Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

yarası mı varda gocunuyor acaba, sevdiği insana nasıl böyle bişey diyebilir bu adam canım ne yap desem bilemiyorum çok saçma sapan şeyler konuşuyor.. Açmasaydın keşke telefonu baksana neler kurmuş kafasında
pufffff

Sakinleşmeye ihtiyacınız var bence. Henüz çok sıcak. Bi uyuyun uyanın. Gün doğmadan neler doğar demişler...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inanmıyorum canım ya neler olmuş
pardon da ne yapmaya çalışıyor bu..bi günde kaç defa git hayatımdan demiş ve küfürlü yuh
ve sen hala arııyorsun onu ne olmuş birden böyle yaa..sözlüsünüz bide
sakinleş canım arama msj atma ve cevap verme telefonlarına hatta baya uzun süre burnunu sürt biraz

Kızlarr günaydınnnn kimse de yok nerelerdesinizzzzz

Çarşıya çıkıyorum bugün isteme için elbise bakacağım şans dileyin de gönlüme göre bulayım

Slm canlar nasılsınız?Neler yapıyorsunz .Herkeste bir hazırlıklar var ben sayıyorum olduğum yerde

bu akşam hiç bitmez şimdi size..ne güzel heyecanlar valla bi an kendimi hatırladım da
Görüştük şükürler olsun, hala şoktayım ya geldiğine inanamıyorum. Çok mutluyum..
Canım ama nescafe zararlı :26: 2 3 tane de çok fazla hem selülitte yapar o Sigarada bütün hastalıkları tetikliyor zaten biraz azaltsan en azından farkeder eminim..

Evet canım zararlı zaten bugünde holter taktıracaktım randevum vardı yarın 23 nisan dolayısıyla ertelendi perşembe gününe, güya aramışlar, hiç telefonum çalmadı, boşu boşuna gidip geldim. Şu tahliller yapılsın, doktorla bir görüşelim ona göre kendime de bir ayar çekicem zaten canım..

Kızlarr günaydınnnn kimse de yok nerelerdesinizzzzz

Çarşıya çıkıyorum bugün isteme için elbise bakacağım şans dileyin de gönlüme göre bulayım

inşallah içine sinen bi cici bulursun canım
işler bugün çok yoğun yahu daha şimdi girebildim..ama kimseden ses seda yokmuş

Allah daim etsiin mutluluğunuzu :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…