Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

onun canı çok istiyor, ben onun dediklerine evet diyim, bi yere giderken ondan izin alayım falan diye ama çok net dedim ona, " parmagımda yüzük görmeden bu konular tartışmaya bile kapalı, ne zamanki o halkayı parmagıma takarsın o zaman bu konuları tartışabiliriz " diye o yuzden bişey diyemiyor, ama içini yiyordur eminim, yesin ohhh

dmeek ki neymiş kız milletine yaranılmazmış

yada bu erkeklerin ortası yok, ya tam öküz oluyorlar, ya da fazla romantik

yine suclu kadınlar yaniii vaşşa ortası yok seminer vercem adamlara yaaa ... tamam romantzm iyi de tüm aksam bana sadece 3 defa askm dedin diye kırılır mı insan

kac yasındasın?? iyi demişsin almadı mı yüzük hemen bu lafın üstüne.. valla benm uyanık yüzük olmasa gider 10 tane alır sonuna dek de konusurdu taktı valla benmki alyansı hemde daha 2.aydan. niyetm ciddi kızım basın baglı dedi bende tabi yelkenler foraa

Mesela benim ki öküz. Hayır kendi de kabul ediyor yani evet öyleyim diye e daha ne denir ki bunun üzerine

valla bacım ne diyim.. biraz farklı davransan ne bilim mesela boyle msj lar at sana msj atmayı mecbur bırakcak tarzda.. mesela ceyız konus bebek konus erkekler severler boyle seylerı. yada bacagmı carptım tam baldır kısmım falan de off acıyo op gecsın dee

Çeyiz konusu gelecek falan bunları yüzyüze konuşalım diyor diğeri işe yarıyor ama en fazla 5 6 mesaj sonrası yine yok birde beni merak edeceği bir durum yok koca gün evdeyim her mesajına şak cevap veriyorum zaten

yine suclu kadınlar yaniii vaşşa ortası yok seminer vercem adamlara yaaa ... tamam romantzm iyi de tüm aksam bana sadece 3 defa askm dedin diye kırılır mı insan

bi ara o da vardı bizde yaa sen neden bana askmm demiyosun, sen neden msj yazdıktan sonra ben cvp vermezsem beni merak etmiyosun neyse ki sonradan kendiliginden geçti

Mesela benim ki öküz. Hayır kendi de kabul ediyor yani evet öyleyim diye e daha ne denir ki bunun üzerine

hee benmki de kabul ediyr hatta bana bu ilişkinin öküzü benim hatunu sensin ona göre davran dedi bi kere neymiş efendim ben gittigimiz sinemalardaki biletleri saklamıyormuşum

Bikini alırız mı dedi özendim valla Birde çok inat hayır dediğine ben ısrar edince daha da sinir oluyor iyice abartıyor

ee ondandır canm tum gun evdesın ya... nasılsa mevkın bellı... az cık dolas kız arkadaslarına gıt nasılsa kızlara bısey demez ama 3-5 gıdısten sonra benım hatun evde degıl kolacan edeyım dusuncesı olusur bence yaa

İşte kabul da ediyorlar hepten elimiz kolumuz bağlanıyor =( Ben saklıyorum da ne işe yarıyor sanki arada aşkım çıkarda bakalım mı diyorlar sanki boşver

hee benmki de kabul ediyr hatta bana bu ilişkinin öküzü benim hatunu sensin ona göre davran dedi bi kere neymiş efendim ben gittigimiz sinemalardaki biletleri saklamıyormuşum [/QUOTE]

hahaha bak bak bılıo demekkı sınema bıletlerının saklanması gerektıgınııı cuzdanına koy onun. al sende sakla de bana ogret sen de bızde de o sakla kız dıo ayy ne gerek var yaa dıom kızım cıns mısın senı sayıyla mı verdıler kız dedıgın az romantık olur ökuz musun kalas mısın dıo

Bikini alırız mı dedi özendim valla Birde çok inat hayır dediğine ben ısrar edince daha da sinir oluyor iyice abartıyor

evet canım, ben uzun bi süredir fazla kilolarımdan ötürü giyemiyorum, konusu geçtiğinde öyle dedi, zayıfladığında niye yine o mayolardan giyeceksin k, bikini giyersin dediiii ben de çok mutlu oldummm hatta şimdi bile giy, sonuçta millet neler neler giyiyo diyo, ama ben şu an yakıştırmıyorum balina gibi vücuduma

ben 28.5 yaşındayım yüzük takmayı o da teklif etti ama ben kendi aramızda takmam, adam gibi babamdan istersin onların yanında takarız, 30 yaşındayım artık dedim ama çok istiyorsan evlenme teklifimi yaparsın tek taşımı takarsın ona amenna dedim de para yoktu o zamna alamadı, şimdi de uygun zamanı bekliyormuş ben ölmeden alırsın dimi dedim inşallah diyo öküzz

eğer çalışmayan bi insansa bu yontem işe yarıyor kesinlikle ama benm sevgilim gibi satış danışmanıysa ve bütün gün ayaktaysa yaramıyor denedim

Gidince zaten mesaj atıyor gittinmi geç kalma hadi bak saat geç oldu merak ediyorum gibilerinden ama hergünde gidemiyorum ki arkadaşlara =( Bi iş bulsam =(

Ben kendi fiziğimi beğenmem mesela ama o beğenir o yüzden de asla izin vermiyor bende he diyorum artık ne yapayım =( Sizin ne güzelmiş değerini bilin valla çok kalmadı onlardan =)))

kotuymus canım yaa.. ıs yerınde sorun yasamak da ıstemıyordur belkı...

Gidince zaten mesaj atıyor gittinmi geç kalma hadi bak saat geç oldu merak ediyorum gibilerinden ama hergünde gidemiyorum ki arkadaşlara =( Bi iş bulsam =(

amin inşallah bulursun canım.. bende atama beklıyrm o yuzden su aralar evdeyım gecen donem okulda calısyrdum bıraktım kpss ıcın.... inşallah hem sen evde sıkılmamıs olursun hemde o daha da arttırır ılgıyı boylece..

Sende inşallah atanırsın canım zor şeyler valla =(
Bak mesaj attı şimdi hissettimi acaba.. Uyuyordu uyandı bölme uykunu dedim. Özlemden uyandım çok aşığım sana ben çok özledim burnumda tütüyorsun diye.. Normalde uykudan uyanıp yazmaz böyle şeyler =)

Ben kendi fiziğimi beğenmem mesela ama o beğenir o yüzden de asla izin vermiyor bende he diyorum artık ne yapayım =( Sizin ne güzelmiş değerini bilin valla çok kalmadı onlardan =)))

allaha şükürler olsun ki, gerçekten çok anlayışlı, bencil olmayan, ilgiyi de kıskançlığı da dozunda yaşatan bi sevdiceğim var umarım sizinki de istediğiniz gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…