2014 Yarenleri! :)

inşallah canımcıımm yakınlığını geçtim de rahat bir yer olsun rahat olsun onu istiyorum sadece:26:

Ah o raht yer yok kii. Mantıkszlık sadece valla . bnde önmli deği yaknlk uzklk sdce rht olsn naslsa öyle ya da böyle yanmda olmıcak diyodum Amaa araya İzmir Kars 1680 km girince bu uzaklk bize koydu :KK5: :KK5:

Ah o raht yer yok kii. Mantıkszlık sadece valla . bnde önmli deği yaknlk uzklk sdce rht olsn naslsa öyle ya da böyle yanmda olmıcak diyodum Amaa araya İzmir Kars 1680 km girince bu uzaklk bize koydu :KK5: :KK5:

dimi.. başına gelmeyen de bilemez valla.. aman onlar orda sıkıntılarla uğraşıcaklar biz burda yani.. Allah hepimize sabır versin..

heh şimdi oldu canım :KK1: ya ben isimle denicem bakalım umarım başarabilirim başarırsam paylaşırım sizinle de :KK1:

ben yaptım şimdi bi tane excel'de kendi adımı, geçen günleri boyuycam, askerime mektup yollayacaktım pzt. günü, içine bunu da ekleyeceğim, o da karalasın orda :KK1: onun şafak çizelgesi yoktu En Büyük TÜRKİYE

$gzm.jpg

Canim cok guzel olmus nasil yaptin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben yaptım şimdi bi tane excel'de kendi adımı, geçen günleri boyuycam, askerime mektup yollayacaktım pzt. günü, içine bunu da ekleyeceğim, o da karalasın orda :KK1: onun şafak çizelgesi yoktu En Büyük TÜRKİYE

Eki Görüntüle 1077160

ya excellde nasıl yapılıyor o programları kullanmayalı o kadar çok oldu ki internetten falan bir araştırayım bakayım çok güzel ama canım senin :KK1:

:18::18::18::18:

Ne kadar belli etmesemde kabullenmeye çalışıyorum gitmesinii..:KK14: Benim sevdiceğimde havacı olacak Kütayha'da..:KK14: Allah hepimize sevdiklerimize bir an önce kavuştursun...

Aa canm smdi gördüm bnmkinin acemiligi kutahyadaydi rahat bir yer orasi hic korkun olmasin ustasida ayni icin rahat olsun:) nerden gitcek seninki

Canim cok guzel olmus nasil yaptin

ya excellde nasıl yapılıyor o programları kullanmayalı o kadar çok oldu ki internetten falan bir araştırayım bakayım çok güzel ama canım senin :KK1:

excel sayfasında harfleri oluşturdum işte dengeli bi şekilde, hücreleri renklendirerek, isim oluşunca tekrar renksiz haline çevirdim, karalanması için :KK31:

X