2014 Yarenleri! :)

Normalde öyle zaten kuzu ama o nizamiyedeki komutanı ayarlarsan herşey oluyor. Biz nizamiyedeki komutana birşeyler goturmustuk hediye. ama ilk gidişte nizamiye komutanı değişince sıkıntı olmuştu geri dönüp gece kaçıp geri yanıma gelmişti

Valla bende söyledim bacı ya olur mu komutan ayarla vs olmuyor diyor ne bileyim ya çok soylwdim hatta komutakomutanlar bunu çok seviyor ama hala tık yok

iyi diyelm iyi olsun kuzum gecer ya oyle.dusunme 100lerden dusmussun iki.rakamlara hemen geçer:)
Canım bir yandan da hiiic istemiyorum bitmesini ailesi baskı yapacak yok evlen yok sozlen bilmem ne pfff. Ayın ucunde gitcem bir aksilik çıkmazsa bakalım su an tek dusundugum bu :)

canım belli değil ya bayramda gelmeyi düşünüyor ama herkes iznini bayramda istiyor gelebilir mi bilmiyorum. aynı şehirde olamayacaz zaten bide

Ufff o çok kötü ışte izne geldiğinde köye gitti ya o orda sen burda berbat oluyor cidden

Valla bende söyledim bacı ya olur mu komutan ayarla vs olmuyor diyor ne bileyim ya çok soylwdim hatta komutakomutanlar bunu çok seviyor ama hala tık yok
Kuzum benimki az deli o konularda umursamaz biraz bide sin dk ayarluyo nisanlimin gelmesi lazım işlemler için diyo ben yola çıkınca haber veriyor düşün o derece manyak :) siz yine sıkıntıya sokmayin bizim küçük yer ondan rahat olabilir abisinin olması kötü ama olsun ya

Bqkacaz canim artık bi çaresine

Bacu bizim küçük değil ışte kocaman kışla belki de o yüzden bu kadar zordur neyse artık hayirlisi

Bqkacaz canim artık bi çaresine
inşallah :)

duzelir kuzum ins ya skma canını hadi bakim az kaldi kavusmana:)

Offf bilmiyorum canım ya

Neee neden ayrıldınız ya ne oldu

:)
Eveeeeet inşallah
Bilmiyorum kuzu canı aciyomus benle konuşunca girişince de acirmis bağlanırmış konismayalim dedi tamam dedim bitti... İnsan seviyorum diye ayrilirmi ayrilirmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…