2014 Yarenleri! :)

Nolduuu sen neden mutsuzsun kuzucum

Çok haklısın.. Çabucak geçer inşallah...

eeee bekliyoruzz o zamannnn

Eveettttt çok seveniriz canım çok makbule geçerr

ortada bir şey yok tatlım çok uzun bir zaman var önümde kendimi çıkmazda hissediyorum hastalandım bugün galiba o çok etkiledi kendimi bayağı yıpranmış hissediyorum butun hayatım alt ust oldu o gidince

canım ulaştırma dimi.. nasıldı acemi birliği bahseder misin biraz?

Evet tatlım ulaştırmaydık. Süre açısından normalde 60 gündü fakat araya bayramın girmesi sebebiyle 56 gün yaptık biz acemiliği. Tabi siz direk 12 ayla başladığınız için sanıyorum ki bu rakam sizde daha da düşer. Bizim acemilik iyi miydi kötü müydü ne desem bilemedim açıkçası. İlk zamanlar tüm acemi birliklerinde olduğu gibi uzun uzun konuşmalar bekleme. Hele ki Alaşehirde yani, epeyi kalabalık bi yer ve sen daha 2 dk konuşmuşken arkadan hadi kardeşim sesleri yükselebiliyor. Arayamadığı günler mutlaka olacaktır. İki defa 3 er gün arayamadığını biliyorum ben. Genel olarak her gün ya da en kötü 2 güne 1 arar ama dediğim gibi öyle çok uzun konuşmalar bekleme. Yemin törenine yakın iyice karmaşa olur, uzun süre arayamaz da sadece 10 sn iyiyim demek için ararsa buna da şaşırma. Yemekleriyle ilgili şuanda aklımda kalan çok bi şikayeti yok sevgilimin ancak bi ara patlıcandan bıkmışlardı onu söyleyebilirim. Çok rütbeli var diyordu yalnız. Burada kalmasam iyi diyordu. En büyük sıkıntı Manisa'da yaz aylarında yaşanıyor. Değişik bir sıcağı var böyle yandığını anlamıyosun bile ama bi bakmışsın baya baya yakmış o güneş. Bir de eğitimlerde yerde süründürürken kalkan tozlarla baya kötü olmuştu sevdiceğimin gözleri. Yanına ziyaret şansınız varsa ziyaretinizde bi damla götürürseniz acısını hafifletebilir. Yazın bir de su sorunu var orada kulağa çok saçma gelebilir ama bildiğin getirilen su askerlere yetmiyor. Ona da meşrubat falan içmek dışında pek bir çözüm yok açıkçası. Şimdilik aklıma gelenler bunlar tatlım. Özel olarak yazmak istediğin bir şey varsa sorabilirsin

Benim sevdicekkte alasehirde bitirmek uzere acmligini edirneye dustu ordan . Ama bisey soyliyimmi soyledikleriniz ozellikle telefon sorunu hiic olmadi bizde bi aydir hergun en az 3 kere arar 10 dk konsrux cunku o sira olmadan kosuyomus ankesorluye. Yemeklerinden hic hosnut degilldi zayiflamis hatta, tozu topragi dogruu sicakligida dogru kapkara olmus kac gunde . Oranin haziranini dusunemiyorum bile. 40 yapiyolar artik acemilikleri orda. Anladigim kadariylq baya degismis ozaman bide benim sewgilim wietnamda:)

ama üzme onu bak o sana çaktırmamak için öyle yapar senin güçlü durman lazım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doğru söylüyprsun canım haklısın ama gülerken bile gözülerimden yaş akıyor Aslında bir an önce gitsin gelsin die sabırsızlıkla bekliyorum ki artık ondan hiç ayrılmayayım.Die ama kızla işte çok sulu gözlüyüz.

Boru değil canım arada 180 gün oynuyor. Değişiklik olması çok normal. Ben, benim başıma geleni anlattım arkadaşın isteği üzerine

Kisa donem yok mu hicccc

ben yukarda verdim yaa 360 olanını

ayy pardon tatlım yaa görmemişimm:26: eline koluna sağlıkkk çok makbule geçtiiii

Eki Görüntüle 1077021

ortada bir şey yok tatlım çok uzun bir zaman var önümde kendimi çıkmazda hissediyorum hastalandım bugün galiba o çok etkiledi kendimi bayağı yıpranmış hissediyorum butun hayatım alt ust oldu o gidince

Böyle düşünürsen nasıl geçecek zaman canım bende senin gibi düşünüyorum giderse napıcam edicem diye. Hatta bugün konusu geçti geleceğim günü düşün bensiz geçen günleri değil dedi ama iştelerrr var Allaahhh yardımcımız olsunnn

internette hazır 365 olanları var da isme özel istiyorum ben ya çok mu şey istiyorum

ayyyy bende baktım bulamadım kiii programlar var ama linklerde çalışmıyorr :44:

Aa canm smdi gördüm bnmkinin acemiligi kutahyadaydi rahat bir yer orasi hic korkun olmasin ustasida ayni icin rahat olsun:) nerden gitcek seninki

Hadii :) ayyy çok sağol bana güzel haberler verdiğin içinnn :) Sende inşallah güzel güzel haberler alasınnn İstanbul'dan gidicek canm

Merhaba canım Senin erkek arkadaşın nereye düştü

Hadii :) ayyy çok sağol bana güzel haberler verdiğin içinnn :) Sende inşallah güzel güzel haberler alasınnn İstanbul'dan gidicek canm
Amin canm sagol bak bnmki ustada diyarbakira düştü uzuldk bastan cok ama smdi rahat orda Allah'a şükür. Sizinkiler ne zmn teslim olckmis.bnmkide manisadan gitmismi.havacilar digerlerine gore daha rahat oluyor.

hmm anladım canım hayırlısı olsun askerlerimiz için..

evet ya malesef ama rabbim nasıl sabır verdiyse onun yanında çok iyiyim ona hiç hissettirmiyorum:)

zor iş kuzu valla ya

sennkide gtsin artık kız zaman hiç geçmiyo yaaa hep bi bekleyiş b grubu diyo naci onlar gelmiş bügun morali düzelmiş yeni askerler gelnce

sennkide gtsin artık kız zaman hiç geçmiyo yaaa hep bi bekleyiş b grubu diyo naci onlar gelmiş bügun morali düzelmiş yeni askerler gelnce

İşimiz hep beklemekle geçiyor zaten Düzelsin tabii zaman hepimize hızlı geçer inşallah... Canım senin ki nerede askerdi?:44:

Amin canm sagol bak bnmki ustada diyarbakira düştü uzuldk bastan cok ama smdi rahat orda Allah'a şükür. Sizinkiler ne zmn teslim olckmis.bnmkide manisadan gitmismi.havacilar digerlerine gore daha rahat oluyor.

Evet genel olarak yorumlara baktığımda rahat oldukları yazıyor içim gönlüm rahat ve de sende rahat olduklarını deyince hepten gönlüm ferah.. 5Mayısta sevk başlıyor işte 8inde teslim olmaları gerekiyor

zor iş kuzu valla ya

hemde nasıl bulursan banada de he

5inde filn gtmesin hiç 8inde teslim olsun bnmki en son gün teslim oldu.ama 5inden itibaren düşüyor yine askerlik onu duyunca çok sevnmiştm iki gün azaldı şafamz.

Nisanlim izmir gaziemir ulastrma acemi.birligi.. aramzda 21 saat var nasil bi birlk bi bilgin var mi

Canım bi arkadaşımın sevdiceği oraya düşmüştü, rahat diye bahsediyordu hep ama tam net bilemiyorum. :44:
İzmir de acemilik güzel oluyor genelde tabi yemekleri hariç :44: benim nişanlımda İzmir/Narlıdere'de yapmıştı acemiliğini..

Allah kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…