2014 Yarenleri! :)

Kızlar yarın atakanın dayısının nişanı var aile arasınd değil büyük bir nişan törenı olacakmış annesı atakana söyleme dedi bende söylemedım ama facebookta etkinlik falan yapmışlar atakanda önceden nişana gelıcem diyordu acaba sürpriz mi yapacak ki dünde bilet fiyatlarına baktırdı boşa umutlanmıyorumdur inşallah

ayyyyyyyy 10 numara olurr yaa inşallah gelirrr

yok cnm ya biz dolduryorz burayi:) safak bi dusseydi iyiydi. senin nasl gidyor
maşllah maşallah canım takılın tabiki. banada çok iyi geliyordu özellikle ilk zamanlar . çok mative ediyor :) nasıl gitsin babasının sağlık durumu iyi değil onlarla vakit geçiriyoruz hayatım.

canım dur bir soluklanalım dur bir işe girsin siz gelince hemen yapıcaksınız heralde düğünü
pofudugum sana yazmıstıtebrik mesajı burada ama sanırım göremedin cok seviindim bidaha hiç ayrılmayın inşallah.. Hele bi dinlensiin canım bencede acele etmeye gerek yok nsaılsa artık hep yanyanasınız :)

maşllah maşallah canım takılın tabiki. banada çok iyi geliyordu özellikle ilk zamanlar . çok mative ediyor :) nasıl gitsin babasının sağlık durumu iyi değil onlarla vakit geçiriyoruz hayatım.
hadi ya cok gecmis olsun INSAALLAH sagligi yerine gelir tatkm aynen burda motive olyorm ama bi turly safak dusmuyor cok sinir bozucu:)

gelirse super olur sanada iyi bi ozlem fiderme olur cnku ayni seklde bnde ozlem cekyorm 3 aydr gormuyorm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…