2014 Yarenleri! :)

Selam kızlaar nassınızzzz
Benimki gözleri için doktora sevk aldı ameliyat olmak istiyor sonra da izin.
Mümkün mü ki acaba bilgisi olan var mı

Selam kızlaar nassınızzzz
Benimki gözleri için doktora sevk aldı ameliyat olmak istiyor sonra da izin.
Mümkün mü ki acaba bilgisi olan var mı
amelyat icin gun alirsa ztn izin berirler rapor icin kuzzum mumkun yani. iyi diyeom iyi olsun sen naslsn

amelyat icin gun alirsa ztn izin berirler rapor icin kuzzum mumkun yani. iyi diyeom iyi olsun sen naslsn

Eh işte kuzum çok özledim ya izne gelecek 1 ay kaldı işte şu doktor işi hallolsa bi. Ameliyat olmak istiyor burda olmazsam izne geldiğimde olcam ordan rapor alcam diyor bilmiyorum nolcak sabrım kalmadı artık çok özledim tam 5 ay oldu

kiyamam kuzum yaa 5ayda cok 1ay snra gelir ins gorursn balim skma canini bugunlerde btecek ALLAHin iznyle safagn kac oldu

kiyamam kuzum yaa 5ayda cok 1ay snra gelir ins gorursn balim skma canini bugunlerde btecek ALLAHin iznyle safagn kac oldu

Artık 1 ay bile uzun geliyor kuzum. Şafak 209 bitiyor çok şükür 200ler

aynen kuzum bityor az kadi skma canini bnm safak ta 115

Seninki bitmiş bile kuzum :)
Ya daha var bunu kabullendim ama bi izne gelse çok iyi olcam çünkü özlem yoruyor artık sabırsızlaştık gerginiz tartışıyoruz sonra da pişman oluyoruz şu bayram bi geçseydi hayırlısıyla

haklsn kuzum ozlem konusunda ama azaldi senin de kabuklen uzun gorme yarsndan cognu atlattk cok sukur bzmde iznmz.kalmadi malesef teskereyi sayacam sadce kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…