52:

X