Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

ortasından olaya dalmısım gbı oldum.. temmuza benmde nişan nasipse.. ve bende senn yasadklarını yasıyrm.. sure daraldıkca acele mı edıyrm ya yanlıs secımse dusuncesı oluyor.. ama sonra yıne kendı kendıme hayır ben onla mutluyum dıyorum ama cıdden kısıtlamalar boguyor hemde cooookk

merhabaaa, nasılsınız?

ben 27 yaşındayım, sevgilim şu an askerde, yazın döndüğünde isteme/söz olacak kısmetse

İyiyiz çok şükür =) Ben de 23 yaşındayım en küçüğünüz ben miyim ya Allah kavuştursun bu arada =) Asker beklemek zordur bilirim Benimde nisan sonu isteme mayıs da söz olacak Allah nasip ederse =)

merhabaaa, nasılsınız?

ben 27 yaşındayım, sevgilim şu an askerde, yazın döndüğünde isteme/söz olacak kısmetse

iyi diyelim iyi olalım teşekkür ederim

bende 28.5 yaşındayım. haziran ın başında tanışma, sonunda da isteme söz nişan hepsini bir arada halledecegiz inşallah

düğün ne zaman olacak kısmetse

İyiyiz çok şükür =) Ben de 23 yaşındayım en küçüğünüz ben miyim ya Allah kavuştursun bu arada =) Asker beklemek zordur bilirim Benimde nisan sonu isteme mayıs da söz olacak Allah nasip ederse =)

teşekkür ederimmm

buçuğu at yahu, 28sin daha 28 yoksa benim de 27,5 demem gerekir

bizim tanışma/isteme/söz ağustos ayına sıkışacak valla temmuz sonu dönüyor askerden, belki söz kısmı kurban bayramı tatiline bırakılabilir

düğün de 2015 yazına olur inşallahh

Bizim kusurumuz yok ki çok tatlıyız bi kere Valla ben söylediğim zaman öyle bir konuşma yapıyor ki aa diyorum ortada sorun yokmuş O kadar kusurları da hoş görelim artık napalım yoksa ümüğünü sıkarım zaten onun

Aaa ne güzel sende bizdensin işte Valla çok seviniyorum tek ben olmadığımı görünce Ne gibi kısıtlamalar var sende ? Mesela benim dekolte dar şeyler giyim konusunda.. Bar gibi yerlerde yok Gidersek arada onunla içmeye gidiyoruz az önce de söyledim konser bile yok

iyi yapıyorsunuz valla ortadan dalarak yoksa ben kendimi tek zannedip kafayı yemeye başlayacaktım

hehh işte o ya yanlış seçimse düşüncesi yiyip bitiriyor beni :26: sevdiginden şüphem yok, ben de seviyorum evet ama işte ortada bazı sorunlar olması endişelendiriyor :26: insanın evlenecegi kişiyle hiç sıkıntı yaşamaması gerekiyor gibi geliyor bana, ee bizim de sıkıntılar olunca tereddute düşüyorum :26:

bizim sorun kısıtlama da değil aslında. öyle çok kısıtlayan birisi değil. geçen hafta bi şansını denedi erkeklerinde oldugu bi grupla dışarı çıktım diye ama yüz vermeyince ben uzatamadı fazla ama bizim sıkıntımız ilgisizlik. daha doğrusu adamın romantiklik geni hiç yok, onu da geçtim artık da çok çalışıyor diye sürekli ihmal halinde :26: ben laf söyleyince de ben evlenmemiz için çalışıyorum diyor, ama işte aynı şehirde 2 haftadır göremedigim bir sevgilim var :26: çok üzülüyorum böyle olunca, ya evlenince de böyle olursa diye tereddute düşüyorum :26:

buçuğu atarsam direk 29 olurum o yuzden atmıyorum ben buçuğumla beraber yaşıyorum

ayy asker yolu beklemekte zordur bilirim yaa, hala düşündükçe ruhum çekiliyor benim, Allah sabır versin, tez zamanda kavuştursun inşalah

benim koca kafacıgımın da herşeye bir cevabı var canım benim bi sorunum yok düşünüp düşünüp sorun yaratıyorsun git gerz alışveriş yap da rahatla diyo eşşekk kıracam boynuzunu bigun o olacak

dekolte yok tatlım... bide benm gögsler baya belrgn hosuna gıtmıyor ozellkle dekolte.. konseere de yok asılan olurr onsuz gıdersem... erkeklerle sohbette yokk.... ben fark etmedım ama tum erkekler sen cok cilveli konusuon dediler benımkıde ılk basladık dırek sen nasıl işveli cilveli konusuon ya bi daha erkeklerle yok sohbet moduna gırdı..... bikini giyemezsn dio oldu canm denize neyle giricem dedm manyak bunlar ya valla kıskanclık iyi hos da bacım bu ne tum dunya bizim pesmzde sanki yaa huzur versnler azıcık

Aa bu kadar da olmaz ama buda mı aynı evde sıkılıyorsun dışarı çık gez hava al biraz diyo.. Aslında ben bazen hak veriyorum sürekli evdeyim işim yok gücüm yok koca gün düşünüp evde kurup ona sarıyorum ben sıkıldım artık bu durumdan

hahahaaaa valla oyle konusuolar kı bı anda kendımı tamam tamama sen haklısın derken buluyorum

Benim belirgin bile değil var sadece yani o kadar.. O bikini konusunda çata çat kavga ettim ben bana ne dedi biliyor musun ben eşime giydirmem kusura bakma illa giyerim diyorsan yürümez haberin olsun. E o lafın üstüne hadi hoşça kal diyemedim bende tabi Şimdi mayo giyerim artık şortlusundan.. Bazen bende dayanamıyorum ama diyorum ya ona söyleyince gözlerini kocaman açıp bi konuşma yapıyor tatlı sert ona hak veriyorum Kıskanılmak güzel gerçekten ama bu kadarı da değil

bizde de sıkıntılardan biri ilgszlik ama ondan degl benden taraf... ya ben ders calısıyrm kpss ögrtmenlk... adam az ilgi görunce triplere giriyo yav bi erkek bu kadar romantık olur mu yaaa valla ben daha gercekcıyım.. bu da sıkıntı kızlar ya... ben ders calısırken bazen unutyrm zaten evdeyım su aralar daraldım bunaldım.. bide özel olark ilgi kavgası olsun ıstemıyrm yaa

ayyy sağol canım, zor valla yaaa dakikalar geçmek bilmiyoo

uvvvv, zormuş işiniz, benimkisinin hiç böle kısıtlamaları yok şükür hatta ben böle elbiseli mayo falan giyerim gene zayıflayınca da dediğimde, aşkım o zaman bikini alırız sana dedi

bizimkiler kesin akrabaa belki kendilerinin haberleri bile yok ama soyagacına insek kesin bi yerden dna alışverişleri olmuş

ben kurmamaya çalışıyorum mumkun oldugu kadar, hatta kendi kendimi sakinleştiriyorum arada, ama işte bazen beceremiyorum elletutulur bir yeri olmuyor çünkü yada ben bulamıyorum o yanı, o nedense hep buluyor

benim allahtan gögüslerim ufakta ondan dekolte konusunda sadece kaş göz işaretiyle yırtıyorum ama dar pantalonu her giydigimde daha darı yok mu bunun diyor, bende yok bulursam alırım diyorum susuyprgiyim konusunda vıdı vıdıya hiç tahammul edemiyrum

erkekle sohbet yok moduna o da girdi ama benm tüm arkadaşlarım ankarada, sevgilimde memlekette oldugundan dolayı arkadaş ortamımı pek bilmiyor çok dA didiklemiyor allahtan, üstü kapalı bi şekilde hallediyoruz

ya kıskansın tamam seven kıskanır da burnundan getırme kardesm demı yaaa bunlar dozunu ayarlayamıyo... bıde sanırım bız bayanlarda sert erkek sevdası var ondan vazgecemıyoruz hatta alttan alttan hosumuza bıle gıdıyor onlar kıskanıp sınırlenınce basta kıskandı cok hosuma gıttı ama sımdı ıyıce costu... zaten evdeyım facebook u benden cok sen kullanıosun dıyrm... her dk arıon konusuoz dıyrm.. durduk yere valla sorun uretme nolur dıyrm cıdden kafam goturmuyor... ve cıdden daha evlenmeden boyle evlenınce al eve kıtle barı dıyrm kızınca

benim allahtan gögüslerim ufakta ondan dekolte konusunda sadece kaş göz işaretiyle yırtıyorum ama dar pantalonu her giydigimde daha darı yok mu bunun diyor, bende yok bulursam alırım diyorum susuyprgiyim konusunda vıdı vıdıya hiç tahammul edemiyrum

erkekle sohbet yok moduna o da girdi ama benm tüm arkadaşlarım ankarada, sevgilimde memlekette oldugundan dolayı arkadaş ortamımı pek bilmiyor çok dA didiklemiyor allahtan, üstü kapalı bi şekilde hallediyoruz
[/QUOTE]

ayyy yok benm gogusler Allah vergisi .. bel ince gögs dik ve dolgun... bide asırı buyuk degl sanki silikon gbi yaa.. gögüs baslangıcım bile ilgnc adam da deliriyo benm gögse baskası bakacak dıe.. napayım ya kucultureyım mı bogazlı gıymeyı sevmıyorum bısıklet yaka sevmıyorum v yaka sevıyorum ben
ne guzel ya gıyım konusunu halletmıssın darısı basımaa

dmeek ki neymiş kız milletine yaranılmazmış

yada bu erkeklerin ortası yok, ya tam öküz oluyorlar, ya da fazla romantik

evet evet o bende vardı işte ondan geldi bunlar benim başıma Benim de başlarda hoşuma gidiyordu onu giyme bunu yapma demesi ama artık bıktırma duruma geldi.. O eve kitleme olayını ona ben yapıcam beklesin o neler yapıcam ona çin işkencesi uygulucam Bizde ben daha çok ilgliyim o çalışıyor işte mesaj atamıyor işten geliyor uyuyor yada geç yazıyor ben deliye dönüyorum bak 9da uyudu yarın akşama kadar konuşamıcazz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…