2014 Yarenleri! :)

Bende iyi bebeğim ya ne olsun işte

Günaydın yarenlerr.. En küçük amcamı da kaybettim acılar sırasıyla gelmiyor sonuçta Rabbim cennetinden bir köşe de ona vermeyi nasip etsin..

Kac yaşındaydı canım ne oldu hasta falan mıydı
43 yaşındaydı tatlım Ciğerlerinde iltihap vardı 1 ay içerisinde oldu ne olduysa tüm organlarına yayılmış iki kere kalbi durmuş sonuncusunda da makinaya bağladılar vücudu dayanamadı Allahım ne zor şeymiş babam yıkıldı durmadı gözyaşı hiç bir şey yemiyor Ne içkisi ne de sigarası vardı ve ciğerleri gitmiş dediler anlamadık nasıl olur diye

Ay canım bebeğim ya en zor ve çaresi olmayan şey ölüm zaten Allah böyle uygun görmüş yapacak bişey yok ama ateş düştüğü yeri yakıyor eşi çocukları var mi onlar ne haldedirler kim bilir

Ay canım bebeğim ya en zor ve çaresi olmayan şey ölüm zaten Allah böyle uygun görmüş yapacak bişey yok ama ateş düştüğü yeri yakıyor eşi çocukları var mi onlar ne haldedirler kim bilir
Öyle tatlım Rabbim herkese hayırlı ölüm huzurlu ölüm nasip etsin yoktu eşinden ayrıldı 1 sene oldu çolu çocuğu da yoktu şimdi diyorum iyi ki de yokmuş yetim kalırlarmış

Öyle tatlım Rabbim herkese hayırlı ölüm huzurlu ölüm nasip etsin yoktu eşinden ayrıldı 1 sene oldu çolu çocuğu da yoktu şimdi diyorum iyi ki de yokmuş yetim kalırlarmış
Arkasından duanizi eksik etmeyin canim kendini yalniz kimsesiz hissetmesin çok zor gerçekten düşününce telafisi yok geri dönüşü yok bi anda oluyor ve sen buna katlanmak zorundasin.. Allah acinizi dindirir inşallah canim en kısa zamanda..

Amin canım inşallah çok sağol Allah razı olsun Duadan başka birşey gelmiyor elimizden huzurla yatsın yerinde

Napim canım ya ayni işte limoniyiz biraz. Kargo göndereyim dedim bugun yada yarın elinde olacaktı ama bi ay çarşı izinlerini kilitlemisler nasil alacak bilmiyorum. Sizin nasıl gidiyor ne alemdesiniz
aaa hadi ya kötü olmuş canım benim nöbetler aksayınca zor geçiyor gerçekten Kargoyu gönderme yine tatlım almayınca geri iade ediyorlar sana bir de Hayırdır niye limonisiniz ? Bizde eh işte özlem var bitmiyor bir türlü bu ara felaket özler oldum

Canım gönderdim pazartesi gunu bugun yada yarin alacaktı bi kaç kişi çarşı izninde içip kavga etmiş çarşı izinlerini iptal etmişler. Bende öyleyim canim ya bide özledikçe huzursuz oluyorum. Kavga ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…