Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Evet onları da gördüm ama öyle şeyi pek sevmez normal cüzdan alsam yeterli olabilir birde gömlek istiyorum ama maddi olarak bakacağız artık..

Bak bu da güzelmiş ama bizim düğüne daha 2 3 sene var ohooo

sen de 2 sene sonra alırsın dolmakalemi ama güzel bi hediyeymiş, doğum günü için saatten vazgeçip kaleme yoğunlaşabilirim sanırım

benimki de kullanmadı daha, ilk olarak "seninle beraber bir hayata imza" atarken kullanıcam o kalemi dedi banaaa

heehh iştee benm sevgilim kendisi akıl edemeyecegi için benim açıkça dmeem lazım aslında o akıl etse ya bunu, ben ofis açınca imzamı kullanacam o zaman bana lazım olacak kalem düşünse ya koca kafaaa :84: :84:

ölürüm sana demiş ya :))

sen seninkinin numarasını ver, bi kuş ona fısıldayıversinnn

ayyy sen hala böyle şeyler yapıyor musun yaa ben bırakalı çok olduu askerdeyken adam komutanın bilgisayarından gizlice girip face duvarımda şarkılar paylaşırdı, şimdi ben şarkı paylaşıyorum onun duvarında teşekkürler yazıyor sadece ben de bıraktım artık ne hali varsa görsün die geçen duvarımda " gözlerin doğuyor gecelerime " şarkısını paylaşmış, teşekkürler dedim bende sadece

sen seninkinin numarasını ver, bi kuş ona fısıldayıversinnn

hemen veriyorummm 0553 ........

ayy sen ona fısıldasan zaten anlamaz açık açık söylesen de inanmaz :97: nerden sevdim ben bu öküzü

bu da sevdiceğimin bana yaptığı güzelliklerden biri

Eki Görüntüle 1044801

sizin güzellikler karşılıklıymış vallaa ben hata yapıp ilişkinin başında kırmızı gül sevmiyorum dedim, heralde tüm çiçekleri sevmiyorum diye algıladı

ayy çok güldüüüüm

evet güzellikler karşılıklı şükürler olsun ki

sevdiceğim de hoş süprizlerle gönlümü çeliyor benimmm

ayy çok güldüüüüm

evet güzellikler karşılıklı şükürler olsun ki

sevdiceğim de hoş süprizlerle gönlümü çeliyor benimmm

Rabbim nazarlardan korusun sizi ama ben bugun hem senin bu paylaşımlarınla hem de lily lee konuştuklarımızla anladım ki benm de hatam var biraz ben bu adama güzel şeyler yapmadım ki hiç o yapmıyor diye ben şikayet ediyorum. sanırım biraz benm özenmem lazım ki o da özensin, eğer özenmezse kafasını kopartmak için sebebim olsun

Yapıyordum ama an itibariyle bıraktım bir daha zor bulur

hımmm, tabi canım... sen biraz yap bakalım ufak hoşluklar

yok yok öyle verdim ben kararımı

bikaç saat önce sen bana umut vermeye çalışıyordun şimdi sıra bana geçti :13: sen şimdi gamzelim in paylaştıklarını görünce neden benim herif böyle degil dedin diye ama bizimkilerin kodları bozuk, sen şimdi heemn harcama adamı böyle kabul etmek lazım

ama gülleri görmedin mi =(( Bende çiçek sevmem demiştim ilk zamanlar keşke dilimi eşek arısı soksaymış da konuşamasaymışım Gerçi onlar karşılıklı güzellik sen de dediysen daha ben bile yapmadım ondan bekliyorum ayy bende ki de laf sanki yapsam o yapcak da

valla şekerim ben denemeey karar verdim ben yaptıktan sonra da yapmamaya devam ederse alırım façasını aşağı ama ben yapmadan ondan beklemek çok büyük ütopya o yuzden artık çok romantik bir insan olacam kendim bile inanamadım ben buna

hemen öyle deme kızz bi dur bakalım

sen de görünce çok heves ettim vallaa dün ayrılmayı düşünüyordum bugun adama supriz yapmayı düşünüyorum ikizler burcu olmak da zor iş

kızlaaar öyle demeyin yaaaa

erkeklerin hepsi odunduuuuur

onları yontup adam edecek olan bizleriz

benimki azıcık yontulmuşundan denk geldi şansıma, daha ilk buluşmamızda bana bir gül ve kitap ile gelmişti, o gün o gülü alırken çok severim gülleri beeeeeen dedim, o gün bugündür her gelişinde gülsüz, çiçeksiz gelmez

ben de başta deseydim, ben gül sevmem ki diye, devamı gelmezdi kesin

bu arada o paylaştığım gül kutusu, doğumgünümde yapıldı, özel bi zamanda yani

Ben de deneyeceğim ama ondan gelmeyeceğini adım gibi biliyorum kendisi de söyledi zaten

Benim sevgilim odun olduğunuda kabul ediyor.. Çiçekle gezemezmiş o.. Evlenme teklifi ederken aldı işte bende saklıyorum ilk ve son olacak çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…